Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Laudomia'dan İstekler

+25
Serena Su Hanzadeoğlu
Crystal Anna Ixdior
Apollon.
Ange Morgan Lamartine
Keith Matt McMillen
Ramona Antinus
Mitchie Carter
Hermia Aigian Cocteau
Lara Adams
Danniel Hawke
Gaea
Hestia
Rose Denise Harris
Aleda Beth Hwang
Satellite Morgan
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit.
Jennifer Amy Carter
Cristina Black
Robert Harris
Athena
Lucianna Fackrell
Stella Fabiano
Edward Kevin Hawke
Sonechka Ephimovich
29 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Sonechka Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Sonechka Ephimovich

Laudomia'dan İstekler Empty
MesajKonu: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 9:40 am

Hmm... Anladığım kadarıyla öbür yardımda sadece avatar yapılıyormuş. Ben daha düzenli ve daha işlevli bir başlık açmak istediğimden burada ikinci bir başlık açıyorum. Avatar, İmza ya da İcon isteyenler aşağıdaki formu doldursunlar lütfen.

Önemli not: Lütfen özel olarak istenen resimler kısmına birbirine uymayan cıvık resimler koymayın. Sonra imza falan çıkarması zor oluyor.

Önemli not 2: Özel ünlü kullanıyorsanız lütfen url veriniz. Sonra zor oluyor.

Önemli not 3: Bütün üyeler en fazla 3 kez takım başvuruda bulunabilirler. Daha sonra başka bir başlık ihtiyacı duyulursa açarım. Ona başvuru yapılır. Nedenini merak edenelere söylüyorum. Benim bütün vaktimi alıyor bu iş. Herkesin başvurusunu yetiştiremiyorum. Üstelik yaptırmayanlarada hak tanımak lazım. Sonuçta sitede tek siz değilsinz ya.

Kod:
Karakterinizin adı:

Ünlünüzün adı:
Özel olarak istediğiniz resimler varda url adresini bırakınız (Yoksa da ben bulurum sorun değil):
İstenen şey (Avatar, İmza, İcon, Takım):
Üstüne yazılmasını istediğiniz şeyler:
Ek olarak istenenler:

Ayrıca yardım etmek isteyen olursa onlar için daha kolay olur sanırım bu. Ama mümkünse bana pm atsınlar lütfen. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son Laudomia L'Aquila tarafından Salı Ekim 05, 2010 9:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 9:47 am

karakterinizin adı:Edward kevin oswald
ünlünüzün adı :jared padalecki , jansen ackles
özel olarak isdediğim yok
İstenen şey : imza
Üstüne yazılmasını istediğiniz şeyler:KEVİN , DANNİEL

En son Edward Kevin Oswald tarafından Salı Eyl. 14, 2010 9:57 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 9:52 am

Karakterinizin adı: Stella Fabiano

Ünlünüzün adı: Taylor Momsen

Özel olarak istediğiniz resimler varda url adresini bırakınız: Ben senin zevkine güveniyorum ama mümkünse çok hırçın verdiği pozlar yerine masum vermiş olduğu pozları bulabilirsen çok sevinirim Smile

İstenen şey: İmza

Üstüne yazılmasını istediğiniz şeyler: Stella Fabiano ama eğer resimde yer kalmazsa sadece Stell'de yazabilir Smile

Ek olarak istenenler: Teşekkürler şimdiden Wink
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 10:20 am

Karakterimin adı: Lucianna Fackrell

Ünlümün adı: Liv Tyler
*Özel olarak istediğim bir resim yok ama ünlümün gençlik resimlerini daha çok tercih ederim Smile
İstenen şey: Aslında önceliğim imza ama zorluk olmazsa yeni bir avatar da süper olur.
Üstüne yazılmasını istediğim şeyler: Resimdeki boşluğa göre, Lucianna Fackrell veya sadece Lucy.
Ek olarak: Başlık iyi olmuş Laudomia, site olarak avatar ve imzalara önem vermeye başlayalı sadece birkaç gün oldu, cidden en lazım şeylerden birisi Very Happy
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 11:05 am

Bu arada düşündüm de, tüm Tanrı-Tanrıçaların ortak bir avatar ve imza stili olsa, hoş olur değil mi?

