Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Liderlik Seçimleri -Mart 2011-

+4
Summer Katherine Ramsey
Serena Su Hanzadeoğlu
Lucianna Fackrell
Athena
8 posters
YazarMesaj
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Empty
MesajKonu: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeSalı Şub. 22, 2011 5:54 am

Spoiler içinden, öğrenmeniz gereken tüm açıklamalara ulaşabilirsiniz.

Spoiler:

Athena kulübesinin admin kadrosunca belirlenen adayları:

Sıra 1: Lucianna Fackrell
Sıra 2: Serena Melanie Holls
Sıra 3: Summer Katherine Ramsey

*28 Şubat tarihine kadar tüm adayların seçim konuşmalarını yayınlaması gerekmektedir.
*Tüm kulübe mensuplarının katılacağı oylama, 1 Mart tarihinde yapılacaktır.
*Seçilen lider rütbesini 2 Mart tarihinde alacaktır ve başlık, aynı tarihte kilitlenecektir.

Yönetim kadrosu tüm adaylara bol şans diler!

http://olimpos.my-rpg.com
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeSalı Şub. 22, 2011 7:15 am

Sıra 1: Lucianna Fackrell - Seçim Konuşması

Merhaba kardeşlerim! Sözlerime diğer iki adayımıza başarılar dileyerek başlamak istiyorum çünkü, Serena da Summer da bu rütbenin hakkını verebilecek kişiler. Athena kulübesinin en kıdemli üyesi olarak, bu yuvadan gelip geçen çok kardeş tanıdım. Kimileri ölümsüz olup Olimpos'a yerleşti, kimileri bir göreve çıkıp evine geri dönmedi. Kimileri ise, geldiği günden itibaren tüm zorluklara rağmen bu çatı altında kalmayı başarabildi. Şu anda karşımda duran 14 çift ışıltılı göze bakınca, böyle bir seçim için konuşmanın anlamsız olduğunu düşünüyorum çünkü hepimiz zekiyiz ve özgüven duygusuyla yaratılmış melezleriz. Hangimiz liderlik rütbesini edinirse edinsin, her zaman kulübesi için elinden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösterecektir, bundan eminim.

İsmimin adaylar arasında yer almasının sebebi bunu hak ettiğimin düşünülmesi mi yoksa mevcut rütbem mi bilmiyorum ama, eğer vereceğiniz oyların neticesinde seçilirsem, Athena kulübesi aynı düzende günlerini geçirmeye devam edecektir. Liderlik görevine getirildiğimden beri hiç aksatmadan her ayın temizlik rp'lerinin yazılmasını sağladım, kendim gayret ettiğim gibi kardeşlerimi de görev yapmaya ve etkinliklere katılmaya elimden geldiğince teşvik ettim. Utancımdır ki annemiz Bilgelik Tanrıçası'nın kulübesine hiçbir zaman puanlamada birinci olma onurunu yaşatamadım ama kaderin bir cilvesi gibi, zirvedeki koltuğu her zaman komik puan farklarıyla kaçırdık. Buradaki hiçbir kardeş benden eski olmadığından, kimse bu kulübede bir başkasının liderlik yaptığına şahit olamadı. Onun için size beni kıyaslayabileceğiniz bir isim sunma imkanım yok. Nasıl bir başkan olduğum konusunda da pek fikir sahibi olduğum söylenemez; Melez Kampı'nda kılıç eğitmenliği ve konsey başkan yardımcılığı da yaptığımdan kardeşlerime yeterince vakit ayıramamışsam eğer, hepsinden özür dilerim.

