Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Biri ile tanışmak için garip bir yer doğrusu....

2 posters
YazarMesaj
Veronica Gardyner
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Veronica Gardyner

Biri ile tanışmak için garip bir yer doğrusu.... Empty
MesajKonu: Biri ile tanışmak için garip bir yer doğrusu....   Biri ile tanışmak için garip bir yer doğrusu.... Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 7:50 am

Kampa geldiğimden beri, tüm o görkemli zırhların, kılıçların ve çeşitli metal silahın saklandığı cephaneliği merak ederdim doğrusu.... Buraya geldim geleli, yanımda sadece ok ve yayım olmuştu. Neyse ki fazlasına ihtiyaç da duymamıştım hiç. Uzun lafın kısası, o gün cephaneliğe bir göz atmak için gitmeye karar vermiştim.

........................

İçerisi toz, çelik, bronz ve metallerle dolu idi. Karanlıktı. Öyle ki ilk girdiğimde burnumun ucunu göremiyordum. Gözlerimin karanlığa alışmasını beklemek için durdum ve etrafıma bakınmaya başladım. Burada benim eski ok - yay takımımdan çok daha fazlası vardı!

Nihayet gözlerim karanlığa alışınca ilerledim ve yüzümde belirgin bir gülümseme-hayranlık karışımı bir ifade ile silahlara bakmaya başladım. Birkaçını elime alıp, denemiştim fakat bir Hephaistos çocuğu çıkar da bana kızar diye hemen yerine bırakmıştım.

.......................

Bir kalkanın üzerinde işarete bakıyordum. Çok değişik ve tanrısal gözüküyordu. Yüzümdeki hayranlık epey artarken arkamda bir ses duyduysam da ilk başta önemsemedim. Sonra, kalkana bakmayı bitirince, arkamda birini gördüm ve yüreğim ağzıma geldi! Ve korkuyla " Hephaistos'un oğlu musun?" diye sordum. " Gerçekten dokunmuyordum, sadece bakıyordum!" diye de ekledim yapmacık bir cesaretle. Ama çocuğun yüzünde bir Hephaistos çocuğu olmadığını belirten, tedirgin bir ifade vardı.

En son Veronica Mars tarafından Ptsi Ocak 24, 2011 8:11 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Kevin Least
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri

MesajKonu: Geri: Biri ile tanışmak için garip bir yer doğrusu....   Biri ile tanışmak için garip bir yer doğrusu.... Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 8:06 am

Bugün sabah cephaneliğe bakmaya karar verdim.Silahım yoktu belki kendime göre bir silah bulabilirdim.Kahvaltıdan sonra cephaneliğe doğru yol aldım.Kapıyı çalacakken kapının açık olduğunu fark ettim.İçeride biri vardı.Hephaistos kulübesinden
biri olmasını hiç istemiyordum.Bir an neredeyse geri dönecektim.Sonradan ya hep ya hiç diye düşünerek içeri girdim.İçeri girdiğimde bir kız vardı.Kız korkarak Hephaistos'un oğlu musun?" diye sordu. " Gerçekten dokunmuyordum, sadece bakıyordum!

Kıza gülümseyerek Yok yok ben Dionysos’un oğlu Kevin.Ama arkadaşlar Kev der dedim.Artık ne kadar arkadaşım varsa.Ve ekledim .Ya Sen?Afrodit’in mi kızısın? Amacım kıza iltifat etmek değildi.Kız çok güzeldi ve gerçekten kalbimden ne geçiyorsa onu söyledim.Kız biraz rahatlayarak ve gülümseyerek Hayır. Artemis’in avsıyım. Adım Veronice dedi.Demek adı Veronica’ydı. Kıza gülümsememi bozmayarak Hayırdır ok mu bakıyorsun
diye sordum.Veronica evet anlamında başını salladı.Ben de kendime kılıç alacaktım dedim.Kılıç falan bakarken elime bir kılıç geldi.İşte bu.Üstünde Antik Yunanca Kevin yazıyordu.Ne yani bu bir rastlantı mıydı?Hiç sanmıyorum.Kılıcı Veronica’ya gösterince o da çok şaşırdı.Bu kılıcı yanıma alacaktım.Kılıcın altında bir düğme vardı düğmeye bastım ve kılıç bir anda kol saatine dönüştü.Bu kılıç benim olmuştu.Ben istediğimi bulmuştum ama Veronica’nın eli boştu.Kol saatimi koluma taktım ve Veronica’yla beraber muhabbet ederek
kulübelerimize doğru yol aldık.

Artık emindim.Bu kamptaki tek dostum Mor Leke değildi.Yeni bir dostum vardı ve bu kız çok güzeldi.
Veronica Gardyner
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Veronica Gardyner

MesajKonu: Geri: Biri ile tanışmak için garip bir yer doğrusu....   Biri ile tanışmak için garip bir yer doğrusu.... Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2011 4:21 am

Dionysos'un oğlu Kev, gerçekten kalbime dokunan bir iltifat etmişti. Her ne kadar ona cevap vermek istesem de fazla aşırı kaçar, Tanrıça Artemis kızar korkusuyla birşey diyemedim. Ona kendimi tanıtabildim sadece...

Kılıç... Kev'in bulduğu kılıcın üzerinde basbağı Kevin yazıyordu! Kılıç, Kev'in kolunda bir saate dönüşünce şaşkınlığım kat kat arttı.

Ben aslında cephaneliğe şöyle okkalı, arbalet gibi bir yay bakmaya gelmiştim ama arayışım hüsranla sonuçlanınca, Kev ile beraber dışarı çıktım. Kulübelere giderken ona "Burada yeni misin?" diye sordum. Yenilere yardımcı olmayı çok seviyordum.

Kev ile tanışınca garip bir şekilde ilk günüm aklıma gelmişti. Kampa ilk geldiğim gün, ilk tanıştığım melez bir Dionysos oğlu olmuştu! Tabii, o zaman yeniydim. Bırakın ona yardımcı olmayı, kendimi bile zor tanıtmıştım. Üstelik çocuğun üstüne düşmüş olmam da cabası...

.................

İlk başta ani çıkışı ile beni biraz korkutmuş olmasına rağmen, daha sonra alıştığım bu çocuğu sevmiştim. Ona kampta itibar kazanması için yardımcı olabilirdim. Kulübemin kapısının önüne geldiğimde ona veda ettikten sonra gülümsedim ve içeri girdim....

Biri ile tanışmak için garip bir yer doğrusu....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanışmak için :)
» Benim için müjde..! Sizin için bilemem :)
» Yeni Biri (:
» Rp yazacak biri?
» Yeni Biri.