Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Martin Tudor

+12
Helen Grace Burton
Nyks
A. Anna Bianca Sentius
Claire Angel Deeply
Cassandra Masen
Satellite Morgan
Robert Harris
Clara Thompson
Lucianna Fackrell
Edward J. F. Newgate
Thalia A. Carter
Martin Tudor
16 posters
YazarMesaj
Martin Tudor
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Martin Tudor

Martin Tudor Empty
MesajKonu: Martin Tudor   Martin Tudor Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 9:53 pm

M A R T I N T U D O R

Merhabalar herkese, ben küçük tanrılar mahallesinden Martin. Size kısaca -uzatmayı hiç sevmem- kendimi tanıtanacağım. Arkadaşım veya düşmanım olmakla ilgilenenlere kapım her zaman açık.

Adım: Martin Tudor
Yaşım: 221
Konumum: Küçük tanrı, Geleceğin Tanrısı
Silahım: Ok ve yay kullanmayı tercih ediyorum ama kılıçta da iyiyimdir.

Kişilik
Oldukça saygılı olduğumu düşünüyorum, genellikle de açık sözlüyümdür. Daha önce de dediğim gibi uzatmayı sevmem, net biriyimdir, görüşlerim ve düşüncelerim kolay kolay değişmez.

Fizik
1.80 boyundayım, kahverengi dalgalı saçlarım çenemin hizasında ve genellikle sakal bırakırım. Evet, 2000'li yıllara fazla ayak uydurabilmiş değilim ama bu tarzım birkaç yüzyıl önce çok tutuluyordu. Tenimin buğday renginden biraz daha açık olduğunu söyleyebilirim, hiç aksatmadan spor yaptığım için de fit bir vücuda sahibim.

Mazi
Kurgum oldukça uzundu, giriş rp'mi yazarken içim bayılmıştı. Benimle ilgili detaylı bilgi edinmek isteyen olursa, açıp onu okuyabilir. Şu kadarını söylemem yeterli sanırım; babam Tanrı Apollon ve 200 yıl önce bana ölümsüzlük teklif etti. Böyle bir teklife kim balıklama atlamaz ki?

İlahi Güç
Anne tarafından gelen genlerimden de kaynaklı olabilir; babamın Kehanet Tanrısı yönünden almışım özelliklerimi. Geleceğin Tanrısı'yım yani, geleceği görüyorum. Sadece görüyorum. Müdahale etmeyi aklımdan bile geçirmem çünkü Moiralar'ın işine karışmak kimsenin haddi değil.

Aşk
Yıllarca Küçük Tanrılar Mahallesi'ndeki evime tıkılı kaldıktan sonra insan içine çıkar çıkmaz bir melez kıza aşık oldum. Beni uzunca bir süre peşinde koşturdu Lucianna ama şimdi Athena kızıyla tüm riskleri göze almış bir çiftiz.

Sevdiklerim
Lucy
Dostlarım
Düellolar
Lezzetli yemekler
Babam Apollon
Güzel geçen her gün

Sevmediklerim
Egoistler
Sinirlerimi bozmak için doğmuş gibi davrananlar
Gece
Yapmak zorunda olduğum görevler
Çoğu Olimpos tanrısı
Kaos ve kargaşa

Martin Tudor
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Martin Tudor

Martin Tudor Empty
MesajKonu: Geri: Martin Tudor   Martin Tudor Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 9:56 pm

İconlar
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Eklenmek için
-
Hakkımdaki düşünceleriniz
-
Kurgumuz nasıl olsun?
-
Icon

Martin Tudor
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Martin Tudor

Martin Tudor Empty
MesajKonu: Geri: Martin Tudor   Martin Tudor Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 9:57 pm

İ L İ Ş K İ L E R

Arkadaşlar

Thalia
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Afrodit kulübesinden Thalia'yı iyi anlaştığım melezler listesinde sayabilirim. Henüz pek iyi tanımıyoruz birbirimizi ama, zamanla yakın dostlar olabileceğimizi düşünüyorum. Biraz güzellik meraklısı olduğu için onu suçlamam yersiz olur, Güzellik Tanrıçası'nın kızı sonuçta. Rot ile yakın arkadaşlığını saymazsak, onu sevdiğimi rahatlıkla söyleyebilirim.

