Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Chelsea Evans

2 posters
YazarMesaj
Chelsea Cocteau-Evans
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Chelsea Cocteau-Evans

Chelsea Evans Empty
MesajKonu: Chelsea Evans   Chelsea Evans Icon_minitimeC.tesi Nis. 23, 2011 11:55 pm

Patasana'yı edineli çok kısa bir zaman olmuştu.Onunla sık sık görüşüyordum.Ama onu daha iyi anlayabilmem için ders almam gerekiyormuş.Can dostum için bunu yapacaktım.Onunla daha fazla zaman geçirebilecektik böylece.Önce ahırlara uğradım ve Patasana'yı aldım.Gelmesi için biraz şeker vermem gerekti.Zor olsa da sonunda Pegasus Biniciliği Sınıfına varmıştık. "Sessiz ol Patasana.Lütfen biraz daha uslu dur." birbirimizle konuşamıyorduk ama bakışlarla anlaşabiliyorduk. Sözümü dinlemesi için bir küp şeker daha verdim ve ona dokundum.Sevinçle kişnedi ve eğitmenimizi sessizce beklemeye başladık.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Chelsea Evans Empty
MesajKonu: Geri: Chelsea Evans   Chelsea Evans Icon_minitimeÇarş. Mayıs 04, 2011 2:34 pm

Rose ve Lia'yla birlikte oturup kurabiye yiyordu. Kurabiyesi bitince içeri öğrenci gelmişmi diye bakmak için ayağı kalktı. Koridordan yürüyerek içeri girdiğinde bir kızla pegasus gördü. Kızın Dionysos çocuğu olduğunu biliyordu. Fakat daha önce hiç tanışmamışlardı. Kız eğitmeninin geldiğini görünce ayağa kalktı. Yanına gitti ve " Selam. Ben Claire. Eğitmenim. " dedi. Elini tokalşmak için uzattı. Kızda " Selam Claire Bende Chelsea. " derken tokalaşmak için uzatılan eli sıktı. Pegasusu Patasana'nın yanına gitti. Başını biraz okşadı ve kulağına fısıldadı: " Naber dostum? " Patasana güzel bir kişnemeyle cevap verdi. Tanışma fastı bittiğine göre artık derse geçebilirlerdi. Öncelikle pegasusuyla ilgili merak ettiği yada sorunlarını halletmenin sonra uçmayı öğretmenin daha iyi olacağını düşünerek " Öncelikle pegasusunla ruh ikizi olmalısın. Onu anlayabilmelisin. Sonra uçmayı öğrenmelisin. Çünkü anlayamadığın sürece uçuramassında. O yüzden ilk dersimi onu anlama. Öncelikle Patasana'yla ilgili merak ettiğin veya bir sorunun var mı? " dedi. Chelsea düşünmeye başladı, pegasusu Patasana'ya baktı. O düşünürken bende ona bir soru sordum: " Chelsea sana Sea diyebilirmiyim? " Chelsea'nın bu sorulara cavap vermesini bekledi.

Chelsea Evans
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chelsea Evans
» Chelsea Evans
» Chelsea Evans
» Chelsea Evans
» Chelsea Cocteau-Evans