Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Reo Warner

YazarMesaj
Reo Warner
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Reo Warner

Reo Warner Empty
MesajKonu: Reo Warner   Reo Warner Icon_minitimeSalı Nis. 19, 2011 4:29 am

Melez kampına yeni gelmiştim, hypnos'un kulübesinde aylak aylak otururken canım sıkıldı ve bi ders almak istedim. Derslikleri gezerken Zeka ve Strateji Geliştirme sınıfını gördüm. ''Burası tam bana göre'' dedim ve daldım içeri.

Ders'in iki tane profesörü varmış. Bayan Ramsey ve, Bay Maxvell sınıfta tek başımaydım ikisinden birinin gelip derse başlamasını bekliyordum. İkiside Athena'dan olma zeki ve başarılı insanlardı dersin içeriği ise türlü zeka oyunları, hafıza, dikkat vs ölçen bulmacalar ve işlemlerde kolaylık sağlayacak bazı püf noktaları, savaş sırasında çabuk plan kurabilmenin incelikleri ve bunun gibi şeyleri öğrenecekmişiz. Melez kampına gelmeden önceki mesleğim askerlik olduğundan fazla zorlanmayacağımı düşündüm açıkçası kolaca mezun olacağım bi ders olduğunu düşünüyordum.

Derken kapı açıldı ve içeri giren;...

Reo Warner
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Reo Warner
» Reo Warner
» Reo Warner
» Reo Warner