Tabii o kadar kişiye görsel hazırlamak zor olur, bu işin altından kalkabilecek 3-4 kişi bulunsa, yapılabilir belki.

Sonra işi abartıp her kulübenin melezleri de kendi özel stillerini bulabilir. Hades çocukları bir ara yapmıştı, güzel duruyordu.

(Neyse yorumlarınızı pm veya diğer avatar başlığına alayım, burası konusundan sapmasın Wink)
http://olimpos.my-rpg.com
Robert Harris
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Robert Harris

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 11:13 am

Karakterinizin adı: Robert Harris

Ünlünüzün adı: Brad Pitt
Özel olarak istediğiniz resimler varsa url adresini bırakınız:
Özel bir resim isteğim yok...
İstenen şey (Avatar, İmza, İcon, Takım):
Çok zor olmayacaksa takım, şu anda en gerekli olanı imza.
Üstüne yazılmasını istediğiniz şeyler:
Hades çocuğu Robyn. (yer kalırsa minik bir 'seni seviyorum Rose' da fena olmaz)
Ek olarak istenenler: Yok. Şimdiden teşekkür ederim. Smile
Sonechka Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Sonechka Ephimovich

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 7:32 pm

Kev ve Stell sizinkileri yaptım. Lucy ve Robyn'in biraz beklemesi lazım. Yapıldığında bu başlıktan haber veririm. Yarına ya da bu akşama hazır olurlar sanırım. Kev ve Stell siz "avatar imza yapılanlar" adlı başlıktan imzalarınızı alabilirsiniz. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 12:11 am

Karakterinizin adı:Cristina Black

Ünlünüzün adı:Alexis Bledel
Özel olarak istediğiniz resimler varda url adresini bırakınız (Yoksa da ben bulurum sorun değil):
İstenen şey (Avatar, İmza, İcon, Takım): imza ve (yapabilirsen)avatar
Üstüne yazılmasını istediğiniz şeyler:Crist veya cristina black
Ek olarak istenenler:İyileştiremeyeceği tek yara AŞK yarası...(sadece imzaya)
Jennifer Amy Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Jennifer Amy Carter

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 12:16 am

Karakterinizin adı: Jennifer Amy Parker
Ünlünüzün adı: Selena Gomez
Özel olarak istediğiniz resimler varda url adresini bırakınız: Hiç fark etmez Smile
İstenen şey: Birbirine uyumlu avatar ve imza Wink
Üstüne yazılmasını istediğiniz şeyler: Jennifer Parker yeterli, ya da Jenny Parker
Ek olarak istenenler: Üstünde birde şimşek olabilirse mükemmel olur, ama sen resme yakışmadığını düşünürsen boşver Very Happy

Teşekkürler Smile
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 1:58 am

melezler benim filmdeki karakterimin adını bulursanız çok sevinirim ben buldum ve kaybettim ve lau benim için bir takım yaparsan çok memnun olurum canım
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 2:32 am

Anne senin filmdeki karakterinin oyuncusu Serinda Swan'muş. Uzun aramalardan sonra buldum. Smile
Sonechka Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Sonechka Ephimovich

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 2:57 am

Teşekkürker... İşim daha çok kolaylaşmış oldu. Smile
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 7:25 am

Karakterinizin adı:Satellie Morgan

Ünlünüzün adı:Eddie Looklet (Soyadını bilmiyorum ama [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 'daki modellerden biri)
Özel olarak istediğiniz resimler varda url adresini bırakınız (Yoksa da ben bulurum sorun değil):Bunları kısaltarak falan yaparsın sen heralde.Hepsini de kullanmak zorunda diilsin alternatif olsun diye yaptım.Sen bilirsin,karıştır büyüt küçült yaparsın bir şeyler...Üzerinde istediğin kadar oynayabilirsin Smile
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İstenen şey (Avatar, İmza, İcon, Takım):İmza ilk tercihim,avatar bunlardan oluyorsa ve güzel oluyorsa yapabilir misin? Smile
Üstüne yazılmasını istediğiniz şeyler:Hunter of Artemis Satellite Morgan
Ek olarak istenenler:Üzerinde istediğin kadar oynayabilirsin resimlerin.Büyüt,küçült,ekle.. Smile
http://www.platis.forummum.net
Sonechka Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Sonechka Ephimovich

