Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Liderlik Seçimleri -Mart 2011-

+3
Tiffany Trully
Ange Morgan Lamartine
Athena
7 posters
YazarMesaj
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Empty
MesajKonu: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeSalı Şub. 22, 2011 6:15 am

Spoiler içinden, öğrenmeniz gereken tüm açıklamalara ulaşabilirsiniz.

Spoiler:

Apollon kulübesinin admin kadrosunca belirlenen adayları:

Sıra 1: Ange Spike Lamartine
Sıra 2: Tiffany Trully
Sıra 3: Yondaime Hokage

*28 Şubat tarihine kadar tüm adayların seçim konuşmalarını yayınlaması gerekmektedir.
*Tüm kulübe mensuplarının katılacağı oylama, 1 Mart tarihinde yapılacaktır.
*Seçilen lider rütbesini 2 Mart tarihinde alacaktır ve başlık, aynı tarihte kilitlenecektir.

Yönetim kadrosu tüm adaylara bol şans diler!

http://olimpos.my-rpg.com
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 7:43 am

Sıra 1.Ange Spike Lamartine-Seçim konuşması.

Kardeşlerim,adaylık seçimi için oy vermenize yardımcı olmak için sözlerimi ayrıntılı yapmaya çalışacağım.Önce,Yon ve Tiff'e başarılar diliyorum.Onlar,gerçekten lider olmak için ideal kişiler.Bu siteyi gerçekten seviyorum ve sizleri de gerçek kardeşlerim gibi hissediyorum.Buraya en erken gelen birisi olarak,bir çok Apollon çocuğuyla karşılaştım.kimileri babamın yanına gidiyorum deyip yanımıza bir daha gelemediler.kimileri babamın küçük Tanrısı olmaya karar verip kulübemizden ayrıldılar.Ama hala bizim yanımızdan ayrılmayan küçük tanrı kardeşlerimiz var.Bu zor kpşullara rağmen,hala bizimle kalmaya gayret gösteren birçok hırslı kardeşle başbaşayım.liderlik,hangi kardeşime verilirse verilsin,bütün Apollon Çocuklarının bunu başaracağına eminim.Çünkü bu bizim kanımızda var.Bu görevi hakkıyla yapacaklardır.Daha fazla sizi sıkmadan konuya geçeyim.

Liderliğe uygun görülmem,benim için en büyük şeref denilebilir.Ama bunun sebebinin şimdiki liderlik rütbesine sahip olabileceğini de unutmamak gerek.Ama eğer seçilirsem,kulübemize herhangi birşey değişmeyecek,aynı şekilde devam edecektir.ama bu,önerilerinizi kulak arkası edeceğim anlamı kesinlikle gelmez,değerlendirilecektir.Lider olduğumdan beri,temizlik rp'lerinin yapılmasını sağladım.Ama bunda kardeşlerimin emeğini unutmamak gerek.Kendim gayret ettiğim gibi,kardeşleriminde bana çok yardımı dokundu.Kendimi ve kardeşlerimi,görev yapmaya ve etkinliklere katılmaya teşvik ettiğim gibi,kardeşlerimin de görev yapma azmi beni gerçekten mutlu ediyor,umarım hep böyle devam eder ve birincilikten asla düşmeyiz.kenidimin nasıl bir lider olduğu hakkında kesinlikle bir iddiada bulunamam.Bunun yorumunu yapacak sizlersiziniz.Ama eğer,bazı durumların için kardeşlerime vakit ayıramadıysam,sizzden gerçekten çok özür dilerim.eğer seçilirsem yapacağım şeyleri söyleyemem.Eğer bir fikrim olsaydı,geçen bu süre içine yapcağımdan emin olabilirsiniz.

Buraya 3 kişi uygun görülmüş olsada,oylarınızla onları lider yapacak sizlersiniz.Bütün kardeşlerimden iyi bir lider olacağımı bir kez daha belirtmek zorunda hissediyorum kendimi.Yine de sonuç olarak biz yine kardeş olacağız ve huylarımızda herhangi bir değişiklik olmayacak.Biz yine aynı biz olacağız,sadece oylarınızla rütbemize liderlikte eklenecek.Sözlerimi fazla uzattım ve söyleyeceklerim bu kadar.Babamı ve tüm kardeşlerimi seviyorum ve bu uzun yazıyı okuduğunuz için size teşekkür ederim!
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 9:13 am

Sıra 2: Tiffany Trully - Seçim Konuşması.

