Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Felix Antony

2 posters
YazarMesaj
Argon Felix Antony
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Argon Felix Antony

Felix Antony Empty
MesajKonu: Felix Antony   Felix Antony Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 2:39 am

Kılıçlara karşı bir ilgim vardı ve bu ilgiyi kılıç kullanmayı öğrenerek biraz daha artırmayı düşünüyordum.Kendimi geliştirdikçe daha iyi bir melez olacağımı düşünüyordum.Saat daha öğle saatleriydi ve hava güneşliydi bu yüzden daha güçlü ve iyi hissediyordum.Kılıç kullanmamı geliştirmek için kılıç antrenmanları sınıfına gidiyordum.Etrafta melezler koşuşturuyordu ve ben ise hiç aldırmadan devam etmeye çalışıyordum.Kısa bir süre sonra antrenman sınıfına varmıştım.Kapıyı açtım ve içeriye girdim ama kimse yoktu ve biraz yüksek ses ile "Kimse yok mu ?" dedim.Ama kimsenin olmadığını fark etmiştim.Bir kenara oturtum ve yanımda getirdiğim kısa kılıcımı kılıfından çıkartıp incelemeye başladım.Sıkıntıdan olmalıydı çünkü sade bir kılıcın neresi incelenebilirdi ki ? Uzun bir bekleyiş içindeydim.Kulağa güzel gelen bir ıslık tutturdum ve ayağı kalkıp gezinmeye başladım.Hala birisi gelmemişti ve çok canım sıkılmıştı.Çabuk sıkılan ve her şeyin hemen olmasını isteyen birisiydim ve bu huylarımı pek sevmiyordum.Yani çok sabırsız bir insandım.Biraz daha oturdum ve beklemeye koyuldum.Uykum gelmişti ve gözlerim kapanıyordu.Aniden kapı büyük bir gıcırtıyla açıldı ve içeri giren sanırım bir öğretmen idi.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Felix Antony Empty
MesajKonu: Geri: Felix Antony   Felix Antony Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 12:40 am

Bugün Lucy ve Sat’in işi olacağı için Mia ile derslikte takılıyorduk. Aramızda birbirimize laf atsak ta o benim gerçekten en iyi dostlarımdan biriydi. Bir Ares kızına göre o kadar neşeli ve kafaydı ki! Aramızdaki ilişkinin her zaman ablalarımıza benzediğini düşünürdüm. Bilirsiniz Annabeth ablam ve Clarisse ablam her zaman iyi anlaşırdı. Her ne kadar ebeveynlerimiz laf dalaşına girse bile. Tam ikimizde gülme krizine girmişken bahçeden gelen ses ile bir öğrencimiz olduğunu anladım. Mia bugün fazlasıyla yorgun olduğu için öğrenci kabul edeceğimi söyledim. Tabi oda bunu reddedemezdi. Sevinçle yerine oturup yarım kalan işini tamamlamaya devam etti. Ben ise bahçeye çıkıp yeni öğrenciye hoş geldin diyecektim. Eskiyen tahta kapıyı büyük bir gıcırtı ile açınca öğrencim bana doğru döndü. Büyük bir gülümseme ile yanına gidince konuşmaya başladım. ‘‘Hoş geldin. Ben Athena kızı Serena. Kılıç Eğitmeniyim. Galiba eğitime geldin. Hangi konuda eğitim almak istiyorsun?’’ Çocuğun cevabını beklerken ayağımı da yere vuruyordum. Tipinden anladığım kadarıyla Apollon çocuğuydu.

Felix Antony
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Felix Antony
» A.Felix Antony
» Felix Antony(Nejat Umut Özkara)
» Felix Felicis Rpg
» Felix Zenger