Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

--- | Veronica Mars | ---

+5
Summer Katherine Ramsey
Clara Thompson
Satellite Morgan
Alexis Kwon
Veronica Gardyner
9 posters
YazarMesaj
Veronica Gardyner
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Veronica Gardyner

--- | Veronica Mars | --- Empty
MesajKonu: --- | Veronica Mars | ---   --- | Veronica Mars | --- Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 2:01 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

# Veronica Mars #
# Artemis Avcısı #
# 16 yaşında #
# Fransızca, İnglilizce, Yunanca ve Latince biliyor. #

# Aile Özgeçmişi #
Babası Keith Mars, eskiden yaşadıkları yerin küçük polis departmanının başında idi. Fakat bir talihsizlik sonucu işten çıkarıldı ve şimdi, Özel Dedektif olarak çalışıyor. Mesleğin adı size gülünç gelmesin, müşterisi çok! Nica, onun yanıdnda mutluydu. Annesinin özlemini neredeyse hiç duymadı. Tabii küçüklüğünde işi biraz kurcalamışlığı var, fakat babası ile geçirdiği son zamanlarında, bu konudan hiç konuşmadılar. Kızımızın en büyük hobisi, babasının işlerine burnunu sokmaktı. Bunun yüzünden Nica'nın hafiyelik duyguları çok gelişmiştir. Hem babası hem de çocukluğunda sürekli izlediği Nancy Drew ve Scooby Doo filmleri, ona bu konuda yardımcı olmuştur.

# Annem #
- Annem, Büyü Tanrıçası Hekate'dir. Aynı zamanda yol gösteren tanrıça olan Hekate, Zeus tarafından çok seviliyordu. Efsanelerde pek bahsi geçmez ama aynı zamanda yeraltına da hükmetmişliği vardır.
- Normalde iyi bir tanrıça olsa da, ölümlüler zamanla onu kötüye çevirmişlerdir.

# O'nun Öyküsü #

Hekate,Titanlar arasında güneş soylulardan Asteria’dan doğma Persis’in kızıdır. Kişiliği çok gizemli olup göklerde, deniz-lerde, yeryüzünde, yeraltında her zaman her yerde hükmü geçen bir tanrıçadır. Tanrıların tanrısı Zeus onu herkesten üstün tutu ve ona karalarda, denizlerde, göklerde yetki payı verdi. Onu gençliğin baş tacı yaptı. İnsanlara günlük yaşamın mutluluklarını ve zenginliklerini vermekle görevlendirdi.
Hekate’nin Oliympos’un ölümsüz tanrıları arasında yeri büyüktür. Onlarla ilişkiler kurar iyi geçinir saygı ve sevgi görürdü. Halk toplantılarında yargıçlara akıl veren, savaşlarda barışlarda zaferi birlik ve düzeni sağlayan, yer altı ülkesine hortlakları, hayaletleri yollayan odur. Ölülerin ruhları onun yanında yürür, uluyan köpekler Hekat’nin gelmekte olduğunu haber verir, üç yol ağızlarına yiyecekler içecekler koydurur hayalet, hortlak ve ölülere sofralar donattırırdı.
Büyücülerin anası, tanrıçasıydı. Kirke ve Media büyücülüğü ondan öğrendiler . Hekate’ye yoldaşlık ettiler. Usta çırak ilişkilerini birlikte yürüttüler Efesli Artemis’in niteliklerini yansıtan Anadolu’ya özgü bir tanrıçaydı. Adı hiçbir efsaneye karışmadı.
Hekate’nin karmaşık bir kişiliği vardı. Bu günkü bilim onun bu karmaşık durumunu açıklamakta zorluk çekmektedir. Hekate kimi bölgelerde yol ağızlarında her yeri her şeyi görebilmesi için üç bedenli bir heykel olarak canlandırılmıştır. Kimi sanatçılar da onu aynı bedende üç başlı, altı elli olarak, ellerinde meşale, kılıç, hançer, kement, anahtar ve yılan tutarak görüntülemişlerdir. Hekate Anadolu’daki ana tanrıça Kybele ile kıyaslanabilecek evrensel bir nitelik taşımaktadır. Hekate’nin Muğla ili Yatağan ilçesinin kuzey batısındaki Turgut beldesindeki Lagina öreninde çok ünlü bir tapınağı bulunmaktadır. Bu görkemli tapınağın kalıntılarından bazı kabartmalar İstanbul Arkeoloji müzesinde korunmaktadır.
# Artemis ile olan bağ #
Nica, kampa geldikten kısa bir süre sonra, avcılara katılmıştır. Kendisini avcıların arasında özgür, sevinçli ve huzurlu hissetmektedir. Artemis'e verdiği sözü ve aralarında oluşan bağı hiç bozmayacak olan Nica, ömür boyu ona sadık kalacaktır...

................................... ................ ................................................... ........................ ............................ ....................