Konuşmama Ange’e ve Yon’a başarılar dileyerek başlıyorum. İkisi de kulübe lideri olacak nitelikte. Ange'i liderliğini zaten herkes biliyor. Yon'un da liderliği süper yapacağı şüphesiz. Yani bütün kardeşlerime kolaylık diliyorum.

Aday olarak gösterilmek beni çok mutlu etti. Kulübem için birçok şey yaptığımı düşünüyorum ve yapmaya da devam edeceğim. Gelelim size neler vaat ettiğime. Eğer beni liderliğe seçerseniz, hepinize drahmi dağıtacağım ve bir daha temizlik yaptırmayacağım… Tabii ki bu bir şakaydı. Temizlikten kaçış yok. (Drahmiye bir şey demiyorum.) Sadede geleyim. Fazla uzatmanın anlamı yok. Şu ana kadar bütün kardeşlerimle sohbet etmeye ve görev yapmaya çalıştım. Çoğunuz beni biliyorsunuz ve neler yapabileceğimi az çok tahmin edebiliyorsunuzdur. Onun için tek tek neler yapacağımı söylemeye gerek duymuyorum. Sadece şunu söylüyorum, beni liderliğe seçerseniz elimden geleni yapacağım. Şunu da belirtmek isterim oyunuz kime olursa olsun Apollon kulübesindeki bütünlük asla bozulmayacak.

Bu kadar konuşma yeter bence. Sizleri sıkmak istemem. Bana zaman ayırdığınız için hepinize çok teşekkür ederim!
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 3:57 am

Sıra 3: Yondaime Hokage - Seçim Konuşması

Merhaba kardeşlerim. Öncelikle başkanlığa aday olarak gösterilmekten çok memnunum. Aday olarak gösterilmem benim bu kulübe için bir şeyler yaptığımı ve bunu devam ettireceğimi gösterir. Bir nutuk çekecekmiyim eh bu göreceli değil mi ? Kişiden kişiye değişir. Bakarsınız konuşmamdan zevk alırsınız uzun bir konuşma bile normalin dışında olmak üzere sizin hoşunuza gider. Asıl konuya girmeden önce ise şuan ki liderimiz Ange'i bu zamana kadar yaptıklarından ve -liderliği hakediyor- yapacaklarından dolayı tebrik ederim. Kardeşim Tiff ise kulübemizin en parlak güneşi. Gerek çıktığı görevler gerek becerileri ile melez kampının en iyi 3 melezi arasına girer. İki kardeşime başarılar diliyorum.

