Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kuzeni Ziyaret

2 posters
YazarMesaj
Kevin Least
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri

Kuzeni Ziyaret Empty
MesajKonu: Kuzeni Ziyaret   Kuzeni Ziyaret Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 8:27 am

Sıkıntı ve yorgunluk... İçimde bunlar hakimdi. Ne zamandır maceraya atılmamıştım . (!) Canım tehlike istiyordu. Tehliye yaşamasam bile biriyle muhabbet etmeye ihtiyacım vardı. Şarap içmek bile istemiyordum. Düşünün artık … Aklımdan bunlar geçerken aniden kuzenim Lucy’le muhabbet etmek geldi. Onunla muhabbet etmeyi her zaman sevmişimdir. Plajdan kulübeme doğru yürümeye başladım. Kulübeme vardığımda üstüme bir gömlek geçirdim ve iki şarap seçtim. Birini beraber muhabbet ederken içecektik, diğerini ise Athena kulübesi içecekti. Her şey hazırdı. Sadece Lucy’le muhabbet etmek kalmıştı. Athena kulübesine doğru yol aldıktan sonra kapıya varmıştım. Kapıyı çaldığımda karşıma Serena çıktı. Ona gülümseyerek:

Lucy içeride mi ? diye sordum. Serena hayır anlamında başını sallayınca içim tekrardan kararmıştı. Ama arkamı döndüğümde çok şaşırmıştım. Çünkü Lucy, arkamda beni korkutmak için bekliyordu.
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

Kuzeni Ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Kuzeni Ziyaret   Kuzeni Ziyaret Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 11:27 pm

Tam korkunç bir 'böö' sesi çıkaracağım sırada Kev arkasını dönünce, "Hay bin kunduz. Bu aşırı gelişmiş melez reflekslerine sinir oluyorum." diyerek sırıttım. Kev de gülümseyerek sözlerime karşılık verdikten sonra, onu içeri davet ettim. Dionysos oğlu Kevin ile, insan olan ebeveynlerimiz tarafından kuzendik ve bunun için onu kendime kamptaki çoğu melezden daha yakın hissediyordum. Tabii bunda her zaman enfes kırmızı şaraplar barındırmasının da payı küçümsenemeyecek kadar fazlaydı. Kev, kampın içki mahzeni gibiydi. Dertlenmiş olan herkes soluğu onun yanında alır, bir yandan içerken bir yandan da dertleriyle çocuğun içini karartırdı. Bu işi ben de sıklıkla yapardım çünkü Kev süper bir dert ortağıydı. Onu Athena kulübesinin salonuna götürüp rahat bir koltuğa yerleştirdikten sonra "Anlat bakalım kuzen, hangi üzüm bağı attı seni buraya?" diye sordum. Kev "Anlatırım Lucy ama önce şu şarapları sana vereyim. Biri şimdi içmemiz, biri de kulübeniz için." dedi. Vay canına, kuzenim bugün gerçekten de oldukça bonkördü. Hemen geleceğimi işaret ettikten sonra mutfağımıza gidip iki şarap kadehi ve biraz atıştırmalık çerez alıp geri döndüm. "Kuzen, sen bize daha sık ziyarete gelsene yahu." dedikten sonra şaraplardan birini açarak kadehlere boşaltmaya başladım. Normalde Melez Kampı'nda alkollü içecek içmek, yasaktı. Tabii bu kamp müdiremiz olan sevgili annemin, Dionysos çocuklarını direkt asması anlamına gelirdi. Kimse Şarap Tanrısı'nın çocuklarının içki içme yasağına uyacağını düşünmezdi. Eh, onların pek sıkı olmayan denetimleri, biz diğer melezlerin de epeyce işine yarıyordu.

Kuzeni Ziyaret
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ziyaret?
» Ziyaret
» Ziyaret
» Ziyaret.
» Ziyaret! :)