Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tarlada yakalanmak

YazarMesaj
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

Tarlada yakalanmak Empty
MesajKonu: Tarlada yakalanmak   Tarlada yakalanmak Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 2:53 am

Kampta tarlaları hep duymuştum ama maalesef daha önce hiç gidememiştim çünkü önüme birden dionysos'un çıkmasından korkuyordum.Ama bir gün bomboş otururken buzdolabına baktım ve meyve kalmadığını fark ettim.Drahmilerim ise bitmişti yani marketten alamazdım kulübede kimse yoktu meydanda da para dilenmiceğime göre tarlalara gitmem gerekicekti.Umarım kimseye yakalanmazdım.Kulübeden bir torba aldım meyveleri toplamak için.Ve üzerime daha iyi şeyler giydim.Elime dalları kesmek için bir hançer aldım.Hançeri kemerime asıp kulübeden dışarı çıktım

Tarlaları bulmam biraz zor oldu ama bulabilmiştim sonunda.Tarlaya girdim.Burası harika bir yerdi her taraf meyvelerle doluydu.Ama en fazla çilek var gibi görünüyordu.Biraz çileği kopardıktan sonra üzümlere geçicektim ki bunun kötü bir haber olduğunu düşündüm.büyük ihtimalle dionysos beni izliyordu ama artık ilgilenmek istemiyordu melezlerle ama üzüm alırsam bu benim için kötü olabilirdi o yüzden.Bir elma ağacına doğru gittim ve rahatlıkla tırmandım ağaca ama elmalar çıktığım yerde değildi ve biraz daha çıkamazdım.Sonra aklıma hançerim geldi ama hançeri fırlatırsam bana ger dönemeyebilirdi.O yüzden hançeri gözümün dibine getirdim ve onun bilgilerni düşünmeye başladım tabi ki hemen özel gücüm çalıştı ve hançer resimler zihnimde canlandı.Bu şey nasıl çalışıyordu bilmiyordum ama harika bir şey olduğu kesindi.Hançeri en çok elmanın olduğu dala doğru fırlattım ve dal kopup yere düştü hançer ise hemen oturduğum ağaca geri saplandı.hançeri aldım ve aşşağı indim.Aşağı inerken nerdeyse kayıyordum bu kötü olmuştu ama son andaa kaymaktan kurtuldum ve aşşağı indim.Biraz daha meyve adlım ve tarladan çıktım.

Tarlalardan yakalanmadan çıkmam iyi olmuştu hemen kulübeye gittim ve meyveleri bir tabağa koyup yıkadım içeri geçip yemeye başladım

Rp sonu

Tarlada yakalanmak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tarlada Gezinti
» Kardeşime Yakalanmak - İyi ki Tanrı Değil