Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Chelsea Evans

2 posters
YazarMesaj
Chelsea Cocteau-Evans
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Chelsea Cocteau-Evans

Chelsea Evans Empty
MesajKonu: Chelsea Evans   Chelsea Evans Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 6:01 am

Kampa geldiğimden beri kulübemden dışarı çıkmıyordum.Boş boş oturduğumu gören Kevin "Böyle oturmaya devam edersen canavarlar için kolay lokma olacaksın." dedi.Haklıydı hiç bir şey bilmiyordum.Sadece oturup kitap okuyordum.Bir şeyler yapmanın zamanı gelmişti."Ok mu kılıç mı?" diye sordum. Atış konusunda başarısızdım bu nedenle kılıcı seçtim.Kolumdan tutup beni kılıç antrenmanları sınıfına getirdi."İşte burası.İşine yarayacak bir şeyler öğrenmelisin." dedi ve uzaklaştı. Kapıyı açtım ve içeri girdim bazı yerlerden metal sesleri geliyordu. Boş bir yer bulup beklemeye başladım.Eninde sonunda biri beni fark edecekti. "Kimse var mı? " diye seslendim. Tam o anda ayak sesleri duydum.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Chelsea Evans Empty
MesajKonu: Geri: Chelsea Evans   Chelsea Evans Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 12:08 am

İçimden bir ses hemen kılıç dersliğine gitmem gerektiğini söylüyordu. Oraya uzun süredir uğraşmıyordum ve derslikleri aksattığım için Kheiron’un bana kızmasını istemiyordum. Bu görevi laiği ile yapmalıydım. En kısa zamanda üniversiteye de başlayacağım için onlarla uğraşıyordum tabi. Ancak kampta benim için önemliydi. Üstümü değiştirip olabildiğince hızlı hareketlerle dersliğe vardım. Neyse ki daha hiçbir eğitmen gelmemişti. İlk olmanın zevkini çıkartırcasına gülümsedim. ‘‘Kimse var mı?’’ Bu seste nereden gelmişti? Dersliğin bahçesine çıkarak etrafa baktım ve sarı saçlı bir kızın eğitmen beklediğini gördüm. Heyecanla yanına gittim. Beni görünce gözleri parladı birden. ‘‘Merhaba. Ben Athena kızı Serena. Kılıç eğitmeniyim.’’ Kız buna sevinmiş gibi gülümsedi. Anlaşılan yeni öğrencim o olacaktı. Beklemeden sözlerime devam ettim. ‘‘Eğitim için geldin galiba? O zaman bana kendini tanıtıp hangi bölümden ders almak istediğini söylersen sana yardım edebilirim.’’ Bu sırada bahçede yere bırakın zırh ve kılıçları topluyordum. Neden tüm öğrenciler bu kadar sorumsuz olurdu ki?!
Chelsea Cocteau-Evans
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Chelsea Cocteau-Evans

Chelsea Evans Empty
MesajKonu: Geri: Chelsea Evans   Chelsea Evans Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 2:25 am

‘‘Merhaba. Ben Athena kızı Serena. Kılıç eğitmeniyim.’’ diye bir ses duydum ve ona döndüm ve gülümsedim. Sanırım eğitmenim karşımdaydı. ‘‘Eğitim için geldin galiba? O zaman bana kendini tanıtıp hangi bölümden ders almak istediğini söylersen sana yardım edebilirim.’’ . Yerdeki zırh ve kılıçları topluyor biraz da söyleniyordu. " Merhaba, ben de Dionysos kızı Chelsea." dedim. "Kılıç eğitimi için gelmiştim." dedim. Kafasını kaldırdı ve gülümsedi. "Tamam o zaman hemen derslere başlayalım." dedi. Doğrusu sabırsızlanıyordum. Başarırdım bu işi ama ne zaman olurdu onu bilmiyordum. Elindekileri olmaları gereken yere bıraktı.Elinde ders için gerekenlerle geri geldi.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Chelsea Evans Empty
MesajKonu: Geri: Chelsea Evans   Chelsea Evans Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 3:39 am

