Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ange Spike Lamartine

2 posters
YazarMesaj
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

Ange Spike Lamartine Empty
MesajKonu: Ange Spike Lamartine   Ange Spike Lamartine Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 8:03 pm

36- Bir yetenekte kendini geliştirmek için ders alacaksın.
Mekan: Derslikler (herhangi biri.)
Katılacaklar: Sen ve eğitmenin/profesörün.

Canım sıkılıyordu.-herzamanki gibi- sanırım bişeyler yapmam gerekiyordu.Aklıma ilk gelen pegasus oldu.pegasusuma binebiliyordum ama acemiydim.o yüzden biraz daha geliştirmem gerektiğine inanıyordum Rose'dan yardım almalıydım.Hemen pegasusların yanına gittim ve tahmin ettiğim gibi Rose ordaydı.

''Selam Rose,'' bana gülümsedi ve,

'Selam,Ange.''Başımı salladım ve hemen söze girdim.

''Rose,bana yardım edermisin?pegasusuma binebiliyorum ama amotörce,geliştirmek istiyorum...'' Ve cevap beklemeye
başladım.

En son Ange Spike Lamartine tarafından Ptsi Şub. 07, 2011 9:47 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: Ange Spike Lamartine   Ange Spike Lamartine Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 7:18 am

"Tabii ki. Çok şanslısın Ange, Lissa çok sahiplenicidir." dedim ve Lissa'nın başını okşadım. Ange gibi bir sahip edindiği için çok şanslıydı.

Masanın üzerinde duran küp şekerlerden alıp Ange'ye uzattım.

"Önce onun gönlünü kazanmalısın, ona ilgili ve iyi davran ki, sana karşılığını versin." dedim ve göz kırptım.
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Ange Spike Lamartine   Ange Spike Lamartine Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 8:26 am

Elbette,bunu yapabilirdim.Her zaman yaptığım şeydi.Rose'un verdiği küp şekerleri aldım ve Lissa'nın yemesi için ağız hizasına getirdim.Yavaş yavaş yemeye başladı.Ben de o yerken Rose'a döndüm.

''Gerçekten iyi bir kız ama çok kaprisli.'' dedim ve Lissa duymuş gibi gerildi ve elimi yalamaya başladı.

Rose'a baktım gerçekten pegasusum beni anlayabilmişmiydi?Yani öyleyse bundan sonra Lissa'nın yanında dikkatli olmam gerekicekti...
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: Ange Spike Lamartine   Ange Spike Lamartine Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 9:15 pm

Ange'ye bir uyarı yapmamın zamanı gelmişti.

"Ange" dedim, "Pegasuslar senin söylediklerini anlamaz ama herşeyi hissederler. Hele pegasusun Lissa kadar kaprisli bir kızsa, sözlerine çok dikkat etmelisin."

Ange biraz şaşırmıştı ama pegasusu onu anlayabildiği için de mutlu olmuştu.

"Şimdi istersen Lissa'nın sırtına bin, birlikte bir gezintiye çıkalım."

Islık çaldım ve pegasusum Sherry yanıma geldi. Ben Sherry'nin sırtına binip, Ange'yi beklemeye başladım. Nazlı Lissa'yı yeni sahibine alıştırmak kolay olmayacak gibiydi.
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Ange Spike Lamartine   Ange Spike Lamartine Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 10:57 pm

Demek beni anlıyordu pegasusum... Lissa'nın gözlerine bakabilmek için biraz eğildim ve konuşmaya başladım.

''Lissa,sen çok tatlı ve güzel bir kızsın.''
dedim Lissa mutlu mutlu kişnedi ve sırtına binebilmem için biraz eğildi.

Hemen srtına atladım ve Lissa'nın uçması için hafifçe kulağını okşadım ve Rose'la birlkte havandık...
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: Ange Spike Lamartine   Ange Spike Lamartine Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 6:43 am

Birlikte havalanmaya başladıktan sonra Lissa başta biraz huysuzluk yaptı ama Ange'nin başını okşaması üzerine sakinleşti.

"Aferin, Liss." diyerek gülümsedim.

Lissa kişnedi, demek istediği: "Yeni sahibim çok tatlı birine benziyor." idi.

"Hiç kuşkun olmasın." dedim ve göz kırptım.

Bir süre kampın üzerinde uçtuktan ve Ange'nin pegasusuna alıştığından iyice emin olduktan sonra, tekrar ahırlara inmemizi işaret ettim.

Lissa ve Sherry'yi evlerine geri götürürken, Ange'ye dönüp o sihirli sözleri söyledim:

"Pegasus eğitmeni olarak seni binicilik dersinden mezun ediyorum!"
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Ange Spike Lamartine   Ange Spike Lamartine Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 3:18 am

"Pegasus eğitmeni olarak seni binicilik dersinden mezun ediyorum!"

Ne mezun mu olmuştum?Gerçekten,ben iki üç ders sürer sanmıştım.Mezun olmuştum ha? Süper!

kendime hakim olamayarak,hemen Rose'a sarıldım.Kendime geldikten ve sevincimin biraz geçtikten sonra hemen bir kaç adım geri çekildim ve Rose'a kocaman bir gülümemeyle gülümsedim.

''Teşekkürler Rose,gerçekten çok teşekkürler.'' dedim.Ve Rose'a tekrar gülümsedim.

Ange Spike Lamartine
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni kardeşlerim
» Ange Spike
» Leo Zack Lamartine
» Leo Zack Lamartine
» Ange Morgan Lamartine