Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anılar...

YazarMesaj
Alexia Sophie Russell
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Alexia Sophie Russell

Anılar... Empty
MesajKonu: Anılar...   Anılar... Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 8:24 am

Biraz temiz hava almak için dışarı çıkmıştım. Hava o kadar sıcaktı ki, daha iki metre gidemeden çöle düşmüş kutup ayısı gibi hissetmeye başlamıştım. Kulübede takılamayacak kadar sıkıldığım için serin olacağını düşündüğüm ormana daldım. Gerçekten de oldukça rahatlatıcı bir serinliği vardı.
Ormanda gezinmeye başladım. Madem girmiştim, gezmeden olmazdı. Bir süre ilerledikten sonra buraları hatırladığımı fark ettim. Bayrak kapmacada bayrağı koruduğumuz yere gelmiştim! Gülümseyerek ilk bayrak kapmacada tırmandığım ağacı bulmaya çalıştım. Bulduğumdaysa tekrar tepesine tırmandım ve etrafı izlemeye başladım. Gerçekten çok güzel bir manzarası vardı, ne yazık ki daha önce fark edememiştim.
Orada öylece oturup etrafı izledim ve katıldığım iki bayrak kapmacayı düşündüm. İkisi de birbirinden eğlenceliydi. Uyumadan bitirmeyi başarmam bile başlı başına mutluluk kaynağıydı zaten.
Bir süre sonra havanın kararmaya başladığını görüp kulübeye dönmek için aşağı indim. Her an bir canavar fırlayabilirdi önüme, bu nedenle neredeyse koşarak kulübeme döndüm ve kendimi uykunun huzurlu kollarına attım.

Anılar...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eski Anılar.
» Geçmişte ki Anılar