Bir kılıç öğrencisi daha… Üstelik Dionysos kızıydı! Tanrı Dionysos’un çocukları kampta pek yoktu ve görünmezlerdi. O yüzden buna çok sevinmiştim. İçeri giderek birkaç kılıç getirdim. Hatta kendime de bir tane aldım. Işık Saçan’ı her zaman ki gibi kullanmayacaktım. Chelsea bana gülümserken konuşmaya başladım. ‘‘Chelsea şimdi kılıç kullanırken dikkat edilmesi gereken şey bileklerdir. O yüzden bileklerini iyi kıvırman gerek. Şimdi göstereceğim hareketleri dene bakalım. Sonra senin için bez bebekleri getireceğim.’’ Birkaç hareket denemeye başladım. Bu hareketler kılıç savaşçılarının her zaman denediği ve bildiği klasik hareketlerdi. Fakat Chelsea bir kız olmasına rağmen bunları yapabilir diye düşünüyordum. Hareketler bittikten sonra onun denemesini tekrardan rica ettim.
Chelsea Cocteau-Evans
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Chelsea Cocteau-Evans

Chelsea Evans Empty
MesajKonu: Geri: Chelsea Evans   Chelsea Evans Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 3:57 am

Eğitmenim sevimli bir Athena kızıydı. Ama benimle çok işi vardı. Ona biraz üzülmüştüm doğrusu. "Chelsea şimdi kılıç kullanırken dikkat edilmesi gereken şey bileklerdir. O yüzden bileklerini iyi kıvırman gerek. Şimdi göstereceğim hareketleri dene bakalım. Sonra senin için bez bebekleri getireceğim.’’ dedi. Bilek kıvırmaya çalışıyordum ama olmuyordu. O gelene kadar uğraşmıştım. İçeriden geldiğinde nasıl yaptığıma baktı. Sanırım olmuyordu tekrar yapmamı söyledi. Bu sefer daha dikkatli yapıyordum. Sanırım bileğimi çok çalıştırmam lazımdı. Uğraşıyordum ve yavaş yavaş olmaya başlıyor dediğinde ben gene bozuyordum. İyi ki sabırlı biriydi. Başkası olsa bu kadar dayanamayabilirdi. Tekrar yaptırmaya başladı. Sanırım biraz daha iyidim bu sefer ve bozmadan devam ediyordum. Oluyor mu anlamında yüzüne baktım.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Chelsea Evans Empty
MesajKonu: Geri: Chelsea Evans   Chelsea Evans Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 4:34 am

Çalıştıkça iyiye gidiyordu. Son hareketini diğerlerine oranla sevmiştim. Merakla bana bakarken yakaladım onu. Ciddiyetimi fazla bozmadan gülümsedim ve konuşmaya başladım. ‘‘Peki, şimdilik fena değil. Bez bebekler üzerinde çalıştıkça alışacağına eminim.’’ Kulübenin kapısının önüne bıraktığım bez bebekleri aldım ve genç kızın yanına geldim. Bez bebekleri sevmişe benziyordu. Eh doğrusunu söylemek gerekirse onları bende seviyordum. Fazlaca şirinlerdi. ‘‘Chelsea şimdi bu bebeklere bilek hareketlerini doğru yaparak saldırmaya çalış. Aklına nasıl esiyorsa öyle savur kılıcını… Haydi bakalım başlayabilirsin.’’ O kılıç ile bebeklere saldırırken bende içeriden getirdiğim bir elmayı yiyordum. Bir yandan da not defterime hareketlerini not ediyordum.
Chelsea Cocteau-Evans
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Chelsea Cocteau-Evans

Chelsea Evans Empty
MesajKonu: Geri: Chelsea Evans   Chelsea Evans Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 4:57 am

‘‘Peki, şimdilik fena değil. Bez bebekler üzerinde çalıştıkça alışacağına eminim.’’ dedi. Çok sevmiştim eğitmenimi. Kapının yanındaki sevimli bez bebekleri getirdi. Acaba istsem bana birini ödünç verir miydi? ‘‘Chelsea şimdi bu bebeklere bilek hareketlerini doğru yaparak saldırmaya çalış. Aklına nasıl esiyorsa öyle savur kılıcını… Haydi bakalım başlayabilirsin.’’ dedi. Bu sevimli bebeklere vurmak içimden pek geliyordu ama görev icabı yapacaktık. Kılıcı savuruyordum nereye geliyorsa oraya vuruyordum. Rahatlatmıştı aslında bu beni. Katır kutur sesler duyuyordum. Göz ucuyla baktığımda elma yiyordu. Bebekleri bitirdiğimde o da elmasını bitirmiş yanıma geliyordu.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Chelsea Evans Empty
MesajKonu: Geri: Chelsea Evans   Chelsea Evans Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 6:01 am

