Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gezintiye Çıkıyorum.(1)

YazarMesaj
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

Gezintiye Çıkıyorum.(1) Empty
MesajKonu: Gezintiye Çıkıyorum.(1)   Gezintiye Çıkıyorum.(1) Icon_minitimeSalı Mart 29, 2011 3:03 am

Canım çok sıkılmıştı.Bu nedenle küçük bir gezi yapmaya karar verdim.Hazırlanmak için odama gittim.Dolabımdan dar kotum ile lacivert tişörtümü aldım.Bunları giydikten sonra mutfağa koştum.Bir bardak su içtikten sonra hazırdım.Hava çok sıcaktı, ben de yanıma su almayı ihmal etmedim.Elime suyumu da aldıktan sonra kulübeden çıktım.Henüz nereye gideceğime karar vermemiştim.Ama sonradan aklıma plaja gitme fikri geldi.Hava çok sıcaktı ve terliyordum.Belki plajda serinlerim diye düşündüm.Yavaş yavaş plaja doğru yürümeye başladım.
...
Plaja geldiğimde çok kalabalık olduğunu gördüm.Herkes sıcaktan bunalıp buraya gelmiş olmalıydı.Sonra Sat ve Adya'yı güneşlenirken gördüm.Onların yanına doğru ilerlemeye başladım.Yanlarına gittiğimde gülümsediler.Adya ''Sen güneşlenmeyecek misin?'' diye sordu.Mayomu içime giymiştim ama canım istemiyordu.''Hayır.'' dedim ve denizi izlemeye başladım.Can sıkıntımı burada da giderememiştim.Sat ''Bir şey mi oldu?Canın sıkkın gibi.'' dedi.''Hayır bir şey olmadı ama çok sıkılıyorum.Farklı bir şeyler yapmak yeni yerler görmek istiyorum.'' diye cevap verdim.Ben bunu söyler söylemez Sat ve Adya birbirlerine baktılar.Ben bir şey düşündüklerini farketmiştim.''Ogygia Adası'na gidebilirsin.'' dediler.Ogygia Adası , daha önce duymuş olmalıydım ama hiç gitmemiştim.Nasıl bir yer olduğunu da bilmiyordum.Oturduğum yerden hızlıca kalktım ve ''Teşekkür ederim,bir kerecik gezmekten zarar gelmez değil mi!'' dedim ve sevinçle oradan uzaklaştım.Koşarak kulübeye döndüm.Odamdan çantamı aldım içine her zamanki gibi nektar ve bisküvi koydum.Hırkamı almayı düşündüm ama işime yaramayacağını düşünüp geri bıraktım.Hazırlandıktan sonra ise pegasus ahırlarına gimeye başladım.Beni oraya Marshmallow götürecekti.
...
Ahırdan içeri girdim ve Marsh'a ''Yolculuğa çıkıyoruz.'' dedim.''Ogygia Adası'na nasıl gideceğimizi biliyor musun?'' diye sordum.Marsh şaşırmıştı ama ''Biliyorum.'' diye cevap verdi.Ardından Marsh'ın sırtına atladım ve Ogygia Adası'na doğru yol almaya başladık.
.

Gezintiye Çıkıyorum.(1)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gezintiye Çıkıyorum. (2)
» Canavarlarla Dolu Bir Gezintiye Çıkıyoruz./3