Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kayboluyorum!!

YazarMesaj
Isabella Andie
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Isabella Andie

Kayboluyorum!! Empty
MesajKonu: Kayboluyorum!!   Kayboluyorum!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 10:35 am

Bu gün yaşadıklarımdan sonra bir karar almıştım .Bir daha ormana asla gitmeyecektim. Uzun süre kılıç çalışmaktan uykusuz kalmıştım, biraz açılırım diye kulübeden çıktım. O dalgınlıkla kendimi ormanda buldum, ormana daha önce girmediğim için buradan nasıl kurtulacağım hakkında hiç bir fikrim yoktu. Ormandan çıkmak amacıyla yürürken karşıdan gelen dev bir karınca gördüm. Bu bir Myrmeke'ydi,bu dev karınca tehlikeli bir canavardı.Onu gördüğüm gibi koşmaya başladım, dev karınca arkamdan hızla geliyordu. Sonunda durup onunla savaşmaya karar verdim ki en başından beri yapmam gereken buydu. Kaçarak bir şey elde edemezdim, kılıcımı alıp Myrmeke'ye saldırdım.Bu dev karınca benim için kolayca kurtulabileceğim bir canavar değildi ama uzun uğraşlardan sonra canavardan kurtulmuştum.

Canavardan kurtulduktan sonra pek bir şey değişmemişti hala ormandan çıkamamıştım ve yorulmuştum. Zaten uykuluydum, her an bir yerde sıza bilirdim. Uykulu uykulu yürürken bir ağaca çarptım.Ağaç bir nemf'e dönüşünce"Dikkat eder misin?"dedi.Sesi kızgındı"Ben özür dilerim.Acaba ormandan nasıl çıkacağımı biliyor musun?"dedim. Nemf ters ters bana baktı"Biliyorum ama bunu sana neden söyleyeyim ki?"dedi. Dev örümcek gitmişti,şimdi sırada gıcık bir nemf vardı."Burada kayboldum.Yardım etsen kötü bir şey yapmış olmazsın değil mi?"dedim."Kimin melezisin sen?"dedi."Athena'nın meleziyim."dedim.Nemf güldü"Gidip kulübende kitap falan okumalısın o zaman. Ormanda ne işin var?"dedi. Nemf beni iyice sinirlendirmişti ama onunla uğraşacak vaktim yoktu, bir an önce buradan çıkmalıydım."Kayboldum işte. Hadi söyle."dedim. En sonunda nemf bana ormandan nasıl çıkacağımı söyledi. Bende hemen ormandan çıkıp kulübeye gittim. İyi bir uykunun vakti gelmişti.

Kayboluyorum!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kayboluyorum. [58/1]
» Kayboluyorum. [58/2]