# SEVDİKLERİ #
- Melezlerle tanışmak
- Yorucu bir av sonrası yapılan uzun sohbetler
- Macera yaşamak ( her kimle olursa olsun )
- Gülümsemek
- Çikolata
- Sıcakkanlı insanlar Smile

# SEVMEDİKLERİ #
- Taş kalpliler
- Egoistler
- Yalancılar
- Su!
- Üzerinde aşırı baskı kurulması

# Kamptan Önce #
Nica, günlerini babasının işyerindeki masasında, onu seyrederek, gözlemleyerek ve ders çalışarak geçiriyordu. Babası onun tüm dünyasıydı. Tipik bir melez gibi okulda DEHB ve disleksi sorunları yaşadı. Arkadaşları tarafından sevilse de, özellikle kampa gelmeden önceki son günlerde kendinden oluşan hatrı sayılır değişimlere anlam veremiyordu.
# Kampan Sonra#
Nica bayağı bir değişti. Öncelikle temiz olmayı, tam anlamıyla disiplini öğrendi ve olaylara bakış şekli tepetaklak oldu. Kardeşleri, kuzenleri ve diğer uzak akrabaları ile tanıştı ve kendini 'özel' hissetti.

#Iconlar #
Spoiler:
Veronica Gardyner
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Veronica Gardyner

MesajKonu: Geri: --- | Veronica Mars | ---   --- | Veronica Mars | --- Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 2:03 am

# İlişkiler #

Alexis Kwon
Kardeş
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Lexi benim canım, cicim, herşeyim! Çok iyi bir kardeş. Hiçbir zaman unutulmayacaklardan. Seni seviyorum....

Satellite Morgan
Kardeş

Sat, kulübemizin herşeyi! Dünyanın en iyi lideri! O olmasaydı biz bitmiştik Smile Bi'tanedir o! Smile

Adyali Beckett
Kardeş

Ad, kulübemizin yardımcı lideri... Morpheus'un kızı. Dolayısıyla ona rüyalarınıza giren bir melek diyebiliriz Smile

Maya Marie Collins
Arkadaş

Tatlı Demeter kızı Maya, melez danışmanı. Ve tüm melezlere yardımcı olmayı bekleyen bir yardım makinesi gibi Smile Ayrıca samimi tavırları ile benim sevgimi kazanmıştır kendisi Smile Umarım yakında daha yakın oluruz, Mayahat!

Summer K. Ramsey
Kardeşten Öte <3

Kampa ilk geldiğimde şüphesiz bana en çok yardımcı olan kişi oldu Kate. Birlikte bizim kulübede çok eğlenmiştik, Manhattan da süperdi Wink O, benim kadim dostum ve kimse, onun yerini alamaz benim için. Hep benim yanım ol! <3

Aleda Beth Hwang
Dosttan öte Smile

Zıpır Hermes kızı! Muhteşemsin sen! Apollon çocuğuna attığın yumruk hala aklımda Smile Ve eğer gerçekten bir gün avcı olmak istersen, kapımız sonuna kadar açık Smile Birlikte nice maceralara....

Eklenmek için ;

Ad - Soyad :
Icon ( 1 adet ) :
Hakkımdaki Düşünceleriniz? :

En son Veronica Mars tarafından Çarş. Ocak 26, 2011 9:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: --- | Veronica Mars | ---   --- | Veronica Mars | --- Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 2:09 am

İlk been ! Very Happy

Düşüncelerimi biliyorsun Wink
Veronica Gardyner
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Veronica Gardyner

MesajKonu: Geri: --- | Veronica Mars | ---   --- | Veronica Mars | --- Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 2:15 am

Smile Ekliyorum
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: --- | Veronica Mars | ---   --- | Veronica Mars | --- Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 4:18 am

O zaman kardeşlerden gidelim. Razz Ekler misin beni kardeşçiğim? Very Happy
http://www.platis.forummum.net
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: --- | Veronica Mars | ---   --- | Veronica Mars | --- Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 5:20 am

Heyooo! Beni ve Adyali'yi de ekler misin? Şimdi ona girmeye üşendim ^^

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Veronica Gardyner
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Veronica Gardyner

MesajKonu: Geri: --- | Veronica Mars | ---   --- | Veronica Mars | --- Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 7:48 am

Ekliyorum üçünüzü de Smile
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: --- | Veronica Mars | ---   --- | Veronica Mars | --- Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 10:28 am

Nica'm ! Tüh ya ilk eklenemedim ama geç olsun güç olmasın. Smile
Kamptaki en iyi dostumsun, biliyorsun zaten. Wink I love you

http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Aleda Beth Hwang
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Aleda Beth Hwang

MesajKonu: Geri: --- | Veronica Mars | ---   --- | Veronica Mars | --- Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 10:50 am

Huii beni de beni de Very Happy

Düşüncelerim sanırım daha önce konuştuğumuz gibi kiki~ [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Veronica Gardyner
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Veronica Gardyner

MesajKonu: Geri: --- | Veronica Mars | ---   --- | Veronica Mars | --- Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 9:15 pm

Smile Smile Ekledim.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: --- | Veronica Mars | ---   --- | Veronica Mars | --- Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 11:03 pm

ben ben ben Very Happy

A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: --- | Veronica Mars | ---   --- | Veronica Mars | --- Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 12:33 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]*[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Çok iyi bir avcısın! Smile
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: --- | Veronica Mars | ---   --- | Veronica Mars | --- Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 7:14 am

Nica, süper bir avcısın ve radyona bayılıyorum. Razz
Spoiler:

--- | Veronica Mars | ---
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Veronica Mars - Görevler
» Veronica RP
» Ares (MARS)