Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

melez kampı

2 posters
YazarMesaj
Patr10Zeus

melez kampı Empty
MesajKonu: melez kampı   melez kampı Icon_minitimeSalı Şub. 22, 2011 6:45 am

Basketbol antrenmanından çıkmıştım, eve doğru yürüyordum ki; birkaç iri yarı acayip adamlar peşime takılınca hemen ormana daldım. Bir süre yürüdükten sonra beni kenara sıkıştırdılar bende annemin bana verdiğikılıca dönüşebilen kalemimi çıkarttım ve adamlara saldırdım.Bir süre sonra bana yardıma iki çocuk geldi.Biraz zaman geçtikten sonra kendimi yerde buldum,ve sonra gözlerim kapandı.Gözlerimi açtığımda beyaz bir çadırın içinde buldum kendimi. Yattığım yerin başında iki çacuk yardım ediyordu. Gülümseyerek bana bakıyorlardı.Kafam allak bullak olmuştu ' Siz kimsiniz?,onlar neydi öyle?,ben nerdeyim ' gibi bir sürü sorular sordum iki çocuk bana kendilerini tanıttıktan sonra bana bir melez olduğumu ve babamın bir tanrı olduğunu söylediler. Bir anda resmen şoka girmiştim.Bana melez kampında olduğumu söyleyince o an hayatım değişmişti. Shocked
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

melez kampı Empty
MesajKonu: Geri: melez kampı   melez kampı Icon_minitimeSalı Şub. 22, 2011 10:09 am

Rp puanı: 40.

/Admin.

(Kullanıcı ismini ad-soyad biçiminde oluşturmalısın.)
http://olimpos.my-rpg.com

melez kampı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Melez Kampı Maceramın Başlangıcı
» melez kampı
» melez kampı
» Melez kampı ha ?
» Melez Kampı ' nda İlk Günüm