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 7:53 am

Verdiğin resimlerle bir şeyler yapmaya çalışıcam tatlım. Modelinin adını bilmediğimden ve albumünün urlsini vermemiş olduğundan göz ağrım el verdiğince güzel yapmaya çalışacağım.
Sonechka Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Sonechka Ephimovich

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 8:11 am

Üzgünüm tanrıça Afrodit ama ünlünüzün fan sitesi açılmamış ya da zarar görmüş ve tekrar kuruluyor. Bu yüzden hiç albümü yok ya da görünmüyor. Elimden geldiğince resim arayacağım ama bulduğum resimlerin imzaya uyacaklarını hiç sanmam. Neutral
Aleda Beth Hwang
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Aleda Beth Hwang

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 8:17 am

Ben yapıyorum gerçi de zaman ayıramıyorum. Very Happy Ayarlarsın birşeyler zahmet olmazsa (:

Karakterinizin adı: Aleda Beth Hwang

Ünlünüzün adı:Sunny Lee, ama böyle bulman zor olabilir. SNSD Sunny gibi anahtar kelimeler işine yarayabilir.
Özel olarak istediğiniz resimler varda url adresini bırakınız (Yoksa da ben bulurum sorun değil): Bulman zor olabilir yine Very Happy Gallery linki verebilirim ama üyelik istiyor. Very Happy Sorun olmaz dersen pmden haberleşiriz. (:
İstenen şey (Avatar, İmza, İcon, Takım): Takım Very Happy
Üstüne yazılmasını istediğiniz şeyler: Aleda Beth Hwang, Daughter of Hermes
Ek olarak istenenler: Takıl kafana göre (:

Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 11:39 am

Selam Laudomia Smile Başlık hayırlı olsun öncelikle Smile

İsim: Rosamarie Sea
Ünlünüzün adı: Alessandra Ambrosio
Özel olarak istediğiniz resimler: Yok, zevkine güveniyorum. Mavi tonlarda olması tercihim ama Smile
İstenen şey: Takım olursa çok sevinirim...
Üstüne yazılmasını istediğiniz şeyler: I'm Swagger!
Ek olarak istenenler: Bir de imzada 'You put me through Robyn!' yazarsa süper olur Smile

Şimdiden teşekkürler^^
Hestia
Tanrıça/Karakter Koordinatörü
Tanrıça/Karakter Koordinatörü
Hestia

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 12:33 pm

Merhaba, bana da imza hazırlayabilir misiniz?

Ünlüme Kate Winslet dedim, aklıma Hestia'yı yansıtan hiç kimse gelmedi, yani önerilere de açığım...

Kate Winslet için avatar ve imza istiyorum, kızıl saçlı halini daha çok seviyorum ama sarışın olsa da olur Razz İmzada Tanrıça Hestia yazması yeterli. Teşekkürler şimdiden.
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 8:08 pm

Laudomia L'Aquila demiş ki:
Üzgünüm tanrıça Afrodit ama ünlünüzün fan sitesi açılmamış ya da zarar görmüş ve tekrar kuruluyor. Bu yüzden hiç albümü yok ya da görünmüyor. Elimden geldiğince resim arayacağım ama bulduğum resimlerin imzaya uyacaklarını hiç sanmam. Neutral
tamam sen bana bir gönder resimleri pm le sonra bir bakıyım olmazsa sen daha sonra ayrlarsın
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:11 pm

Ünlümü değiştirdim o yüzden mümkünse tekrar yapabilir misin?Yarın da olur.

