Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zack'le Yatak seçiyoruz.

2 posters
YazarMesaj
Marcus L. Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Marcus L. Stanislaus

Zack'le Yatak seçiyoruz. Empty
MesajKonu: Zack'le Yatak seçiyoruz.   Zack'le Yatak seçiyoruz. Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 1:01 am

O gece bir rüya gördüm.Birşey deli gibi sıkıyordu beni , resmen nefes alamıyordum.Kalktığımda da nefes nefeseydim.Bunu gören kulübedeki kardeşlerim iyi olup olmadığımı sormaya başladılar.Hepsine iyi olduğumu söyledim fakat değildim.Birşeyle yüzleşmem gerekiyordu.Bu şey gerçekten güçlü ve kötü birşeydi.Kahvaltımı edip kulübeden çıktım.Arenaya doğru yürürken yolda Zack'i gördüm.Evet Zack Ares'in oğluydu."Günaydın Zack.Dur tahmin ediyim.Arenaya mı gidiyorsun ? " dedim gülerek.O da güldü ve "Böyle sıkıcı bir günde nereye gidilebilir ki ?" dedi.Aslında gidilebilecek birkaç yer vardı.Mesela biraz macera yaşardık.Kamptan falan kaçabilirdik.Aslında bunu söyleyip söylememe konusunda kararsızdım ama en sonunda söyledim."Zack , sence de şimdi biraz macera iyi olmaz mıydı ?" dedim.Gülerek karşılık verdi "Sen delisin , şuan biraz macera ve heyecan için Tırmanma Duvarı'ndan bile atlarım." dedi.Güldük.Sonra ona aklımdakini söyledim."Kamptan kaçabilir ve akşam olmadan dönebiliriz.O sırada biraz Los Angeles'ta takılırız ve belki de birkaç drakon veya cehennem tazısı öldürürüz." dedim.Onu can damarından vuran kelimeyi söylemiştim."Öldürmek.".Bu kelime bir Ares çocuğu için süper birşeydir.Ee ne de olsa babaları Savaş Tanrısı.Fikrim onunda aklına yattı ve kimseye görünmeden kamptan dışarı çıktık.Pegasuslarımızı almamıştık.Bu riskli olurdu ve muhtemelen görülürdük.Ehh , hiçbir melez kamptan atılmayı göze alamazdı.Ne Zeus'un ne Ares'in oğlu...Kamptan dışarı çıktıktan sonra hemen bir arabaya bindik ve Los Angeles'in yolunu tuttuk.Otobüste kesin birkaç harpya olur diye hazırlanıyordum.Zack'in de benim gibi tetikte olduğunu gördüm.Fakat şansa bakın ki harpya yoktu.Başka bir canavar da yoktu ki Los Angeles'a vardık.Biraz gezerken bir yer gördük."Kabuklu'nun Su Yatakları Mağazası"..."Kamptaki yataklar ne kadar rahatsız ediyor değil mi ?" dedim."Evet , sıkı bir savaştan sonra rahat bir yatakta dinlenmek güzel olurdu aslında." dedi Zack.Sonra da içeri girdik.
Zack Care

Zack Care

Zack'le Yatak seçiyoruz. Empty
MesajKonu: Geri: Zack'le Yatak seçiyoruz.   Zack'le Yatak seçiyoruz. Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 1:30 am

Mağazadan içeri girmiştik.İçeride birsürü yatak vardı.Ama sanki buraya kaç yıldır kimse gelmiyordu.Biraz tedirgin oldum.Burnuma savaş kokuları geliyordu.Ama roc beni dürttü ve''Dostum şu yataklara bak''dedi.Baktım gerçekten yataklar çok güzeldi.Ve bir yatağın üstüne yattım.Çok rahattı insanın uyuyası geliyordu.Sanki yataklar büyülüydü çok güzel kokuyordu.Buradan kimsenin alışveriş yapmaması çok kötüydü.Acaba buranın satıcısı yokmuydu.Yataktan kalktım.Ama Roc yatakta uyumuştu.Onu yataktan zar zor kaldırdım.Ve mağazanın daha içlerine doğru girdik.Ardımızdan birden kapılar kapandı ve ürkütücü bir ses ''Hoşgeldiniz çocuklar''dedi.Ürkmüştüm ama yanımdaki Roc'da ürkmüştü.Adam sonra bize doğru gelip ''Gelin size yatakları göstereyim''dedi.Kıs kıs gülerek.Ben rahatsız olmuştum.Extaklusum'dan bir hançer dilemiştim.Neden dilediğimi bilmiyorum ama kötü bişey hissediyordum.Adam bize bir yatağı gösterdi.Ve yatmamızı söyledi.Roc istekle yatağa yattı ama büyük bir hata yapmıştı Prokmethus onu yatağa hapsetmişti.Deri kelepçeler onu sıkıyordu.Ve beni kurtarın diye bağırıyordu.Ben sinrlenmiştim ama Prokmethus kıs kıs gülüyordu.''Haha siz melezleri kandırmak çok kolay''dedi.Ben sinirlendim ve ''Sus seni iblis senin kafanı koparacağım''dedim.Prokmetus kıs kıs güldü.Bu arada kelepçeler iyice sıkıyodu.O an aklıma bir fikir geldi.Bende Prokmetus'u orya hapsedecektim.Bir yatağın önüne geçtim.Ve elimle Prokmetusu kışkırtacak hareketler yaptım.Prokmetus üstüme doğru atldı ama ben çekildi ve yatağa düştü ardından kelepçeler kapandı.Prokmetus bağırıyordu.Ben ona Roc'u serbest bırakmasını söyledim.O başlarda asla dedi.Ama kelepçeler sıkınca kabul etti ve Roc 'u bıraktı roc derin nefes aldı ardından Prokmetus'a kışkırtıcı şeyler söyledi.Ben Prokmetusa onu kurtaracağımı söylemiştim ama vazgeçtim ve kampa doğru yola koyulduk.

Zack'le Yatak seçiyoruz.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cephanelikten silah seçiyoruz.
» Kardeşim ile Su Yatağı Seçiyoruz