Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İşte Omorfiá :)

YazarMesaj
Mason Baxter

Mason Baxter

İşte Omorfiá :) Empty
MesajKonu: İşte Omorfiá :)   İşte Omorfiá :) Icon_minitimeSalı Ocak 11, 2011 7:45 am

Kampa geleli uzun denebilecek kadar zaman geçmişti ve artık alışmış sayılabilirdim herhalde. Ama yine de bir şeylerin eksikliğini hissedebiliyordum. Arkadaş edinmeyi başarmıştım, kardeslerimle de iyi anlaşıyordum..... Nihayet bir sabah erkenden uyanıp kampı fırlamaya karar verdiğimde eksikliğimi anladım. Benim sadık, cesur ve kanatlı bir ata ihtiyacım vardı! Evet bir pegasus istiyordum ben! Sabah kalkar kalkmaz yüzümü yıkadım ve üstümü bile değiştirmeden klübeden çıktım. Afrodit çocuğu olmanın beni felaket komik görünmekten kurtaracağını umarak pegasus ahırlarına doğru yürüdüm. Oraya vardığımda pegasusların uzaktan sevilmesi gerektiği düşüncesine kapıldım. Ahırdaki koku gerçekten de çok ama çok kötüydü! Aldırmamaya çalıştım ve ahırın içinde tüm atlara hayranlıkla bakarak sahipsiz bir tane aramaya koyuldum. Hızlıca ilerlerken bir şeye takıldım ve çamur olduğunu umduğum bir sıvının içine düştüm! Ayağa kalktığımda karşımda bembeyaz renkte, gözleri mistik bir gri ve lacivert yelesi ile bana bakan bir pegasus duruyordu. Neden bilmiyorum ama ona bakınca istemsiz bir şekilde "Omorfiá.." dedim. Evet adı bu olacaktı. Artık benim de sadık, cesur ve kanatlı bir atım vardı Smile

İşte Omorfiá :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İşte bundan söz ediyordum.
» İşte Benim Fotolar.
» İşte yeni kardeş imzamız ^^
» BENDE GELDİM ... İŞTE BURDAYIM
» Kamptan Kaçmak ya da Kaçmamak İşte Bütün Mesele Bu...