Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sürprizlerden sıkıldım (3)

2 posters
YazarMesaj
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Sürprizlerden sıkıldım (3) Empty
MesajKonu: Sürprizlerden sıkıldım (3)    Sürprizlerden sıkıldım (3) Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 6:04 am

Pers'in bana "Canavarlar Denizine doğru Kaaaç !" diye bağırmasıyla koşmaya başladım. Canavarlar denizine geldiğimde ise durdum. Başka kaçacak yer yoktu. Burda savaşmak zorundaydık. Pers'te yanıma gelince bunu anlamıştı. Canavarlarda bizim durmamızla birlikte durmuştu.

" Burdan sonra başka kaçacak yer yok. Mecbur savaşacağız. " dedim. Pers'te başıyla onayladı. 5 tane deniz canavarı ve 4 tanede siren kalmıştı geriye. Halledebilirdik bu bu pis canavarları. Canavarlar birden üstümüze doğru koşmaya başladılar. Ben kılıcımla gelen bir tane sireni ikiye ayırarak buharlaştırdım. Sonra kılıcıma baktım. Tamamen kan olmuştu. Çok şükürki kan görünce bayılanlardan değildim. Kendime inanamadım. Pers bana bakarak " Süperdi bu " dedi. Pers bunu derken aynı zamandada 2 tane sirenleri buharlaştırmakla uğraşıyordu. Pers'in kılıcı çok keskindi. Bu yüzden Sireneleri kolayca buharlaştırıyordu. 2 tane sireni de buharlaştırdıktan sonra geriye 1 tane siren kalmıştı. Sirenler o kadar zor değillerdi ama deniz canavarları hem çok tehlikeli hemde çok zor buharlaşan yaratıklardı. Ben son kalan sirenle uğraşırken Pers'te deniz canavarlarının birisiyle uğraşıyordu. En sonunda bir şeyler yapıp deniz canavarını buharlaştırdı. Sonrada bana yardıma gelerek son kalan sireni de buharlaştırdı. Tam Pers'e teşekkür edecektim ki Pers'in arkasında 4 tane kalan deniz canavarlarını gördüm. Pers'e arkasını bakmasını işaret ettim.
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

Sürprizlerden sıkıldım (3) Empty
MesajKonu: Geri: Sürprizlerden sıkıldım (3)    Sürprizlerden sıkıldım (3) Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 6:35 am

"Kahretsin !" dedim arkamı döndüğümde. Önümde 4 tane daha deniz canavarı vardı. Yeter artık tüm kozlarımı oynamalıydım. Şüküler olsun ki Claire hiç yara almamıştı. Bende kötü sayılmazdım. Önümde duran 4 tane deniz canavarını durdurmak için saatimi aktifleştridim. Saatim kalkana dönüştü. Sivri kalkanımı deniz canavarlarından birinin ayağına attım. Ayağı kesilen canavar yere yığıldı. Claire hemen yanına gidip kafasına kılıcını sapladı. Bunu yaparken biraz iğrenmiş gibi görünüyordu ama gayet iyi dövüşüyordu. Hemen başka bir deniz canavarına doğru yöneldi. (Canavarlar bizi kovalamadan önce karaya çıkmış ve yüzgeçleri ayağa dönüşmüştü. Yani anlayacağınız önümüzde balık görünüşlü insanımsı varlıklar vardı. ) Claire bir deniz canavarı ile tek başına savaşıyordu. Ben ise geriye kalan son ikisini halletmeye çalışıyordum. Tam kılıcımı canavara indirecektim ki diğer canavar bir yumruk attı. Geriye doğru uçtum. Kalkanımın yanına düşmüştüm. Hemen ayaklanıp kalkanımı aldım Medusa görevinde babamdan öğrendiğim saldırıyı yapıcaktım. Kalkanımı aldım önüme getirdim. Koşarak deniz canavarına doğru ilerledim ve yaklaşınca zıplayıp göğsüne kalkanı sapladım. Ardından kalkanın tutma yerinden destek alıp hava takla atarak diğer canavara doğru zıpladım ve havada dönerken kılıcımla canavarı kestim. Claire'a baktığımda canavar ile dövüştüğünü gördüm. "Yardıma ihtiyacın var mı ?" diye seslendim. Yok anlamında başını salladı. Sanırım canavar kesmek onunda hoşuna gitmişti. Kılıcını kaldırdı ve kabzası alttan canavarın çenesine vurdu. Canavar sersemlemişti tam bir pençe atmıştı ki Claire'a. Claire eğili canavarın bacak arasından kaydı ve canavarın arkasına geçip boynunu kesti. Canavarları kesmemiz ile denizden çıkan bir su kırbacının bizi kapması bir oldu. Bu Poseidon olmalıydı

Sürprizlerden sıkıldım (3)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sürprizlerden sıkıldım !
» Sürprizlerden sıkıldım (2)