Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Plan [56/2]

2 posters
YazarMesaj
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

Plan [56/2] Empty
MesajKonu: Plan [56/2]   Plan [56/2] Icon_minitimeCuma Ocak 28, 2011 6:19 am

''Kardeşlerimi biraz dürtükselem iyi olur.Hele erkekler!Zorlamayınca temizlik yapmıyorlar.bıraksak onlar için hiç sorun değil.''
dedim mırıldanarak.Bir yandan da gözlerimle canavar arıyordum.Nerde bulabilirdik ki?zaten,bende şans olsaydı annemin karnından,hımm...bu gerçekten zor bir cümle oldu.acaba annemin karnından nasıl doğmak isterdim?Herneyse,sanırım bu bunu düşünmek için pek uygun bir zaman değil.summer'a baktım.Oda gözleriyle canavar arıyordu.Canavara susamış biz iki melezdik.Kendi kendime gülümsedim ve yere oturdum.ve konuşmaya başladım.
''bizde şans yok.Baksana canavar falan...''
diyeceğim anda Summer beni kolumdan çekip ayağa kaldırdı şaşkınlıkla etrafıma bakındım. ''Ne ol...'' Sözümü kesit ve eliyle heyecanla karşıdan yaklaşan koca yaratığı gösterdi.
''Belki de bugün düşündüğün kadar şanssız değilizdir." Onun dözlerine kafamı sallayarak cevap verdim ve kocaman bir gülümsemeyle ona baktım. ''Bencede,hiç sanssız değiliz.'' dedim ve cevimden kılıcımı çıkardım.Kapın girişine doğru ilerlerken altın postu bekleyen ejderaya gülümsedim ve sihirli çizginin dışına çıktık.O zaman neyle karşı karşıya olduğumuzu anladım. Koca bir Minotor.
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

Plan [56/2] Empty
MesajKonu: Geri: Plan [56/2]   Plan [56/2] Icon_minitimePaz Ocak 30, 2011 5:24 am

Sonunda bir canavarla karşılaşmıştık. Bir minatordu bu. Birçok kez savaşmıştım minatorlarla. Ama bu diğerlerinden daha büyük görünüyordu. Yine de yenilmez değildi. Bunları düşünürken ejdarhanın koruduğu Altın Post'un sınırını dışına çıkıp hemen bilekliğimi etkin hale getirdim ve kılıcımı kuşandım. Kalkanım da elimdeydi. Ange'ye baktığımda onun da ok-yay takımını kuşanmış olduğunu gördüm. Bu haliyle tam bir Apollon kızına benziyordu. Ange bir ok aldı ve tam minatorun gözüne fırlattı. Minator acıyla haykırdı. Hedefi tam ortasından vurduğuna şaşırmıştım. "Ange, bunu nasıl yaptın ?" diye sordum şaşkınlık ve hayranlıkla. "Eh, Apollon kızıyım sonuçta. Ama ok atmakta baya yetenekliyimdir." dedi gülümseyerek. Gerçekten öyleydi. Ann oklarını canavarın kalın derisine sıralarken ben de kılıcımı sıkıca tutarak minatora doğru yaklaşmaya başladım. Yeteri kadar yaklaşınca kılıcımı minatorun ayağına sapladım. Minator bir kez daha haykırmıştı. Şimdi ayağını eline almış, tek ayağı üzerinde zıp zıp zıplıyordu. Eğer bunu yapan koca bir minator olmasaydı buna Ange ile birlikte katıla katıla gülebilirdik ancak bunu bir minator yaptığında işler değişiyordu. Minatorun oluşturduğu sarsıntı yeri de sallıyordu. Bu sarsıntıyla birlikte kendimi yerde bulmuştum. Ange'ye baktığımda onun da düşmekten son anda kurtulduğunu gördüm. Bu sarsıntıyla savaşmak biraz zor olacak gibi görünüyordu.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

Plan [56/2] Empty
MesajKonu: Geri: Plan [56/2]   Plan [56/2] Icon_minitimePaz Ocak 30, 2011 9:17 pm

Oklarım işe yarıyor olabilirdi ama bu dev minotoru durduracak kadarr kuvvetli değillerdi.Birde şu koca minotorun sarsıntıları olmasa,daha mutlu olabilirdim.Ne yazık ki bu pek mutlu olunacak bir an değildi.Ne kadar yararı dokunmayacağını bilsem de sırtımdan bir ok çıkardım ve gözlerimi kısarak canavara fırlattım.Okum alnından sekip yere düştü ama bana Summer'ın yanına gidecek kadar zaman kazandırdı.Sürünerek yanına gittim ve o kılıcını yerden alırken sordum. ''Bu tür durumlarda ne yapılır sence?''Minotor bize yaklaşırken ayağa kalktık ve onun bize biraz daha yaklaşması için beklemeye başladık. ''Sanırım,savaşmalıyız." dedi.Yayıma okumu dayarken mırıldandım. ''Ben de bunu demene korkuyordum."İlk hamleyi Summer'ın yapması için bekledim ve kıllıcını çekerek ayağına saldırdı.Yine o dehşet sarsıntı.Okum yayımdan düştü ve homurdandım.Eğilip okumu alırken Summer'ın tekrar saldırmak için gerildiğini farkettim.Okumu minotora fırlattım ve Summer'a bağırdım. ''Summer!Dur!Bir fikrim var." Bana baktı ve gerileyerek yanıma yaklaştı. "Söyle," diye mrıldandı.Onu oyalama için okalarımı sarbest gönderiyordum. dedim ve içimden Zeus Korusun diye mırıldandım"Bak,bacağından vurursak sarsıntıdan öle biliriz," . ''Seni minotorun karnına doğru firlatalım.Kılıcınla karnını deşersin." dedim.Summer biraz şaşkın "nasıl?" diye mırıldandı.Ona göz kırptım. "Fırlatmak konusunda iyiyimdir."
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