Yondaime
Yon benim melez bir kardeşim. İkimizin de babası Tanrı Apollon olduğu için onunla iyi anlaşmamız gerektiğini düşünüyorum ve onun da aynı şekilde düşündüğünden eminim. Yerinde duramayan ve fazlasıyla cesur bir melez. Sanıyorum ilk kez Club Harris'in açılış partisinde karşılaşmıştık, sarışın ve hasır şapkalı o çocukta, görünenden çok daha fazlası olduğunu ilk o zaman fark etmiştim.

Mana
Mana, Demeter kızı ve kulübe lideri. Aynı zamanda kız arkadaşım Lucy'nin yakın bir dostu. Çok tatlı bir kıza benzediğini düşünüyorum ve onunla ilişkimizi ilerleteceğimiz kesin. Eh, ilk tanışmamızda beni arkadaşını üzersem başıma gelecekler konusunda uyarmayı da ihmal etmemişti. Aslına bakarsanız ondan biraz korktuğumu itiraf etmem gerekiyor. Yani tamam, sadece bir melez ama sadece tehditleri bile kan dondurucu.

Satellite
Artemis avcılarının lideri olan Satellite, benim Melez Kampı'nda takılmaya başladıktan sonra ilk tanıştığım kişilerden biri. Çok iyi ve yardımsever, ayrıca kendi ayakları üzerinde kimseye ihtiyacı olmadan durabilen bir kız. Babam Apollon olduğundan onunla kuzen sayıldığımızı da söyleyebilirim. Eh, Lucy ile yakın arkadaş olduğunu da hesaba katarsak, Sat'ın benim için çok değerli olduğunu anlarsınız sanıyorum.

Jessica
Jessica veya diğer ismiyle Claire, benim Küçük Tanrılar Mahallesi'nde komşum. Çiçeklerin Tanrıçası olan arkadaşımın evinin bahçesini oldum olası kıskanmışımdır. Henüz çok yakın olduğumuz söylenemez ama iki ölümsüzden bahsediyoruz burada, ilişkimizi ilerletmemiz için sonsuza kadar vaktimiz var. Kısa zamanda çok iyi anlaştığım biri olacağından eminim.

Claire
Süslü bir Afrodit kızı olan Claire ile Melez Kampı'nda tanıştım. Oldukça arkadaş canlısı bir kız olduğu için ona hemen kanım ısındı. Güzel olduğu kadar akıllı da bir melez olan Claire'i elinde kılıç tutarken hiç görmedim ama makyaj çantası yanında olmadan bir kez bile dışarıya çıkmadığından eminim. Eh, karşısına çıkan canavarları da rujuyla falan haklıyordur herhalde.

Anna
Anna göründüğünden çok daha fazlasını içinde yaşatan bir Afrodit kızı. Kulübesi ilk başta beni yanıltmış olsa da, kısa zamanda onun tam bir savaşçı olduğunu anladım. Henüz kendisini savaşırken görme fırsatım olmadı ama anlatılanlara göre oldukça iyi bir kılıç kullanıcısıymış. Pekala, tanrılara bu kızı benim karşıma çıkarmamaları için dua edeceğim. Anna'ya kesinlikle saygı duyuyorum, hem de fazlasıyla.

Evangeline
Çok güzel bir Artemis avcısı olan Evangeline, oldukça geçimsiz bir kız. Şimdilik fazla konuşmuşluğumuz olmadığı için onu arkadaşım olarak görüyorum ama bir odada birkaç saat kapalı kalırsak birbirimizi yemeye başlayacağımız da kesin gibi. Yine de Geleceğin Tanrısı olmama rağmen fazla iddialı konuşmamam iyi olacak, belki de Artemis avcısını birkaç ay sonra en iyi dostlarım arasında sayacağım.

Helen
Kız arkadaşım Lucy gibi bir Athena kızı olan Helen'i yakın dostlarımdan sayabilirim çünkü birçok ortak noktamız var ve birbirimizle oldukça iyi anlaşıyoruz. Zaten kimsenin kolay kolay Helen ile düşman olamayacağını düşünüyorum çünkü o çok tatlı bir kız ve sinir bozucu kişilerle bile iyi geçinmesini biliyor. Bir gün biri Helen'i üzerse kesinlikle karşısında beni bulacak, bunu da ben biliyorum.