Asıl konuya gelirsek. Ben kulübe lideriniz olursam ne olur? Her zamanki halim dışında şaka yapmayacağım ve yapmamız gereken gerçeklerden bahsedeceğim. Ben melez kampına geldiğimde -bu 2.5 ay önceydi- Ares kulübe sıralamasında 1. ; Artemis ise -yanlış hatırlamıyorsam- temizlik denetlemesinde 1. idi. Ve bundan sonra kulübemiz gaza mı gelmiştir nedir sonraki 2 ay kulübe sıralamasında 1. ve 1 kere de toplu temizlik önerisiyle temizlik denetlemesinde 1. olmuştu. Bu temizlik denetlemesinde de iddamızı koruyoruz. Bildiğiniz üzere temizlik +30 puan getiriyor. Bu da demek oluyor ki eğer biz 1. olmasaydık Athena bizim önümüze geçecekti. Yani ne kadar önemli olduğunun kanıtıdır. Eğer beni seçerseniz ben temizlik denetimlerini sıraya koyacağım, kulübede 15 kişiyiz bazı kardeşlerimiz aktif olmaması nedeniyle de her temizliğe en az 5 kişi katılmak zorunda bırakacağım. Eğer görev verilen kişi katılmazsa kulübe içi cezaya gidilecek. Bundan sonra ise sadece Apollon kulübesine puan kazandıracak Apollon çocukları arasında ki görev Rp'leri ve özel kurgu görevleri başlatacağım. Bunların içinde kehanet görevleri de bulunacak. Apollon melez kampının önemli kulübelerinden ve bunu korumaya çalışmalıyız. Kulübe sıralamasında ilk üçe her zaman girmek zoundayız ve tabii özellikle 1. olup Athena kulübesi ile dalga geçmeliyiz. 1. olmak bizi mutlu eder. Ve bundan farklı olarak kardeşlerim arasından yeteneklerine göre görev vermeyi düşünüyorum. Mesela X kardeşim temizlik denetlemesinde yazılacak olan Rp'leri kontrol edecek kurgudan sapma ve yazım yanlışlarını bildirip ekstra puan kaybetmemizi önlecek. Son olarak ise bütün kardeşlerimden aktif bir şekilde dersliklere katılmasını rica edeceğim. Misal Apollon çocuğu olmanız doğuştan yay&ok kullanabildiğiniz anlamına gelmez. Derslikler size ekstra puan verecek ve ne kadar çok bildiğiniz şey olursa o kadar çok siz kazanırsınız, kulübemiz kazanır. Bütün Apollon çocuklarına en azından ok&yay dersliklerine girme zorunluluğunda tutuyorum. Tiff ile Ben orada eğitmeniz ve size en iyi şekilde eğitim verip bir-iki kıyak geçeceğiz.

Bu kadar uzun konuşma yaptığım için üzgünüm. Tabi sizi sıktığım içinde. Her türlü kulübemizin kazanacağını düşünüyorum. 3 adaydan kim olursa olsun. Ben fazla tembel olmak üzere şakacıyımdır ama ciddi olunması gerekiliği yerde olurumda. Şimdi kardeilerimi düşünmeleri üzere yanlız bırakıyorum. Zorunluluk veya illa ki beni seçin demiyorum. Nasıl olsa her türlü kulübemiz kazaancak. Adayların 2'side bunu yapabilecek kapasitede. Size sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum kardeşlerim.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 4:57 am

Oy kullanmaya başlayabilirsiniz kulübe mensupları.
Mark William Trully
Apollon'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Mark William Trully

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 6:20 am

Oyumu sıra numarası 3 olan, Yondaime Hokage isimli aday için kullanıyorum.
Marcus L. Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Marcus L. Stanislaus

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 6:53 am

Oyumu sıra numarası 2 olan, Tiffany Trully isimli aday için kullanıyorum.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 10:44 pm

*Seçimin 2. ayağına geçilmiştir. Kulübe mensuplarının 4 Mart 2011 tarihine kadar, yeniden oy kullanmaları gerekmektedir.

Sıra 1: Tiffany Trully
Sıra 2: Yondaime Hokage

Oylarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz!
Mark William Trully
Mark William Trully

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 12:52 am

Oyumu sıra numarası 2 olan, Yondaime Hokage isimli aday için kullanıyorum.
Julia Fackrell
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Julia Fackrell

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 3:45 am

Oyumu sıra numarası 2 olan, Yondaime Hokage isimli aday için kullanıyorum.
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 4:35 am

Oyumu sıra numarası 1 olan kardeşim Tiff için kullanıyorum Smile
Marcus L. Stanislaus
Marcus L. Stanislaus

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 8:15 am

Oyumu sıra numarası 1 olan Tiffany Trully için kullanıyorum.
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeCuma Mart 04, 2011 6:33 am

Oyumu sıra numarası 2 olan canım kardeşim Yon için kullanıyorum! I love you
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 11:58 pm

Sonuçlar

Yondaime Hokage:
3 oy
Tiffany Trully: 2 oy

*Oylamayı Yondaime Hokage kazanmıştır, Apollon kulübesinin yeni liderini tebrik ederiz.

Liderlik Seçimleri -Mart 2011-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Liderlik Seçimleri -Mart 2011-