Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anna Maria Benson (1)

2 posters
YazarMesaj
Mirabella LaPiere
Demeter'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Mirabella LaPiere

Anna Maria Benson (1) Empty
MesajKonu: Anna Maria Benson (1)   Anna Maria Benson (1) Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 4:08 am

İlk dersi için hazırlanamaya başlamıştı. İçinde bir heyecan belirmişti. Mutlulukla karışık ve heyecanla Pooky’nin yanına gitti. Her zaman kinden biraz daha farklıydı; toynaklarını yere vurup kişniyordu. Sakince yanına gidip “sanırım sende benim kadar heyecanlısın kızım” diyerek krem rengine bürünmüş tüylerini okşamaya başladı.

Dersliğe doğru giderken Pooky daha da sakindi, kişnemesi durmuş ve toynaklarını amaçsız bir şekilde yere vurmuyordu. Genç kız aralarında her zaman bir bağ olduğunu düşünüyordu, kendi tavırlarında ne zaman bir farklılık olsa sanki Pooky’de de oluyordu. Az önce yaşadığı aklına gelmişti bir an, ilk dersin heyecanıyla Pooky’e olan değişim. Pek umursamadı, belki Rose’un yada Claire'in bunu da sonra sorabilirdi. Onun Pegasuslarla arası herkesinkinden daha iyi olduğu düşüncesini benimsemişti. Haklıydı da. Dersliğe adımını attığında eğitmeninin onları karşılamak için beklediğini gördü. Beklemeyi sevmiyordu, bekletmeyi de… Özellikle bekleyen bir eğitmense bunun yakışık kalmayacağı düşüncesindeydi. Seri adımlarla eğitmeninin yanına doğru gitmeye başladı, Pooky’de hemen arkasından takipte geliyordu.

Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: Anna Maria Benson (1)   Anna Maria Benson (1) Icon_minitimeC.tesi Mart 26, 2011 1:08 am

Uzun zamandır kampa uğramıyordum ve kamptaki bütün işleri özelliklede derslikleri Claire ile Rose'un üzerine yıkmıştım. Bu durumu hiç sevmiyordum doğrusu ve bugün dersliklerdeki eğitmenliği ben yapabilir, onlarında gezmesine olanak sağlayabilirdim. Dersliklere geldiğimde tahmin ettiğim gibi kimsecikler yoktu, ne de olsa bu kadar erken birisinin gelmesini beklemiyordum. Bir süre derslikte bekledikten sonra kapının açılmasıyla öğrencinin geldiğini anladım. Kapıya baktığımda bu melezi tanıdığımı ama hiç konuşmadığımızı fark ettim. Gelen meleze gülümseyerek "Merhaba, ben Cornelia, pegasus hakkında ne öğrenmek istiyorsun?" diyerek gülümsedim. Hem kendisini tanıtmasını, hem de ne öğrenmek istediğini merak ediyordum.
Mirabella LaPiere
Mirabella LaPiere

MesajKonu: Geri: Anna Maria Benson (1)   Anna Maria Benson (1) Icon_minitimeC.tesi Mart 26, 2011 3:49 am

Tatlı bir tebessümle onu karşılayan kişinin Cornelia olduğunu gördü. Her ne kadar kampa geldiğinden beri aralarında bir konuşma geçmese de oldukça iyi ve yardım sever biri olduğunu duymuştu; tebessümle. “Memnun oldum Cornelia; ben de Anna. Binicilik konusunda bana yardımcı olursan memnun olurum…” biraz duraksadıktan sonra dersliğe gelirken başına geçen aklına gelmişti, heyecanlanmasıyla birlikte Pooky'de değişen davranışlar, küçük bir çocuk edasıyla “-bu arada pegasuslar ile sahipleri arasında bir bağ var mıdır?” sorusunu sormadan edememişti.
Cornelia Fackrell
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: Anna Maria Benson (1)   Anna Maria Benson (1) Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 5:47 am

Anna'nın sorduğu soru Lia'nın çok hoşuna gitti. Bunu uzun zamandır kimse sormuyor, aralarındaki bağı fark eden çok az insan oluyordu. Küçük bir tebessümle Lia "Hadi gel dışarı çıkalım." dedi ve bahçeye çıkarken de sorduğu soruya yanıt vermek için Anna'ya döndü. Bu soruyu uzun zamandır kimse sormuyordu ve duyduğuna sevinmişti. "Evet Anna aranızda bağ var. Daha doğrusu sen onunla konuşamasanda o seni anlıyor ve görüyor. Yani sen mutluyken mutlu, üzgünken o da üzgün olabiliyor." dedi ve sonunda bahçeye çıktılların da pegasusun başını okşayarak onunla sessizce konuşmaya başladı. Bir süre pegasusuna nasıl havada uçması gerektiğini anlattıktan sonra Anna'nın bakışlarını fark ederek açıklama yapması gerektiğini fark etti. "Anna, biz Poseidon çocukları pegasuslarla konuşabiliyoruz. " dedi ve kısa bir süre duraksadıktan sonra "Hadi bin bakalım pegasusuna, biraz seni havada görelim." diyerek Anna'dan gelecek tepkiyi merakla beklemeye başladı. Onun hava da nasıl olacağını Lia gerçekten de merak ediyordu.
Mirabella LaPiere
Mirabella LaPiere

MesajKonu: Geri: Anna Maria Benson (1)   Anna Maria Benson (1) Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 9:58 am

Lia’nın verdiği yanıt Anna’nın epey ilgincine gitmişti, pegasusların dilini bilmenin güzel bir duygu olabileceğini düşünüyordu. Ama ilk işini Pokky ile dikkatli ve keyifle uçmak olduğunu biliyordu, yahut bunu öğrenmek. Eliyle Pooky’nin burnunu okşayıp üzerine binip derin bir nefes aldı. İçinde tuhaf bir sevinç vardı, kelimenin tam anlamıyla bilinmeyen bir mutluluk. Diğer taraftan benliğini tüketen heyecana yenik düşmeyecekti, Pooky’nin adım hareketlenmesiyle daha sıkı sarılmıştı. Gözlerini kapatarak içinde ki düşünceyi kulak vermeye başladı; içinde ki ses sakin olmasını söylüyordu.
    Saçlarının rüzgarla birlikte dalgalanmaya başladığını hissedince gözlerini açmıştı. Daha önce hissetmediği ve yaşamadığı bir hissi yaşıyordu, sevinçten her ne kadar bir an çığlıkta atsa Lia’nın bunu duymamasını umuyordu. Gülümsüyordu… sadece gülümsüyordu. Korkunun yerine sevincin almasının düşüncesinden daha çabuk olduğunu fark etmemişti. İçinde bulunduğu ana dalmıştı. Çok hızlı uçmuyorlardı, çok yüksekte de; lakin heyecanın ve korkusunun yenmenin sevinciyle umursamıyordu. Düşündüğü tek şey pegasusun üzerinde uçtuğuydu. Uçuş pozisyonu alarak biraz daha gökyüzünün keyfini çıkarmaya başladı, Pooky’nin alçalmasıyla aşağı inerek Pooky’nin yelesini okşamaya başladı.

Anna Maria Benson (1)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anna Maria Benson
» Anna Maria Benson
» Anna Maria Benson
» Anna Maria - #2
» Anna Maria //