Aşk

Lucianna
Lucy benim 221 yaşında ilk kez aşkı tatmamı sağlayan güzeller güzeli sevgilim. Kendisi Athena kızı ve kulübe lideri. Aynı zamanda asrın en iyi kılıç kullanıcısı olduğunu iddia ediyor ve sözüne inanmak için ona düello teklif etmek gibi bir planım kesinlikle yok. Tanrıyım ama sinirli olduğu zaman karşısına çıkmaya korkacağım cinsten biri. Eğer isterse onun için ölümsüzlüğümden vazgeçebileceğime eminim, aramızdaki bağ çok güçlü.

Düşmanlar

Robert
Hades'in oğlu Robert Harris, kesinlikle nefret ettiğim kişilerden değil. Çok önemsediği Lucy'sisin erkek arkadaşı olduğum için bana cephe almış durumda ama onu buharlaştırmak gibi bir düşüncem hiç olmadı. Tamam, bazen gerçekten de onun olmadığı bir dünyanın daha güzel olabileceğini düşünüyorum ama... Yine de takdir ettiğim kişilerden biri.

En son Martin Tudor tarafından Cuma Nis. 01, 2011 10:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

Martin Tudor Empty
MesajKonu: Geri: Martin Tudor   Martin Tudor Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 12:21 am

-Hakkımdaki düşünceleriniz : seni pek tanımıyorum ama anlattıklarına göre oldukça iyi birine benziyorsun Very Happy
-Kurgumuz nasıl olsun? : Benim için hiç fark etmezz Very Happy
-Icon ;

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] veya [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

Martin Tudor Empty
MesajKonu: Geri: Martin Tudor   Martin Tudor Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 3:56 am

Benden 204 yaş büyük bir kardeşim olarak iyi anlaşacağımızı düşününüyorum. Her ne kadar zıt olsakta çünkü ben yerinde duramayan ve olur olmadık her şeye atlayan bir Apollon oğlu olarak zıtlıklarda insanların iyi anlaşacağını düşünüyorum.

Yakında kurgu gereği fazlaca tehlikeli hatta şu ana kadar ki en tehlikeli ve önemli görevi almak istiyorum. Daha doğrusu yapacağım. O durumdayken bana yardım etmenden mutluluk duyarım Smile

Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

Martin Tudor Empty
MesajKonu: Geri: Martin Tudor   Martin Tudor Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 5:17 am

Çok tatlısıın! I love you
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

Martin Tudor Empty
MesajKonu: Geri: Martin Tudor   Martin Tudor Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 5:36 am

Lu - Martin mii? İnanamıyorum yaaa! Bu nasıl- öhöm öhöm, lejantını bunlarla işgal etmeyeyim, Lu mutluysa ben de mutluyum. Ve Lu'ya bir şey olursa senden soracağım ama iyi anlaşırız umarım. Küçük tanrılar iyidir ya.
Martin Tudor
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Martin Tudor

Martin Tudor Empty
MesajKonu: Geri: Martin Tudor   Martin Tudor Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 7:47 am

Thalia: Hakkımdaki düşüncelerin için teşekkürler, en kısa zamanda tanışmamızı isterim.

Yon: Lakabınla hitap ediyorum ama sorun değildir umarım, seninle çok iyi anlaşacağımızı düşünüyorum kardeş.

Lucy: Yazmana gerek yoktu zaten ilk ekleyeceğim kişiydin, sen daha tatlısın. I love you

Maya: Lucy'yi üzmektense kendimi öldürmeyi tercih edeceğimden emin olabilirsin, kesinlikle en yakın zamanda tanışmalıyız seninle. Smile

#

Yazmış olan herkes lejantıma eklendi, ilişkilerim geliştikçe hakkınızda yazdıklarım da düzenlenecek.
Yeni kişilerle tanışmak için de can atıyorum, birkaç da düşmanım olsa fena olmaz hani. Smile
Robert Harris
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Robert Harris

Martin Tudor Empty
MesajKonu: Geri: Martin Tudor   Martin Tudor Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 8:37 am

