Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Claire ve Ben.

2 posters
YazarMesaj
Daisy Ivana
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Daisy Ivana

Claire ve Ben. Empty
MesajKonu: Claire ve Ben.   Claire ve Ben. Icon_minitimePerş. Ocak 13, 2011 5:17 am

Saten kumaşlı yatağımın üstüne kurulmuş yanımda duran komodindeki pembe ojemi tırnaklarıma sürüyordum. Bir saat önce güzel ve uzun bir banyo yapmış ve tamemen rahatlamıştım. Ardından yatağıma kurulmuş ojemi sürmekle uğraşa durmuştum. Bir taraftan tırnağıma ojeyi sürerken bir taraftan da yatağımın üstünde ki dergiye bakıyordum. En kısa zamanda şehire gitmeli ve alışveriş yapmalıydım. Peki kimle? Kardeşlerimin isimleri kafamda dönüp dururken en iyi kişinin Alex olabiliceğini düşündüm. Alışveriş konusunda en iyi ondan yardım alabilirdim. Zaten diğer kardeşlerimin işi başından aşkındı. Kampa bazı görevlere katılmış onlaraı tamamlamakla uğraşıyorlardı.
Sonunda ojeyi sürmeyi tamamladım. Ojemin bozulmamasına dikkaet ederek komodini açtım ve içinden küçük havalandırıcıyı çıkardım. Bir vauç büyüklüğünde ki makineyi çalıştırdım ve tırnaklarıma tuttum. Bu daha hızlı kurumalarını sağlardı. Yeniden yatağıma dönmüştüm ki kapı açıldı ve içeri Claire girdi. Sarı saçlarını açık bırakmıştı. Beni görünce yüzünde bir gülümseme belirdi. Aynı gülümseme bende de vardı.
''Selam.''dedim.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Claire ve Ben. Empty
MesajKonu: Geri: Claire ve Ben.   Claire ve Ben. Icon_minitimePerş. Ocak 13, 2011 8:21 am

Bugün erkenden kalkıp bir duş aldım. Sonra hemen hazırlanarak Pers'in yanına gittim. Çok hoş vakit geçirirken Pers'in kardeşleri yanımıza geldi. Pers'le fısıldaşarak bir şeyler konuştuktan sonra Pers beni öpüp gitti. Bu duruma canım sıkılmıştı. Kulübeme doğru yol aldım. Kulübeme giderken gördüğüm melezlere selam veriyordum. Kulübeme geldiğimde kapıyı açtım. İçerde kardeşim Opé vardı. Onu görünce gülümsedim. Oda bana gülümseyerek " Selam " dedi. Bende selam verdikten sonra yanına doğru yürümeye başladım. Opé'nin yanına gittiğimde ise yeni oje sürdüğünü anladım. Opé'nin okuduğu dergiyi alıp yatağının yanındaki koltuğa uzandım.

" Biraz da ben okuyayım değil mi? " İkimizde gülmeye başladık. Sonra dergideki magazin haberlerine yorum yaptık. Çok eğlenceliydi. Gülmekten karnıma ağrılar girdi. Uzandığım koltuktan kalkarak kendime bir bardak su almaya gittim. Bu arada Opé'de bağırmaya başladı.

" Bak ben ne diyorum biliyor musun? "

" Söyle bakalım. " Opé konuşmaya devam etti.
Daisy Ivana
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Daisy Ivana

Claire ve Ben. Empty
MesajKonu: Geri: Claire ve Ben.   Claire ve Ben. Icon_minitimePerş. Ocak 13, 2011 8:46 am

''Diyorum ki şehire gitsek ve süper ötesi bir gezintiye çıksak. Hem kafamızı dağıtmış oluruz hemde buradakiden farklı bir oksijen çekmek istiyorum.'' Claire elinde ki dergiyi salladı ve şöyle bir düşündükten sonra bana döndü.
''Olabilir aslında. Ama bir az yorgunum bu işi bir saat sonra yapsak.'' Garip. Düşündüğüm gibi bir cevp vermemişti Claire.
''Sen iyi misin? Canın sıkkın gibi.'' Claire bir off çekti ve anlatmaya başladı.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

Claire ve Ben. Empty
MesajKonu: Geri: Claire ve Ben.   Claire ve Ben. Icon_minitimeC.tesi Ocak 15, 2011 10:37 am

Evet biraz inanılmaz gibiydi ama doğruydu. Alışverişe sonra gidelim demiştim. Aşk, alışverişten üstün gelmişti bunu düşününce gülümsedim. Opé ne oldu diye sorunca cevapladım.

" Aşk, alışverişten üstün geldi. " Bunu duyunca Opé bir kahkaha bastı kulübemiz inledi. Ben ise sinirden gülüyordum. Bunu anlayınca Opé sordu.

''Sen iyi misin? Canın sıkkın gibi.'' Bi off ektim ve içimi dökmeye başladım.

" Ya hani ben bugün Pers'le buluşmaya gitmiştim ya. İşte biz otururken Pers'in kardeşleri geldi. Bir şeyler fısıldaştılar. Sonra da Pers beni öpüp gitti. Aklım orda kaldı. "

Opé, bana teselliler verip moralimi düzeltmeye çalışıyordu.

Daisy Ivana
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Daisy Ivana

Claire ve Ben. Empty
MesajKonu: Geri: Claire ve Ben.   Claire ve Ben. Icon_minitimeC.tesi Ocak 15, 2011 11:34 pm

''Bu kadar büyütme. İşleleri vardır herhalde. Sen şükretki sana da zaman ayırıyor tatlım.'' Aşkı tam olarak yaşamış değildim. Tamamen aşık oalcağım ve sevebileceğim biri gelmemişti ya da karşılaşmamıştım.
Claire kendini düşüncelere kaptırmıştı. Merak insanın içini yiyiuordu resmen. Elimde duran küçük havalandırmmı çekmeceme geri koydum ve tırnaklarıma şöyle bir baktım. Mükemmel görünüyorlardı. Claire derginin sayfalarına bakaraken bende üstümü değiştirdim. Sonunda yeniden yatağıma uzandığımda Claire.
''Belki de haklısın. Çok büyütüyorumdur belkide.''dedi.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

Claire ve Ben. Empty
MesajKonu: Geri: Claire ve Ben.   Claire ve Ben. Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 3:03 am

''Belki de haklısın. Çok büyütüyorumdur belkide." dedim.

Opé'le konuşmak beni çok rahatlatmıştı. Şimdi kendime gelmiştim. Alışverişe artık gidebilirdik.

" Hadi o zaman hazırlan. Nasıl olsa alışveriş bizi bekler. " dedim gülümseyerek.

O da gülümseyerek
" Heh şöyle şimdi kendine geldin. Alıncak çok şey var hadi vakit kaybetmeyelim. Hem biraz moralin düzelmiş olur. " dedi.

Alışveriş yapmak gerçektende moralimi çok ama çok düzeltyordu. Hemen ikimizde hazırlanmaya başladık. Kardeşimle ben hazırlanınca alışverişe gitmek için kulübemizden çıktık. Güzel bir alışveriş bizi bekliyordu.

RP BİTMİŞTİR!

Claire ve Ben.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Claire ben geldim...
» Claire ile Rp'ler
» Claire Deeply
» Claire İle Eğlence
» Claire Deeply