Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Teke tek kapışma !

2 posters
YazarMesaj
Apollon
Tanrı/Derslik Müdürü
Tanrı/Derslik Müdürü
Apollon

Teke tek kapışma !  Empty
MesajKonu: Teke tek kapışma !    Teke tek kapışma !  Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 7:11 am

Kampta geçirdiğim bir kaç günün ardından edindiğim arkadaş sayısı artmıştı. Hatta birisiyle şu anda voleybol oynayacaktık. Voleybol sahasında yakıcı sıcağın altında birbirimize bakıyorduk. Birazdan topu havaya atacak ve maçı başlatacaktım. Kazanabilirmiydim ? Kazanmalıydım. Derin bir nefes aldım.Eliesha Keys... Amphitrite'nin çocuklarından birisi. Güzel bir kız kamptaki ilk arkadaşlarımdan birisi. Oda benim kadar heyecanlı olmalı. Tekrar derin bir nefes aldıktan sonra topu havaya fırlattım. Ve sonra sert bir vuruşla topu filenin üzerinden Eliesha'nın bölgesine geçirdim. Sert ve zorlu bir maç olacak gibi duruyordu. Ancak kendime güvenim sonsuzdu. Şimdi ne yapacaktı acaba. Her türlü olasılığa karşın kendime iyi bir pozisyon almalıydım. Kendi bölgemde iyi bir yere geçtikten sonra kendime sağlam bir pozisyon buldum ve Eliesha'nın hareketini beklemeye başladım. Uzun zamandır bu kadar eğlenmemiştim. Babam beni böyle görse ne yapardı acaba. Oda sevinirdi herhalde....
Diona Arsinoe Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Parti Organizatörü
Diona Arsinoe Stanislaus

MesajKonu: Geri: Teke tek kapışma !    Teke tek kapışma !  Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 7:23 am

Ophelia ile voleybol oynamak için sahaların oraya gelmiştim. Uzun zamandır voleybol oynamasam da önceden iyi bir oyuncu olduğum için hiçbir hareketi unutmamıştım. Bu yüzden rezil olma gibi bir durumum yoktu ve mutluydum. Helia Hera'nın manevi kızı olması nedeniyle ilk başta bana diğer kardeşleri gibi itici gelse de sonradan onun iyi biri olduğunu anlamıştım. Nedenini bilmediğim bir ön yargı vardı Hera ve çocuklarına karşı. Derin nefes aldım ve ondan gelen hamleye karşılık yavaş bir manşet vurdum ve topu karşıya gönderdim. Bir kaç kere topun gidip gelişinden sonra Helia'nın da çok güzel oynadığını fark ederek "Voleybolda iyiymişsin." dedim gülümseyerek.
Apollon
Tanrı/Derslik Müdürü
Tanrı/Derslik Müdürü
Apollon

MesajKonu: Geri: Teke tek kapışma !    Teke tek kapışma !  Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 7:44 am

Topun her gidiş gelişinde ikimizde yoruluyorduk. Tahmin ettiğim gibi zorlu bir maç oluyordu. Kimi zaman sert hareketlerle topu karşıya atarken kimi zamanda zorlanarak atıyordum. "Voleybolda iyiymişsin." demişti Eliesha gülümseyerek. Ehh haklıydı. Buraya gelmeden önce eski okulumun voleybol takımındaydım çünkü. Attığı topu karşıladıktan sonra sevimli bir ses tonuyla '' Teşekkür ederim sende öyleymişsin. '' dedim. Oyun artık sertleşmeye başlamıştı. İkimizde kazanmak istiyorduk. Bu yüzdende sert oynuyorduk. Ama vucutlarımız bunu kaldıramıyor gibi görünüyordu. Eliesha topu attığında filenin üzerine zıpladım ve smaç yaptım...
Diona Arsinoe Stanislaus
Diona Arsinoe Stanislaus

MesajKonu: Geri: Teke tek kapışma !    Teke tek kapışma !  Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 8:57 am

Smaç ile gelen topu karşıladım. Evet, anlaşılan o da benim gibi takımlarda yer almıştı. Bunu anlamak aslında hiç de zor değildi. Ne de olsa bütün hareketleri bilmesi sadece ustaların bileceği bir şeydi. İyice yorulmuştum, giderek vücudum ağırlaşıyor ama oyun sertleşiyordu. Her ne kadar yorulsam ve bırakmak istesem de yenilmek istemiyordum. Eh, canavarlarla savaşırken bile pes etmiyordum, bunda mı pes edecektim? Tabi ki hayır. Ne kadar inatçı olduğumu herkes biliyordu. Yine de bu oyunu bitirmenin tek bir yolu vardı, ya oyunu ikimizde eşit sayıp bırakacaktık ya da birimiz bayılana kadar böyle devam edecektik. Bir süre yine ses çıkarmadan oyuna devam etsem de Helia'nın da çok zorlandığını fark ettim. Sonunda dayanamayarak "Helia ikimizde çok yorulduk, kabul edersen oyunu bırakalım ve eşit sayalım?" diye sordum ve smaç bastım. Gelecek cevabı gerçekten çok merak ediyordum, çünkü daha fazla zorlanmak istemiyordum.
Apollon
Tanrı/Derslik Müdürü
Tanrı/Derslik Müdürü
Apollon

MesajKonu: Geri: Teke tek kapışma !    Teke tek kapışma !  Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 9:17 pm

Benim gibi o da topu smaçla atmıştı. Ancak topu karşılayabilecek miydim ? Hiç emin değilim. Fakat Esha'nın söyledikleri beni biraz olsun rahatlatıyor. Oda benim gibi yorulmuş olmalı ki bırakmak istiyor. İşime gelmiyor değil bu davranışı. Zaten daha fazla dayanmamız neredeyse imkansızdı. Üzerime gelen topu sağ elimle tokatladım. Top hızına hız katarak sahadan çıktı. Bende bu sırada kendimi bıraktım ve voleybol sahasının ortasına oturdum. Anlımda biriken boncuk boncuk terleri sildikten sonra '' İyi oyundu Esha. Gerçekten zorlandım ve keyif aldım... '' söylediklerimin her kelimesi doğruydu. Onunla voleybol oynamak ne kadar yorucu olsa da büyük keyif almıştım. Bunu bir daha yapmalıydık. Dişime göre rakip bulmuşken voleybol oynamayacaktım da ne zaman oynayacaktım yahu ?

RP OUT : Esha'da bir şey demeyecekse RP sona ermiştir istersen sen de son bir rp ile düşüncelerini vs yazarsın. Bir kaç gün girememe ihtimalim var o yüzden burada bitirsek iyi olur.

Teke tek kapışma !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Büyük Kapışma
» Sokakta Kapışma