Plan [56/2] Empty
MesajKonu: Geri: Plan [56/2]   Plan [56/2] Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 2:29 pm

Ange'nin fırlatma konusunda iyi olduğu aşikardı ama beni fırlatmak mı ? İşte bu... ilginçti. Yani daha önce böyle bir öneri duymamıştım hiç. Tamam, denemekte fayda vardı ama yine de önce bunu nasıl yapacağımızı Ange'den öğrenmeliydim. "Evet, öyle olduğunu biliyorum ama bunu nasıl yapacağını biraz daha açıklayabilir misin ?" diye sordum endişeli bir sesle. Çünkü minator o sırada saldırmaya hazırlanıyordu büyük ihtimalle. Ange de bunun farkındaydı ve hızlı bir şekilde anlatmaya başladı. "Şimdi, sen şu ağacın dallarından destek alarak benim elime çıkacaksın ve ben de seni minatora doğru fırlatacağım." dedi. Bunu sanki çok kolay ve olağan bir şeymiş gibi söylemişti. "İyi de, sen beni nasıl taşıyacaksın ?" diye sordum şaşkınlıkla. Ange bana tekrar göz kırptı ve "Sen orasını bana bırak. Bu konuda az da olsa tecrübem var." dedi. Zaten bu öneriyi uygulamaktan başka çaremiz kalmamıştı. Ben de bu fikir pek içime sinmese de "Eh, peki o zaman. Sen öyle diyorsan..." diyerek kabul ettim ve ağaca doğru yöneldim. Ağacın dallarına tutundum ve onlardan destek olarak Ange'nin eline çıktım. Beni nasıl taşıdığını anlayamamıştım. Üstelik sarsılmıyordu da, oldukça dengeli duruyordu. Sanırım o fırlatma konusunda sandığımdan da iyiydi. Ange bana "Hazır mısın ?" diye sorduğunda kılıcımı iki elimle sıkıca kavradım ve "Hazırım." dedim kararlı bir sesle.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

Plan [56/2] Empty
MesajKonu: Geri: Plan [56/2]   Plan [56/2] Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 11:56 pm

Aslında Summer o kadar ağır sayılmazdı.Tamam,bir ok kadar hafif olduğu da sözyelenemezdi ama benim için farketmezdi sadece gözlerimi kapatıp summer'ı ok gibi düşledim ve elimi ileri doğru atıp minotor'un karnına isabet ettirmeyi düşündüm.Ve elimden summer fırladı gözlerimi hızla açtım tam karnına gelmişti aslında kalbine gönderebilirdim ama orası çok yüksek olurdu.Yani gönderemezsem...Herneyse,hemen sırtımdan oklarımı çıkardım ve gözlerimi kısarak yaya yerleştirdim.Sırayla fırlatmaya başladım.Summer'da yerini sağladıktan sonra kılıcını minotorun karnına geçirdi minotor acıyla böğürürken sallandı ve yere atladı.Şimdi daha büyük bir sarsıntıdaydık.minotor yerinde sallanıyordu ve bence öne düşecekti.Yani bizim üstümüze!Summer hafifçe yerinde sallandıktan sonra kendine geldi ve yanıma koştu. "Devrilecek!gitmeliyiz!" dedi arkama baktım ama kampın girişinen uzaklaşmıştık.Vaktinde yetişemezdik. "Nereye?" diye mırıldandım. Summer son anda aklına gelmiş gibi bileğimi tuttu ve cevap verdi. "Pegasuslar!Pegasuslarımızı çağırmalıyız." olur anlamında başımı salladım ve elimi ağzıma götürüp tiz bir ıslık çaldım. Summer'da ıslık çalarak pegasusunu çağırdı ve bir anda Lissa ve Nessie havada belirip önümüzde durdular.Oyalanmadan üstüne atladık.Yer hala korkutucu derecede sallanıyordu.bizim söylememize gerek kalmadan ikisi de havalandılar ve bir kaç saniye arayla minotor devrildi.Yani ölmekten bir kaç saniyede kurtulmuştuk.

Plan [56/2]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Plan [56/1]
» Plan [56/3]