Artist. Very Happy

Dost mu olsak düşman mı bilemedim şimdi. Sen ortaya karışık bir kurgu hazırla, zamanla şekillenir zaten.
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Martin Tudor Empty
MesajKonu: Geri: Martin Tudor   Martin Tudor Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 9:55 am

x Selam Martin! Zaten tanışıyoruz, lejantına da uğrayayım dedim. Razz Apollon oğlu, o zaman kuzen oluyoruz. Smile Lucy benim de çok yakın bir arkadaşım. Smile E o zaman kurgu belirlendi. Smile
http://www.platis.forummum.net
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Martin Tudor Empty
MesajKonu: Geri: Martin Tudor   Martin Tudor Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 12:01 pm

Aslında daha tanışmadık ama rplerini okudum ve iyi birine benziyorsun.
İstediğin yere ekleyebilirsin. Dost ya da düşman fark etmez.^^
http://camelot.hareketforum.org/
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Martin Tudor Empty
MesajKonu: Geri: Martin Tudor   Martin Tudor Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 10:59 pm

bennn

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Very Happy
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Martin Tudor Empty
MesajKonu: Geri: Martin Tudor   Martin Tudor Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 12:35 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]*[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Beni de eklee!! Very Happy
Nyks
Tanrıça
Tanrıça
Nyks

Martin Tudor Empty
MesajKonu: Geri: Martin Tudor   Martin Tudor Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 4:37 am

Beni de eklee
Helen Grace Burton
Athena'nın Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Helen Grace Burton

Martin Tudor Empty
MesajKonu: Geri: Martin Tudor   Martin Tudor Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 9:43 am

Martiinn -enişte de diyebilirim aslında Very Happy lejantın çok hoş olmuş. Beni de eklemelisin. İyi anlaşacağımızı biliyorum (Tudor'lara bayılırım genelde!)

İşte bu da iconum: [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Martin Tudor
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Martin Tudor

Martin Tudor Empty
MesajKonu: Geri: Martin Tudor   Martin Tudor Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 10:58 pm

Rot: Düşmanlarımdasın dostum ama kanlı bıçaklı düşmanım değilsin. Razz

Sat: Elbette yakın dost. Smile

Jessica: Dostlarıma ekledim, en kısa zamanda rp yapmalıyız seninle. İki ölümsüz çok güzel bir arkadaşlık kurabiliriz.

Claire: Eklendin. Smile

Anna: Seni de ekledim, kişiliğini doğru çözümleyebilmiş olduğumu umuyorum. Razz

Evangeline: Arkadaşlarıma ekledim ama istersen düşman da olabiliriz. Smile

Helen: Bence de çok iyi anlaşacağız, şimdiden kanım ısındı sana. Smile Elbette dostlarımdasın ve Tudor'lara ben de hayranımdır, soyadımdan belli zaten. Razz

#

Evet, yeni başvurular beklemekteyim. Razz
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

Martin Tudor Empty
MesajKonu: Geri: Martin Tudor   Martin Tudor Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 4:24 am

Yaa sendeki ikonum gözüme güzel görünmedi birden. Razz
Bunlardan biriyle değiştirir misin;
Spoiler:
Tristan Micah Addison
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Tristan Micah Addison

Martin Tudor Empty
MesajKonu: Geri: Martin Tudor   Martin Tudor Icon_minitimePaz Nis. 03, 2011 4:52 am

Bence Tristan ve Martin iyi anlaşsın. Rot ortak düşmanımız. Razz
icon:
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

Martin Tudor Empty
MesajKonu: Geri: Martin Tudor   Martin Tudor Icon_minitimePaz Nis. 03, 2011 6:22 am

Tam olarak tanışmış değiliz ama ablamın erkek arkadaşısın, iyi anlaşalım bence. Razz
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

Martin Tudor Empty
MesajKonu: Geri: Martin Tudor   Martin Tudor Icon_minitimePaz Nis. 03, 2011 7:03 am

Tintiiin ekle. Razz
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

Martin Tudor Empty
MesajKonu: Geri: Martin Tudor   Martin Tudor Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 9:26 am

Hmm. Tanışmışlığımız yok ama olumsuz bir yerde olmak istemem Smile

Martin Tudor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Martin Tudor
» Martin ile Rp'ler
» Elena Martin
» Elena Martin
» Martin de Arasın mı?