Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Liderlik Seçimleri -Mart 2011-

3 posters
YazarMesaj
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Empty
MesajKonu: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeSalı Şub. 22, 2011 6:04 am

Spoiler içinden, öğrenmeniz gereken tüm açıklamalara ulaşabilirsiniz.
Spoiler:

Ares kulübesinin admin kadrosunca belirlenen adayları:

Sıra 1: Hermia Aigian Cocteau

Sıra 2: Kristen Reneé Dawson

Sıra 3: Zack Care

*28 Şubat tarihine kadar tüm adayların seçim konuşmalarını yayınlaması gerekmektedir.

*Tüm kulübe mensuplarının katılacağı oylama, 1 Mart tarihinde yapılacaktır.

*Seçilen lider rütbesini 2 Mart tarihinde alacaktır ve başlık, aynı tarihte kilitlenecektir.

Yönetim kadrosu tüm adaylara bol şans diler!

http://olimpos.my-rpg.com
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeÇarş. Şub. 23, 2011 1:56 am

Selam olsun Ares kulübesi, hemen hemen 6 aydır kulübe liderinizim. İlk tek başıma kaldım duvarlara baka baka yalnızlıkla boğuştum ama sonra Stev geldi ardından dur durak bilmedik. Babamız sağ olsun her gün çoğaldık. Kah beraber eğlenip partiler verdik ve başarılarımızı kutladık kah üzülüp yas tuttuk ve yenilgilerimizden sonra bir birimizi yedik. Kayıplarımız, ayrılanlarımız oldu ama ‘Kalan sağlar bizimdir’ felsefesi ile yola devam ettik.
Belki iyi bir lider olmadım sizlere, sizi motive edip yolla çıkaracak türden bir lider olmadım olamam da. Ben değil de kulübemize ve kampımıza önem veren diğer kardeşlerim biricik ren geyiğimiz ve sevgili Zack kazanırlarsa eminim ki kulübeyi ayakta tutabilirler.
Kulübenin en kıdemlisi ve şimdiki (gelecek belli olmaz) lideri olarak her zaman size yardım ederim. Aslında şu aralar aktif bir kulübe olamadık sanırım hala yastayız. Ama bu aralar aktiflerin çoğalması ile yeni planlarım var bunları hayata geçireceğim. Ben lider olmasam bile bu fikirlerimi tavsiye olarak da kullanabilirim tabi.
Ben Ares kızıyım yahu fazla konuşmak, çene çalmak bana göre değil. Eminim kardeşlerim, daha okuyacağınız iki konuşmayı da düşünerek sözlerimi burada bitiriyorum. Ares sizinle olsun…
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 4:57 am

Oy kullanmaya başlayabilirsiniz kulübe mensupları.
Terra M. Winchester
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Terra M. Winchester

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 6:23 am

Oyumu sıra numarası 1 olan, Hermia Aigian Cocteau isimli aday için kullanıyorum.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Liderlik Seçimleri -Mart 2011-   Liderlik Seçimleri -Mart 2011- Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 10:30 pm

Oylama Sonuçları

Sıra 1 - Hermia Aigian Cocteau: 1 oy
Sıra 2 - Kristen Reneé Dawson: 0 oy
Sıra 3 - Zack Care:
0 oy

*Seçimleri mevcut lideriniz Hermia Aigian Cocteau kazanmıştır. Kendisini tebrik ediyoruz.

/başlık kilitleniyor.

Liderlik Seçimleri -Mart 2011-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Liderlik Seçimleri -Mart 2011-