Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Baykuş...-2

2 posters
YazarMesaj
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

Baykuş...-2 Empty
MesajKonu: Baykuş...-2   Baykuş...-2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 19, 2011 6:48 am

58- Serbest Kurgu
Uğranması gereken mekanlar:
1) Plaj
2) Ogygia Adası
Kriterler:
*Rp'ye sadece sen katılabilirsin; tek başına yazman gereken bir kurgu.

Gözlerimi açtığımda long Island kıyısına vurmak üzereydim. Hemen toparlanıp sandaldan dizime kadar su olan denize girdim. Yavaş yavaş ilerledim. Murluydum sonunda Lucy hediyelerimi bulmuştum. Sudan çıkınca sıcacık kum ile birleşti ayağım Lucy’i plajın diğer ucunda gördüm. Mutluydu birazda tedrgin her zaman ki hali diye düşünerek elimdekileri ona vermek için can attığımı düşündüm. Biliyorum daha çok vardı, ama ne yapayım hayatta dayanamazdım. Belki önce kuşu sonrada kolyeyi verebilirdim oh hayır hayır vazgeçtim. İkisini şimdi ve derhal vermenin beni daha rahatlatacağını düşünerekten Lucy’e doğru yürümeye devam ettim.
Lucy’e yaklaştığımda beni görüp hemen gülümsedi. ‘’Selam mia bende bu çaylağa yapması gerekenleri söylüyordum’’ Omuz silktim. ‘’Çaylakları sadece kafaları klozette iken seviyorum’’ çocuk korku ile titredi. ‘’Teşekkürler Lucy’i şey ben görüşürüz.’’ Dedi ve doz oldu. ‘’ Lucy biraz erken ama bilirsin pek sabırsızımdır, o yüzden doğum günü hediyeni şimdi vermek istiyorum.’’ Hediyemi –Bir kafes içinde baykuş ile baykuş bir kolye- ona uzatarak
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

Baykuş...-2 Empty
MesajKonu: Geri: Baykuş...-2   Baykuş...-2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 19, 2011 7:00 am

Hediyem:
Spoiler:
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

Baykuş...-2 Empty
MesajKonu: Geri: Baykuş...-2   Baykuş...-2 Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 11:17 am

Mutluluktan gözlerimin dolması normalde beni sinir ederdi ama şimdi duygularımı gizlemeye gerek duymuyordum çünkü kanlı bıçaklı düşmanım olması gereken Ares kızı bana birbirinden güzel iki hediye vermişti! "Ah Mia, inanamıyorum sana! Harika bunlar, çok teşekkür ederim!" diye çığlık atıp arkadaşıma sıkıca sarıldım. Hermia önce ne yapacağını şaşırmış olsa da sonra kucaklamama karşılık verdi. Sırıtarak güzel baykuşumu inceledim ve ona ne isim vereceğimi bir süre düşündüm. Sonra aklıma gözümdeki Mia modeli geldi ve sırıtarak, "Ona Amazon diyeceğim." dedim. Suratındaki ifade netçe okunamadığı için Mia'nın ismi sevip sevmediğini anlayamadım ama sevmiş olmasını umdum. "Doğum günün tekrar kutlu olsun." diyerek sırıtan Ares kızına ben de sırıtarak karşılık verdim. "Yanımda Amazon ve boynumda yeni kolyemle gerçekten de muhteşem bir doğum günü geçireceğim!" diyerek göz kırptım.

Spoiler:

Baykuş...-2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Baykuş...
» Postacı Baykuş
» Stratejist Baykuş vs. Gaz Topu Kafa - Cirit Yarışı