Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Reo Warner

YazarMesaj
Reo Warner
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Reo Warner

Reo Warner Empty
MesajKonu: Reo Warner   Reo Warner Icon_minitimeSalı Nis. 19, 2011 5:03 am

Büyü teknikleri ve Zeka ve Strateji geliştirme derslerinden kalan boş vakitlerimde Dövüş sanatları sınıfına gitmek istiyordum. Sonunda Elime geçen fırsatı buldum ve Profesör Zack Cliff Burton' un dersliğine doğru harekete geçtim. Dersliğe vardığımda biraz araştırdım ve bu derste ; dövüş sanatlarının felsefesini ve temel hareketlerini öreniyormuşuz. Öğrenebileceğimiz dövüş sanatları: Boks, Muay thai, wing chun, aikido, kuppuon, jijutsu, savata, packm slat, komando sambosu, sarhoş yumruk gibi sadece usta dövüşçülerin kullandığı tekniklerdi. Listeyi okurken Kampa gelmeden önceki mesleğim olan Askerliği çağrıştıran ''Komando sambosu''nu seçtim. Bu dersi alıcaktım. Profesör Burton'un sınıfına girdim ve ''Meğhaba pğofesöğ, ben Hypnos'un oğlu Ğeo. Sizin dersinizi almaya geldim, Özellikle 'Komando sambosu' dersi dikkatimi çekti.'' dedim beni kabul eden Profesör Burton ''Peki geç bakalım içeri'' dedi ve boş bir sıraya oturdum.

Reo Warner
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Reo Warner
» Reo Warner
» Reo Warner
» Reo Warner