Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seth ve Kül Kont

YazarMesaj
Seth Mason Black
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Seth Mason Black

Seth ve Kül Kont Empty
MesajKonu: Seth ve Kül Kont   Seth ve Kül Kont Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 6:54 am

Bugün bir pegasus edinmeliydim. Çünkü yarın kamptan kaçmayı düşünüyordum. Eh elimi kolumu sallaya sallaya bir tanrıçayı ve Kheiron’u atlatabileceğimi sanmıyorum. Yavaş adımlarla ağırın kapısını açtım. İçerde bir çok pegasus vardı. Ama benim dikkatimi beyaz yelesi, simsiyah gözleri ve kül renginde olan huysuz bir pegasus çekmişti. Yanına gittiğimde ilk önce kişneyip tepinmeye başladı.. Ama cebimden küp şeker çıkartıp ona verince sakinleşti. Küp şekerleri aldığında gıdıklandım ama ani hareket yapmadım. Yelesini okşamaya başladım.

“Aslında seni sevdim. Benim atım olur musun?” Bir pegasusla konuşmak tuhaf geliyordu. Kafasını indirip kaldırdığında bunu evet olarak algıladım. Anlaşılan o beni anlıyordu. Benim onu anlamamam çok yazık. Atıma yaslanıp “Şimdi sana birde isim bulmalıyız.”dedim. Cebimden biraz daha küp şeker çıkartıp “Sana Lanc diyelim mi?”dedim. Kocaman siyah gözlerini bana dikti. Sanırım bu ‘Oldu! Başka derdin var mıydı?’ demekti. Gülümseyip “O zaman seni tanımlayan bir isim olsun. Kül Kont nasıl?”dedim.

Kişneyip hafif uçuşlar yaptı. Sanırım bu ismi sevmişti. Beni ezmemesi için gerileyip “Aferin oğluma. Şimdi lütfen sakin ol!”dedim. Suratımı yalayıp cebime eğildi. Suratımı silerken “Başka küp şeker kalmadı üzgünüm ahbap.”dedim. Artık bir pegasusum olmuştu. Buda ekstra sorumluluk demekti. Neyse bir pegasusla herhalde baş edebilirim. Umarım!

Seth ve Kül Kont
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seth'de Arıyor
» Seth William Kane
» Seth Mason Black
» Seth Mason Black
» Seth Mason Black^^