Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben ve Zeki arkadaşım Summ

2 posters
YazarMesaj
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

Ben ve Zeki arkadaşım Summ  Empty
MesajKonu: Ben ve Zeki arkadaşım Summ    Ben ve Zeki arkadaşım Summ  Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 3:55 am

Bugün Summ ile uzun süredir gitmediğim Thalia ağacının orada oturup konuşacaktık.Dedikodu falan.Athena kulübesinden gidip Summ ile thalia ağacının orada oturmuştuk.Ben bir ses duydum o sırada elimde kırılan bilekliğimin demiri vardı.Onla oynarken konuşuyordum.Ama o ses gittikçe yaklaştı ve bunun garip bir yaratık olduğunu öğrenmekte geç kalmadık.Yanımızda kılıç vb.şeyler yoktu.İçimden ``Keşke bu demir parçası kılıç olsa´´dediğim anda demir birden kılıç oldu.Summ ve ben şaşıp kalmıştık...
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Ben ve Zeki arkadaşım Summ    Ben ve Zeki arkadaşım Summ  Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 4:24 am

Kulübenin kapısı tıklatılınca okuduğum kitabı bir kenara bırakıp kapıyı açmaya gittim. Kapıyı açtığımda karşımda Julia duruyordu. "Summ, benimle sohbet etmek için kampın girişine gelir misin ?" diye sordu. Ben de "Tabii." dedikten sonra ceketimi alıp dışarı çıktım. Birlikte Thalia Ağacı'nın yanına vardıktan sonra oturup konuşmaya başladık. Ama fazla konuşamadan ürkütücü bir sesle irkildik. Bu bir canavardı. Ama bu tür bir canavarı daha önce hiç görmemiştim. Şansa bakın ki her zaman yanımda olan baykuş sembollü bilekliğim bugün yanımda yoktu. O andan sonra onu yanımdan bir daha ayırmayacağıma dair kendi kendime söz verdim. Bu sözümü tutmaya kararlıydım, tabii bunu yapacak kadar yaşayabilirsem...

O sırada hiç beklenmedik bir şey oldu. Julia'nın konuşmamız boyunca oynadığı kırılmış bir demir parçası bir anda bir kılıca dönüşmüştü. İşte buna çok şaşırmıştım. Canavar da oldukça şaşkın görünüyordu. Julia'ya dönerek "Julia, b-bunu nasıl başardın ?" diye sordum. O ise şaşkın şaşkın kılıcına bakıyordu. "İnan Summer, bunu ben de bilmiyorum."
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Ben ve Zeki arkadaşım Summ    Ben ve Zeki arkadaşım Summ  Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 4:55 am

Summ gözlerini gazoz kapağından büyük hale getirmişti.Tabii bende öyle.Summ'a ``Acaba bu benim özel gücüm olabilir mi?´´diye sordum anlamsız gözlerle birbirimize bakıyorduk.Şimdi yaratıklar bizle göz gözeydi.Hemen içimden büyük bir zırh olmasını diledim ve demir parçası kılıçtan zırh'a dönüştü.Hem şaşırıp hem mutlu olmuştum.Her gün yanımda demir parçası taşıyacağıma karar verdim.Oradan uzaklaştık fakat Summ hala o güzel gazoz kapağı gözleriyle bana bakıyordu.Zeki arkadaşım işte benim Very Happy

Rp Bitmiştir.

Ben ve Zeki arkadaşım Summ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zeki Kızlar da Güzellik Uğruna Saçmalayabilir
» Summ ~
» Pers ve Summ~Kardeş Kurgusu
» Summ, Appz ve Andy İçin
» ilk arkadaşım