Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

yeteneklerimiz keşfediliyor. :D

2 posters
YazarMesaj
Lena H. Bryce
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Lena H. Bryce

yeteneklerimiz keşfediliyor. :D Empty
MesajKonu: yeteneklerimiz keşfediliyor. :D   yeteneklerimiz keşfediliyor. :D Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 8:54 am

Sıradan bir cuma akşamıydı.Güneş havada hiç acelesi yokmuşçasına yavaş yavaş batıyordu.
Tüm kulübeler bu sırada amfitiyatroya gider,şarkılar söyler,dans ederdi.
Ben ve kardeşlerim amfitiyatronun yolunu tutmuştuk.Sat,Nica,Adya önde;Lexi ve Anns onların arkada;benseen arkadan gidiyordum o gün kendimi çok tuhaf hissediyordum ve şarkı söylemenin iyi geleceğini düşünüyordum.Ben böyle düşüncelerle meşgulken karşıma kankam Zell çıktı.Zell:
-Selam,Lena naber?
-İyi,senden?
-İyi.Birlikte oturalım mı?
-Harika olur;ama acele edelim,önde oturmak istiyorum.
Biz de koşa koşa amfitiyatroya gittik.Önde bir kişilik yer kalmıştı,Biz de sıkışmaya karar verdik.Yanımda kampın Freddy Krueger'ı vardı ve sıkışıklık yarattığım için kötü kötü baktı.Ben de hemen başımı Zell'e çevirdim.Onda da durum farksızdı,arkasındakiler boyunda bir şey göremediklerini söyleyip ona kızıyor;Zell ise 11 yaşında bu kampta ne aradıklarını soruyordu Very Happy .Biz iki çılgın yerimize yerleştikten sonra kherion elinde bir bas gitarla geldi.Herkes şok içinde bakıyordu.Neyse ki Zell şok içinde bakarken biraz kamburlaşmıştı ki arkadakiler olayı birazcıkta olsa görebildiler.Kherion bir akor çalıp şöyle dedi:
-Evvet,bu gün rock yapacağız!!!!!!!!
Acaba Kherion'un yemeğine bir şey mi katmışlardı?!
Ben saçma düşünceler içindeyken konuşmaya devam etti:
-Evet.Şimdi,bu gün solo söyleteceğizzz!!!!
Herkez üfflemeye başladı.Ben dahil sesim harikadır;ama çok utangacım.Umarım beni seçmez!!!!!
kherion:
-Evet,bu günün talihlileri Zell ve Lenaaaaa!
Harika!
Zell çok iyi bir dansçı ben de iyi bir şarkıcıyım;ama o da en az benim kadar utangaçtı.Artemis ve Hestia kulübelerinden bir alkış koptu ve biz amfitiyatronun geniş alanına çıktık.
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

MesajKonu: Geri: yeteneklerimiz keşfediliyor. :D   yeteneklerimiz keşfediliyor. :D Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 9:04 am

Bizi seçmişlerdi çok utanmıştım. Herşey birbirie karışabilir ve rezil olabilirdik. Az önce 11 yaşındaki melezler gibi rezil edilmek istemiyorum. Sahneye çıkarken Lena'ya '' Berbat ediceğiz. Herkes bize gülecek.'' dedim. Oda başını salladı.

Sahnede Lena hemen bir şarkı seçti. Sesi harikaydı. Hatta muhteşemdi çok güzel bir sesi vardı. Arkadan onun seçiği müziğe dans uydurmaya çalışıyordum. Ama yavaş bir şarkı seçtiği için bu pek mümkün olmuyordu. Ama iyki Lena'nın sesi benim rezil dansımı kambine ediyordu.

O sırada kendimi dansa adamışken ayağım takıldı ve düşüm herkes gülmeye başladı. Arkadaşlarım dışında . Roc bana devam etmem gibi bir işaret yaptı. Lenanın yanına yaklaştım '' Hızlan biraz Lena.'' dedim. Ve ritmi hızlandırdı. Ve hünerlerimi göstermeye başkadım . Melez olmadan önce iyi bir dansçıydım ama her zaman modern dans yapardım şimdi öğrendiklerimi uygulama zamanıydı. Lena'nın sesi ve benim dansım çok uyumluydu.
Lena H. Bryce
Lena H. Bryce

MesajKonu: Geri: yeteneklerimiz keşfediliyor. :D   yeteneklerimiz keşfediliyor. :D Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 4:33 am

Kherion bizi sahneye kaldırdığında Zell bana ''rezil olacağız'' demişti.Çok haklıydı!
Çılgın sentor bizi amfitiyatronun geniş alanına sürükledi.Ben bir şarkı seçtim.Dokken,Alone Again.Zell de dansına hazırlanıyor gibiydi.Sonra müzik başladı.Şarkıyı söylerken kendimi çok iyi hissediyordum.Şarkı çok güzeldi ve sesimle bir uyum izliyordu.Fakat bu parçayı seçerken bir şeyi unutmuşum:Zell!!!
Kahkaha sesleriyle müzik ve benim aramda oluşan bağ koptu.Bakışlarımı Zell'e çevirdim.Düşmüştü.Hemen yanına gittim.Ben daha ona nasıl olduğunu soramadan bana ''Hızlan biraz!'' dedi.Ben de ''tamam'' dedim.
Müziği kapadım ve Bon Jovi-İt's my life'ı açtım.Zell koptu! Rock
Ben de kalın ses tellerimi kullanarak şarkıya başladım.Herkes bizi alkışlıyor,ıslık çalıyordu.Hatta bir ara Hestia kulübesi ve Artemis kulübesi yanımıza gelmek üzereydi!
Bakışlarımı Zell'e çevirdim.arika bir dansçıydı ve sesimle dansı harika bir uyum yakalamıştı!
Şarkı bittiğinde Kherion bizi tebrik etti.Zell ve ben yerlerimize geçtik.Benim kalbim hala çarpıyordu,sanırım Zell de benden farksızdı.
Herkes kulübeler dağıldı.Ben ve Zell birbirimizi tebrik ettik.Daha sonra o Hestia kulübesinin yolunu tuttu.Tam kulübeye gidecekken bir çocuk mırıltısı duydum.Arkamı döndüğümde 11 yaşlarındaki çocukların Zell'e sarktıklarını gördüm.Zell onlara boylarına göre birini bulmalarını söyleyip Hestia kulübesinin kapısını çarparak kapattı.
Tanrım,Bu kız çok çılgın! Very Happy
Zellana L. Tyler
Zellana L. Tyler

MesajKonu: Geri: yeteneklerimiz keşfediliyor. :D   yeteneklerimiz keşfediliyor. :D Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 4:37 am

Rp bitmiştir Smile
Lena H. Bryce
Lena H. Bryce

MesajKonu: Geri: yeteneklerimiz keşfediliyor. :D   yeteneklerimiz keşfediliyor. :D Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 4:44 am

evet. Cool

yeteneklerimiz keşfediliyor. :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güç keşfediliyor!
» gizli yetenek keşfediliyor!