Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mne'nin türkçesi Mine =D

5 posters
YazarMesaj
Sonechka Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Sonechka Ephimovich

Mne'nin türkçesi Mine =D Empty
MesajKonu: Mne'nin türkçesi Mine =D   Mne'nin türkçesi Mine =D Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 1:08 am

Adım Mine. 19 Yaşındayım. Aslında Mine göbek adım. Bazıları normal adımıda biliyor. (Olmaz, normal adımı söylemem Razz ) Ben Metalci bir insanım. Ama Rock'ta dinlerim. Pop'tan ve Hip-Hop tan nefret ederim. Pop ancak çok kaliteli olursa dinlerim. Çok fena Blood red shoes, Evanescence ve Linkin Park hayranıyımdır. Çizimim iyidir. Kara kalem ve eskiz çalışmalarım var. Zaten ilerde de mimar olmak istiyorum. Mitoloji merakım vardır. En seviğim tanrıça Anı ve Hafıza Titanid'i Mnemosyne'dir anlaşılacağı gibi. Çünkü hem kendi adıma çok benziyor hem de benim gibi mikemmel hafızalı birine yakışır. (Gluk gluk, beni balık akvaryumundan çıkarabilecek biri var mı?) Sadistin tekiyimdir. Logan Lerman hastasıyımdır. Logan Lerman'a hakaret eden olursa çok pis laf sokarım! Boşuna sadist değiliz yani. Razz Daha önce başka rp sitelerinede üyeydim. Burası 5 ya da 6. rp sitesidir herhalde. İkinci karakterimde var: Ramona Antinus.
Nikolaos Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu

MesajKonu: Geri: Mne'nin türkçesi Mine =D   Mne'nin türkçesi Mine =D Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 11:08 pm

Mine çiçeğim benim! Sonunda buldum! Üyelik adını değiştirdin diye kurtulacağını mı sandın? xD
Ramona Antinus
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Ramona Antinus

MesajKonu: Geri: Mne'nin türkçesi Mine =D   Mne'nin türkçesi Mine =D Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 1:50 am

Hayır. Amacım o değildi zaten. xD
Allen Jacques Harth
Nyks'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Nyks'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Allen Jacques Harth

MesajKonu: Geri: Mne'nin türkçesi Mine =D   Mne'nin türkçesi Mine =D Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 11:57 pm

Aa, kardeşim xD
Linkin Park ve Evanescence'i ben de çok severim, gerçi bu sıralar favorim Rammstein Cool
Hoşgeldin Minee Smile Ben seni daha önceden tanıyor olabilir miyim acaba ki? Suspect Karanlık ve Gizemli? Hmm Suspect
Marcus L. Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Marcus L. Stanislaus

MesajKonu: Geri: Mne'nin türkçesi Mine =D   Mne'nin türkçesi Mine =D Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 4:58 am

A-a. hip-hoptan nefret eden biri daha. Nedense hiç şaşırmadım. Ben de Logan Lerman'dan bir süreliğine nefret etsem sorun olmaz o zaman değil mi ? Razz
O arada hoşgeldin. Umarım iyi vakit geçirirsin. Very Happy
Sonechka Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Sonechka Ephimovich

MesajKonu: Geri: Mne'nin türkçesi Mine =D   Mne'nin türkçesi Mine =D Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 3:26 am

Ahaha, bence hip hop sevilmez bir müzik türü, ayrıca Logan Lerman'a olan takımdan faydalanamazsınız Razz Bu arada neden herkes hoşgeldin diyor? Ben buraya yazan herkesten daha önce vardım xD

Ege'ye not: Hayır, beni kızıdırdığın için sana takım falan yok! Razz Hıh.
Nikolaos Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu

MesajKonu: Geri: Mne'nin türkçesi Mine =D   Mne'nin türkçesi Mine =D Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 3:30 am

Mineeeeeee!!! Lütfen!!!!!!! Takım! Takım! Takım! Takım!
Not: Melisle bir iki karakteri değiş dokuş edin bari. Melis'le rp yazamam ben. Bana laf sokuyor durmadan. İkizine bir şey söyle Mine! Bana laf sokmasın. Ben onunla hayatta rp partneri olmam. Ama senle olurum. Ayrıca lütfen bana takım yap! İnadı bırak ya! Burada dandik bir avatarla kös kös oturuyorum >.< Lütfeeeeeeeeen!!!
Sonechka Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Sonechka Ephimovich

MesajKonu: Geri: Mne'nin türkçesi Mine =D   Mne'nin türkçesi Mine =D Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 3:35 am

Avatarın dandik değil, küçük. Ayrıca Melisle değiştiririm karakteri ama bana 1 ay boyunca takım diye gelmezsin. Şimdi gidip resmini çekmekle uğraşamam. Ayrıca o avatarı değiştir. O zamanki küçüklük halinle alakan yok şimdi.

Not: Ege şu anda basbayağı 20 yaşında gösteren, kazık kadar olmuş bir arkadaşımız. O resim 15-16 yaşındaki hali.
Nikolaos Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu

MesajKonu: Geri: Mne'nin türkçesi Mine =D   Mne'nin türkçesi Mine =D Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 3:37 am

Aman! İyi ki bir takım istedik! İyi 1 ay boyunca takım lafı çıkmayacak ağzımdan. Ayrıca neden benim bu çekici halimi kaldırmamı istiyorsun ki şimdi? Razz
Sonechka Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Sonechka Ephimovich

MesajKonu: Geri: Mne'nin türkçesi Mine =D   Mne'nin türkçesi Mine =D Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 3:39 am

Farkında değilsin sanırım. Bu sitedekilerin çoğunun yaşları bizimki kadar büyük değil. Şimdi değiştir! Marş marş! Bende Melisin üyeliğini açayım. başvuruyu yollamamış sanırım.
Nikolaos Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu

MesajKonu: Geri: Mne'nin türkçesi Mine =D   Mne'nin türkçesi Mine =D Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 3:41 am

Of tamam! Değiştiricem! Zaten sıkıldım. Ayrıca Melisin üyeliği ile bu üyeliğini değiştir.
Not: Güzel bir ünlü seç. Razz
Sonechka Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Sonechka Ephimovich

MesajKonu: Geri: Mne'nin türkçesi Mine =D   Mne'nin türkçesi Mine =D Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 3:11 am

Arkadaşım artist fotolarını kullanmak zorunda mısın? Senin örnek olan bir resmin falan yok mu?
Ayrıca Nastie'yi kullancam. Beğenmezsende asla vazgeçiremezsin! Hıh.
Nikolaos Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu

MesajKonu: Geri: Mne'nin türkçesi Mine =D   Mne'nin türkçesi Mine =D Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 3:14 am

Bunları bulana kadar canım çıktı zaten. Annemin aptal kedisi klavyenin tepesine çıkıp format atmış bilgisayara. Bunları diğer üyeliklerimden alıp kullanıyorum.
Not: Avatardan yanlış anlaşılmasın. Ben sigara içmiyorum. Zaten sigara içilen yerdede duramam. Gösteri amaçlı yakıp elime aldım sadece.

Mne'nin türkçesi Mine =D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mine, Melis ve Ege'nin Atölyesi
» M ikizleri (Mine(Mnemosyne) - Melis(Sonechka))