Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Melez Günceleri

2 posters
YazarMesaj
Mark William Trully
Apollon'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Mark William Trully

Melez Günceleri Empty
MesajKonu: Melez Günceleri   Melez Günceleri Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 6:11 am

11 Şubat 2011 Günce 1

Evet,işte başlıyoruz!

Merhaba bir kaç haftadır bu günceyi başlatmam gerekir mi acaba diye düşünüyordum ama gerektiğini anladım ve işte buradayım.
Her şey bir veya iki hafta önce başladı. Nedense geçen haftalarda herkese "Hey bana bakın ben normalim"demeyi,o kadar çok istiyordum ki yapamadım neden mi? İşte bunun cevabını burada vereceğim.Öğretmenimin bir koç olduğunu öğrendiğimde delirdiğimi falan sandım,(Şu an sesleri duyar gibiyim bu çocuk kafayı bir yere çarpmış hadi burdan gidelim) ama inanın ilk gördüğümde bende inanamadım.Şüphelenebileceğim çok haraketi vardı,mesela kola içmiyordu (bunun neyi garip dediğinizi duyuyorum) içmiyor ama yemek olarak kutuları yiyiyordu tamam sadece bununla satir olduğunu anlayamayız ama araştırdım ve bir açığını buldum soyunma odasında bacaklarını kaşırken buldum (bacaklarını kaşıyan adam kesin satirdir bu deyip dalga geçmeyin),adamın bacaklarının yerinde koç bacakları vardı.Yunan Mitolojisine olan ilgim beni yanıltmıyorsa öğretmenim bir satir bunu anlamamın tek yoluda onu sorgulamaktı,okul çıkışı onu bulup gizlice takip ettim ve sonunda onu bir yerde sıkıştırdım ve sorularımı sordum.5-10 dakika geçmedi hemen her şeyi anlattı.Artık kampa diye bir şeye ait olduğumu söyledi ve beni oraya götürmek için kolumdan çekiştirdi ama ben biraz bekle dedim bana durmadan vaktimiz olmadığını canavarın yaklaştığını söyledi.Bir şey anlamadım ama yinede bir bildiği vardır diye diretmedim çünkü bir rüzgar parçacığının bize doğru geldiğini gördüm ve korkmaya başladığım için hemen arabasına koştum yolda giderken o şeyin biz rüzgar ruhu olduğunu ve benim için geldiğini söyledi.Arkama baktığımda ruh peşimizde değildi,önüme döndüğüm anla,arabanın uçması bir oldu bayılmıştım,uynadığımda revir gibi bir yerdeydim.O gün anladım ki artık normal bir çocuk değilim.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Melez Günceleri Empty
MesajKonu: Geri: Melez Günceleri   Melez Günceleri Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 12:53 am

Rp puanı: 50.

/Admin.

(Kullanıcı ismini değiştirmen gerekiyor, kitap karakterlerinin isimlerini kullanmıyoruz.)
http://olimpos.my-rpg.com

Melez Günceleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kronos'a Karşı 11 Melez! (Melez Kafe'nin devamı)
» Melez mi !?
» Çaylak Melez
» Melez kampı ha ?
» 5 Güçlü Melez...