Size seçilirsem yapacaklarımdan bahsetmeyeceğim çünkü halihazırda lideriniz olduğumdan, yaptığım her şeyi biliyorsunuz. Kulübeye herhangi bir yenilik getireceğimi de vaat etmiyorum. Tabii ki sizden gelecek her öneriyi dikkate alırım fakat, liderlik rütbesinin kime ait olduğunu tüm kardeşlerime güvendiğim için önemsemiyorum ve seçilmek için bir yenilik ile insanların aklını çelmeyi her zaman hile olarak görmüşümdür. Sanırım konuşmamı daha fazla uzatmam, hepinizin horlamaya başlamasına neden olacağı için kardeşlerim Serena ile Summer'a haksızlık etmiş olurum. Tanrıça Athena'nın yolundan gitmiyor olsam da, onu ve tüm kardeşlerimi çok seviyorum, söyleyeceklerim bu kadar. Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim!
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeÇarş. Şub. 23, 2011 3:35 am

Sıra 2: Serena Melanie Holls - Seçim Konuşması

Merhaba sevgili Athena Kulübesi yani kardeşlerim. Şuan nasıl şok olduğumu anlatamam. Bu kadar önemli bir rütbe için seçilebileceğimi söyleseler gülerdim şahsen. Fakat şuan şaşkınlıktan gülüyorum. Lucy bakmam gerektiğini söyleyince ne olduğuna pek anlam veremedim ama adımı görünce mutluluktan ağlayacaktım. Herhalde bir anlık mutluluktu bu. Fakat tabi ki fazla deneyimim yok. Kulübe lideri hiç olmadım. Bu yüzden tam olarak ne yapacağımı bilmiyorum ama bilgilerimle bir yol bulabilirim galiba. Benden başka aday olan Lucianna ve Summer’a da şans diliyorum. Lucy zaten liderimizdi biliyorsunuz. En güzel şekilde görevini yerine getiriyordu. Summer’ın ne kadar deneyimli olduğunu bilmesem de ondada bizim gibi liderlik duygusu olduğunu düşünüyorum. Herhalde benim gibi düşünüyor oda. Şimdiden Lucy’e teşekkür ediyorum. Kampa geldiğimden beri liderliğini her zaman gösteren, kardeşlerine yardım eden mükemmel biri olduğu için. Böyle bir kardeşim olduğu için çok şanslıyım. Bunu hiç düşünmeden söyleyebilirim. Neyse. Aslına bakarsanız şuan ne diyeceğimi bilmiyorum. En iyisi şöyle başlayayım. Athena Kulübesi… Hayatımın tümü oldu diyebilirim. Beni o çirkin hayatımdan kurtaran tek yerdi belki de. Yaşamıma yaşam katan, mutluluğumu gün yüzüne çıkarak ve içimdeki Serena’yı dışa vurmamı sağlayan tek yer burasıydı belki. Gerçek hayatımı bulduğum için gerçek kişiliğimi de buldum. Yani kısacası ailemden sonra bana kalan tek değerli şey burasıydı. Şimdi ise buranın liderliğini yapabilme ihtimali olanlardan biriyim. Gerçekten şaşırtıcı ve mutluluk veren bir olay… Hala böyle bir şey olduğuna inanamıyorum.

Kimseye şunu yapacağım bunu yapacağım demeyeceğim. Çünkü bana uymayan şeyler. Hak eden kazanmalı ve öylede olacak zaten. İçime doğuyor bu. Seçilirsem eğer bildiğiniz klasik lider olacağım. Hatta bazen katı davranmam gerektiğinde öyle davranacağım. Çünkü olması gereken bu… Ağırlığını koymayan hiçbir kişi lider olamaz. Bu düşünceyi savunduğum için büyük ihtimalle lider olamayacağım. Ama olsun, benim için önemli olan birlik beraberlik. Bunun için kardeşlerimizin düşüncesi benim için çok önemli. Hak eden kişinin de seçileceğini düşünüyorum şahsen. O yüzden kim liderlik için seçilirse seçilsin işini düzgün yapacaktır. Bu konuda Sum’a, Lucy’e hatta kendime bile güveniyorum. Bazı nedenlerden dolayı kulübemize fazla uğrayamıyordum. Bu yüzden kardeşlerimden çok özür dilerim. Fakat gelip sizinle tanışmam gerekiyordu özellikle de yeni kardeşlerimle. Tekrardan kusuruma bakmayın. Artık kulübede bulunmayı düşünüyorum. Hatta lider kim olacaksa olsun yardım edeceğim konusunda kesinlik verebilirim. Eh galiba yardım etme sevgisi kanımda var. Tekrardan sonuç ne olursa olsun herkesi sevdiğimi söylemek istiyorum. Canımdan çok sevdiğim diğer iki kardeşimi de buradan sevgiyle öpüyorum. Tabi siz seçimi yapacak diğer kardeşlerimi de… Çok uzun konuştum galiba. Kusuruma bakmayın tekrardan. Umarım güzel bir konuşma olmuştur diyerek diyeceklerimi sonlandırıyorum. Beni dinlediğiniz için sonsuz teşekkürler.

Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeÇarş. Şub. 23, 2011 5:12 am

Sıra 3: Summer Katherine Ramsey - Seçim Konuşması

Hepinize merhabalar sevgili kardeşlerim ! Öncelikle tüm kulübeyi gerçekten çok sevdiğimi belirtmek istiyorum. Hatta rl hayatımdaki arkadaşlarım onlara sürekli siteden, kulübemizden bahsettiğim için benden bıkmış durumdalar. Bu site neredeyse benim hayatımı değiştirdi diyebilirim. Bilgisayarı sırf buraya girmek için açıyorum da denebilir. Her neyse, lafı fazla uzatıp sizi baymadan konuya geçeyim. İlk olarak adaylar arasında kendi adımı görünce ne yalan söyleyeyim, gerçekten çok sevindim ve şaşırdım. Ama bir yandan da endişelendim. 'Böyle bir rütbeyi hak ediyor muyum ? Kulübe liderliğinin getirdiği sorumlulukları layıkıyla yerine getirebilir miyim ?' diye. Sonuç olarak da benden daha rütbeli ve bilgili olan kardeşlerim Lucy ve Sere'nin yapmasının daha uygun olacağına karar verdim. Lucy zaten şu ana kadar kulübemizin lideriydi ve açıkçası ben onun liderliğinden hiçbir zaman şikayetçi olmadım; olacağımı da düşünmüyorum. Kulübemizin liderliğini oldukça iyi ve düzenli bir şekilde yürüttüğü kanısındayım. Bir diğer aday olan kardeşim Sere daha önce liderimiz olmadı ama onu tanıdığım kadarıyla onun da Lucy kadar iyi liderlik yapabileceğine inanıyorum. Gerçekten, aralarında bir seçim yapmak çok zor olacak.

Yani sonuca gelecek olursak, ben size adaylıktan çekildiğimi belirtmek isterim. Eğer daha sonraki seçimlerde de kulübe liderliğine aday gösterilirsem yine bu soruları kendime soracağım ve eğer bu göreve hazır olduğuma, bu görevi hak ettiğime kanaat getirirsem o zaman kendi adaylığımı koyacağım.

Konuşmamı sonuna kadar dinlediğiniz için çok teşekkür ederim. Umarım sizi sıkmamışımdır.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 4:54 am

Oy kullanmaya başlayabilirsiniz kulübe mensupları.
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 5:02 am

Oyumu sıra numarası 2 olan, Serena Su Hanzadeoğlu isimli aday için kullanıyorum.
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 5:22 am

oyumu sıra numarası 1 olan lucianna fackrell isimli aday için kullanıyorum
Troy Woodville
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Troy Woodville

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 5:27 am

Oyumu sıra numarası 1 olan Lucianna Fackrell isimli aday için kullanıyorum.
Helen Grace Burton
Athena'nın Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Helen Grace Burton

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 5:29 am

Oyumu sıra numarası 1 olan, Lucianna Fackrell isimli aday için kullanıyorum.
Nicholas M. Monmouth
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Nicholas M. Monmouth

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 6:04 am

Helen Grace Wilson demiş ki:
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 8:05 am

http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 10:13 pm

Oylama Sonuçları

Sıra 1 - Lucianna Fackrell: 5 oy
Sıra 2 - Serena Su Hanzadeoğlu: 1 oy
Sıra 3 - Summer K. Ramsey: 0 oy

*Liderlik seçimlerini, mevcut lideriniz Lucianna Fackrell kazanmıştır. Kendisini tebrik ediyoruz.

/başlık kilitleniyor.

Liderlik Seçimleri -Mart 2011-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Liderlik Seçimleri -Mart 2011-