Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Melez oLduqumu öqRendiqim Gün :D

2 posters
YazarMesaj
Patr10Zeus

Melez oLduqumu öqRendiqim Gün :D  Empty
MesajKonu: Melez oLduqumu öqRendiqim Gün :D    Melez oLduqumu öqRendiqim Gün :D  Icon_minitimeÇarş. Şub. 23, 2011 6:33 am

Çok güzel bir gündü.Arkadaşlarım ile okulun bahçesinde oyun oynuyorduk.Birden kendimi boşlukta gibi hissettim,gözlerim kapandı.Gözlerimi açtıgımda bir garip bir yerdeydim.Üstüme canavarlar geliyordu bnde canavarların geldiğini görünce hemen kaçtım.
Canavarlardan çok korktum.Aniden önümde bir insan belirdi.bana;Melez olduğumu babamın'da Tanrı olduğunu söyleyince çok sevindim.
Melez kampında dolaşırken o canavarları gördüm.Tekrar kaçtım oradan ben kaçtım onlar kavaladı,ben kaçtım onlar kovaladı en sonunda koşmaktan bıktım ve canavarlar ile savaşmaya karar verdim. Bu kararımdan çok endişeliydim ama yinede yılmadım savaştım. Ve canavarları yendim. çok sevinmiştim.
Melez kampında dolaşıyordum ve tam önüme bir kapı çıktı kapıdan içeri girdiğimde okulun bahçesindeydim.
Çok şaşkındım bana melez olduğumu söyledikleri zaman hayatım değişmişti
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Melez oLduqumu öqRendiqim Gün :D  Empty
MesajKonu: Geri: Melez oLduqumu öqRendiqim Gün :D    Melez oLduqumu öqRendiqim Gün :D  Icon_minitimeÇarş. Şub. 23, 2011 8:53 am

Rp puanı: 40.

/Admin.

(Bu rp ile puanını yükseltmem mümkün değil.)
http://olimpos.my-rpg.com

Melez oLduqumu öqRendiqim Gün :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kronos'a Karşı 11 Melez! (Melez Kafe'nin devamı)
» Melez mi !?
» melez kampı
» melez kampı
» Melez Çocuklarım