Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kulübede İlk Günüm :)

YazarMesaj
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Kulübede İlk Günüm :) Empty
MesajKonu: Kulübede İlk Günüm :)   Kulübede İlk Günüm :) Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 3:01 am

2- Melez Kampı'nda, kulübendeki ilk gününün rp'sini yazacaksın.
Mekan: Ait olduğun kulübe.
Katılacaklar: Serbest (istediğin herkesi davet edebilirsin.)

Arkadaşım Parker'ın bana melez olduğumu söyledikten sonra kampa geldim.Kamp müdiremiz Tanrıça Athena'ydı,açıkçası ilk kez bir tanrıça görüyordum.

Bir kaç dakika sonra Aşk ve Güzellik Tanrıçası'nın yani Tanrıça Afrodit'in kızı olduğumu öğrendim ve kulübeye doğru ilerledim.Kulübeme girdiğimde bir kardeşim olduğunu anlamıştım,çünkü bazı eşyalar vardı kulübede.Bende eşyalarımı düzenledim.Çok yorulmuştum.Uyuyacağım sırada satir arkadaşım Parker kulübeye geldi.

"AnnaLynne Johsson,Afrodit kızı AnnaLynne Johnsson.Neler yaptın bakalım?"dedi ve gülümsedi.

"Kulübeme geldim,eşyalarımı düzenledim ve şimdi de uyumayı düşünüyorum,sevgili satir arkadaşım.Tabii izin verirseniz."dedim.

"Ahh,sayın AnnaLynne Johnsson sizinle vedalaşıp uyumanız için yalnız bırakacağım."dedi.Şaşırmıştım.

"Parker,nereye gideceksin?Ne vedalaşması?"dedim.Gitmesini istemiyordum.

"Anna ben bir satirim ve senin sayende Pan'ı aramaya gidiyorum"dedi.İyice şaşırmıştım.

"Pan mı?Ne Pan'ı Parker?Açıklar mısın lütfen?"dedim.Ve herşeyi anlattı.

"İşte böyle Anna,Pan'ı bulmam lazım.Görüşürüz."dedi.

"Görüşürüz satir dostum."dedim ve gitti.

Parker gittikten sonra uyudum.Acaba kampta başıma neler gelecekti?

Kulübede İlk Günüm :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kulübede ilk günüm
» Kulübede İlk Günüm
» Kulübede ilk gün
» Kulübede buluşma =)
» Kulübede Kavga Olmasın