Karakterinizin adı:Satellite Morgan

Ünlünüzün adı:Chelsea Staub
Özel olarak istediğiniz resimler varda url adresini bırakınız (Yoksa da ben bulurum sorun değil):Lütfen...
İstenen şey (Avatar, İmza, İcon, Takım): Öncelik imza uyumlu bir avatar da olabilir.
Üstüne yazılmasını istediğiniz şeyler:Adım ve Hunter of Artemis
Ek olarak istenenler:Sana güveniyorum!! Smile
http://www.platis.forummum.net
Sonechka Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Sonechka Ephimovich

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 12:14 am

Satellite, Rose, Aleda ve Tanrıça Hestia. Hepinizinki yapıldı.
Gaea

Gaea

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 5:43 am

Karakterinizin adı:Raney Olympos Williams

Ünlünüzün adı: Daveigh Chase

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

karışık kuruşuk oldu ama Very Happy umarım halledersin Very Happy

İstenen şey (Avatar, İmza, İcon, Takım): imza:D Very Happy Very Happy
Üstüne yazılmasını istediğiniz şeyler: Sweet song, but the last song ...
Ek olarak istenenler: Avatar Very Happy

Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 9:46 am

Karakterinizin adı:Edward Kevin Oswald

Ünlünüzün adı:Jared Padelecki
Özel olarak istediğiniz resimler varda url adresini bırakınız:Yok
İstenen şey (Avatar, İmza, İcon, Takım): Avatar
Üstüne yazılmasını istediğiniz şeyler:Kevin
Ek olarak istenenler :yok
Sonechka Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Sonechka Ephimovich

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 10:31 am

Raney ve Kev. Sizinkileri yaptım. "Avatar-İmza Yapılanlar" başlığından alabilirsiniz. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Jennifer Amy Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Jennifer Amy Carter

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 11:11 pm

İlk yaptığını da çok beğendim ama daha önceki avatarımdaki resim çok hoşuma gitti, onu kullanarak bir şeyler yapabilirmisin diye soracaktım sana zahmet olmazsa Smile

Karakterinizin adı: Jennifer Amy Parker

Ünlünüzün adı: Selena Gomez

Özel olarak istediğiniz resimler varda url adresini bırakınız:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (Son iksini çeşit olsun diye koydum, olmasalar da olur Wink )

İstenen şey (Avatar, İmza, İcon, Takım): Avatar ve imza

Üstüne yazılmasını istediğiniz şeyler: İmzada Jennifer Parker, Avatarda sadece Jenny yazabilir Smile

Ek olarak istenenler: İstersen ilki haricindekileri kullanmasanda olur ama ilk resim mutlaka olsa olur mu, onun dışında senin zevkine güveniyorum Smile Smile
Sonechka Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Sonechka Ephimovich

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 11:58 pm

Hımm... Doğrusu verdiğin resimler gerçekten güzel ama imza çıkmıyor canım. Dün bi arkadaşa denediğim şeyi denicem artık. Umarım o olur. İstersen ne tür bir şey olduğuna bakabilirsin. Raney'nin imzası. Resimlerden birini kullanıp yanına fotoğraf gibi diğer resimleri yapmaya çalışacağım.
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 12:41 am

Melezler benim resimlerimle avtar yaparsanız süper olur illa fan siteden olmasada olur
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 1:03 am

Canım hazırladığın imzayı çok beğendim ama avatar hoş durmuyor, ona takıldım Sad Tekrar hazırlayabilir misin?

İsim: Rosamarie Sea
Ünlünüzün adı: Alessandra Ambrosio
İstenen şey: İmza ve avatar.
Üstüne yazılmasını istediğiniz şeyler: I'm Swagger! ve 'You put me through Robyn!'

Özel olarak istediğiniz resimler: (Sana belki yardımcı olurlar diye ekliyorum Smile)

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sanırım bunlar yeterli olur Smile Yine mavi tonlarında olursa sevinirim... Smile
Sonechka Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Sonechka Ephimovich

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 1:08 am

Kesinlikle yardımcı oluyor. Tanrıçanın ve Jenny'nin kiler hazır olur olmaz seninkilere başlıyorum [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: Laudomia'dan İstekler   Laudomia'dan İstekler Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 1:11 am

Tamam teşekkürler şimdiden Smile

Laudomia'dan İstekler
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Amanda'dan İstekler
» Step'ten İstekler ^^
» Dante'den istekler =)
» ~ Ayleyda'dan İstekler ~
» Hanna'dan istekler.