Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Neden melez kampı normal bir yer değil ki?

YazarMesaj
Valentino R. Gavino
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Valentino R. Gavino

Neden melez kampı normal bir yer değil ki? Empty
MesajKonu: Neden melez kampı normal bir yer değil ki?   Neden melez kampı normal bir yer değil ki? Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 1:07 am

Sabah uyandığımda daha kimsenin uyanmadığını gördüm saate baktığımda ise saat daha altıydı.Ben şimdi yemek vaktine kadar zamanı nasıl geçirecem diyordum kendi kendime aklıma bu sefer gine gezmediğim biyer geldi orman.Hemen üstüme rahatça koşabileceğim bir şey giydim çünkü kaçmam gerekirse işime yarardı.Giyindikten sonra lavaboya girdim ve yüzüme bir kaç kez su çarptım.Ardından Converse'm yerine spor ayakkabımı giydim.Giderken koşmayı değilde yürümeyi tercih ettim çünkü zamanın hemen geçmesini istiyordum.Ormanın girişine gelince "Pnevma Skia" diye fısıldadım.Bu sefer bilerek yaya dönüştürüdm denemek amaçlı bir ağaca ok attım gerçekten iyiydi ee bide baba tarafından gelen okçuluk kabiliyeti vardı ne de olsa dedem Apollon melezi.İlerlemeye başladım bir yerde durup bir ağaca çıktım manzara mükemmeldi ta ki ağacın nemfi bana ağacın dalıyla saldırmaya başlayıncaya kadar hışımla arkamı döndüm ve nemfe bağırarak "Ne yaptığınız sanıyorsun."dedim.Bana aşağıda duran ve ağaca saldıran drakonu gösterdi aslında onu oka dizebilirdim ama hem ekşın olsun hemde kılıçta alışım diye yayı kılıca çeviridim ve aşağa atladım.Drakon ya salak olacak ya da ağaç onu daha çok ilgilendirdiği için olacak ki bana bakmadı.Bu da beni sinirlendirmişti ve bağırarak "Hey korkak, nemfi bırakta bana gel."dedim.Drakon hışımla bana döndü ve tıslayarak üzerime gelmeye başladı.Abimle savaştığımız an aklıma geldi ve drakonu korkutmak amaçlı üstüne yürüdüm planım işe yaramıştı tam kılıcını göğüsüme indirecekken abimle savaştığımızda yaptığım gibi sağa kaçtım ve kılıcımı koltuk altına geçirdim.Bağırışlar altında altın bir toz oldu drakon ondan geriye iki adet pul kaldı onlarıda ganimet olarak aldım ve nemfin alkışları eşliğinde ormandan çıktım.

Neden melez kampı normal bir yer değil ki?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Melez kampı ha ?
» melez kampı
» Melez Kampı Rpg
» melez kampı
» melez kampı