Chelsea rahatlamışa benziyordu. Aslına bakarsanız gerçekten de rahatlıyordu insan. Ben bile sıklıkla buraya gelir ve bir şeylere vurup giderdim. Şiddeti seven bir kız değildim ancak mutlu oluyordum işte. O yüzden sinirlendiğim günlerde burada bulunurdum. Chelsea’nin kılıcını savurmasıyla bez bebeklerden değişik değişik sesler geliyordu. Gülmemeye çalışıyordum ancak bu çoğunlukla imkansız oluyordu. Sonunda elmamı bitirmiştim. O sırada fark ettim ki Chelsea de bez bebeklerle işini bitirmişti. Elma çöpünü çöpe attıktan sonra Chelsea’ye gülümsedim. ‘‘Harika işti Chelsea. Bilek hareketlerini dediğim gibi yavaş yavaş öğreneceksin. Şimdi sırada sağ elini kullandığın gibi sol elini de kullanmakta.’’ Chelsea biraz sıkılmış gibiydi. Bu yüzden üzülmemesini sağlayacak şeyler söylemeye çalıştım. ‘‘Hey sıkıldıysan üzgünüm. Ancak temel vermeye çalışıyorum. Böylelikle işin daha da kolaylaşacak.’’ Gülümsemeye çalışmıştım.
Chelsea Cocteau-Evans
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Chelsea Cocteau-Evans

Chelsea Evans Empty
MesajKonu: Geri: Chelsea Evans   Chelsea Evans Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 6:10 am

Serena yaptığım işi beğenmiş sayılırdı bu da hoşuma gitmişti. ‘‘Harika işti Chelsea. Bilek hareketlerini dediğim gibi yavaş yavaş öğreneceksin. Şimdi sırada sağ elini kullandığın gibi sol elini de kullanmakta.’’ dedi. ‘‘Hey sıkıldıysan üzgünüm. Ancak temel vermeye çalışıyorum. Böylelikle işin daha da kolaylaşacak." dedi ve suratım biraz asıldı. Sıkılmamın nedeni sol el kullanmaktı. Sağ elden sonra sol el kullanmak insanın kafasını çok karıştırıyordu. Şimdi ne gibi rezillikler yapacaktım. Biri izlese şu halimi gülmekten yerlere yatardı. Biraz toparlanıp tüm dikkatimi ona vermeye çalıştım.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Chelsea Evans Empty
MesajKonu: Geri: Chelsea Evans   Chelsea Evans Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 6:26 am

Üzülmesine kafamı takmamaya çalışarak ilk önce sağ elimde birkaç hareket denedim. Bende sağ elimi kullandığım için daha ustacaydım ancak iş sol elime gelince yine aynıydı. Eğitimim temelden atıldığı için rahattım. Hareketleri sol elimde bir daha tekrarladım ve konuşmaya başladım. ‘‘Eğer şimdi böyle yaparsak ileri de sende benim kadar hızlı olursun emin ol.’’ Chelsea’yi birazda olsa mutlu etmeye çalışıyordum. İşim bitince ona döndüm ve notlarımı kontrol ettim. ‘‘Evet Chelsea, sıra sende. Unuttuğun bir hareket olursa söyle tekrarlarım.’’ Gülümseyerek Chelsea’nin hareketleri tamamlamasını seyrettim.
Chelsea Cocteau-Evans
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Chelsea Cocteau-Evans

Chelsea Evans Empty
MesajKonu: Geri: Chelsea Evans   Chelsea Evans Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 6:47 am

Serena'nın kılıç tutuşunu gördükçe ona imreniyordum. Onun gibi olmak için can atıyordum. Ona nasıl baktığımı fark edince ‘‘Eğer şimdi böyle yaparsak ileri de sende benim kadar hızlı olursun emin ol.’’ dedi. Sanırım bu iş pratikte bitiyordu. Gösterdiği hareketleri tekrar ediyordum. Kendim de fark ediyordum yaptıkça daha iyi olduğunu. ‘‘Evet Chelsea, sıra sende. Unuttuğun bir hareket olursa söyle tekrarlarım.’’ dedi. Yaptığı hareketleri kendimce onunkine benzer yapmaya çalışıyordum. Eksiklerimi söylüyordu.

Chelsea Evans
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chelsea Evans
» Chelsea Evans
» Chelsea Evans
» Chelsea Evans
» Chelsea -Cocteau-Evans(2)