Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cristina Black

2 posters
YazarMesaj
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

Cristina Black  Empty
MesajKonu: Cristina Black     Cristina Black  Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 9:47 pm

Off artık birşey yapma zamanı gelmişti.Hele de babamla ve de Tanrıça Athenayla konuştuktan sonra.Dersliklere gittim ve içlerinden en çok ilgi çekeni seçtim:Büyü Teknikleri Sınıfı...
Kapıyı tıklayıp girdim

"Hoşgeldin Cristina " dedi tanrıça Athena

"Hoşbulduk tanrıçam ben şifa yeteneğimi geliştirmek istiyorum"

"İyi seçim Crist"
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Cristina Black  Empty
MesajKonu: Geri: Cristina Black     Cristina Black  Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 10:01 pm

Bir Apollon kızına şifa konusunda ders vermek zevkli olacaktı. Haikulara ilgi duymadığı için şanslıydım.

"Şimdi... bakalım neler yapabiliyorsun." dedim ve odada 5 tane saksı çiçeği oluşmasını sağladım.

"Önce uzaktan bitkinin açmasını sağlamayı dene, başaramazsan aynısını ona dokunarak yapmaya çalış" diyerek öğrencimi izlemeye başladım.
http://olimpos.my-rpg.com
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

Cristina Black  Empty
MesajKonu: Geri: Cristina Black     Cristina Black  Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 10:21 pm

Düşüncemi odakladım ve o çiçeğin açmış ve sevgiyle parlarkenki halini düşünüp gözlerimi kapadım

"Muhteşem"dedi tanrıça bir baktım.Yüce Zeus adına çok güzeldi haylimden daha güzel

"Hakkaten güzel ya"dedim.Ve sırayla hepsini denedim Oluyordu.Ama galiba sadece şifa verebilirdim onları kontrol etme veya onlarla konuşma yeteneğim yoktu galiba....
Athena
Athena

Cristina Black  Empty
MesajKonu: Geri: Cristina Black     Cristina Black  Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 10:24 pm

Cristina sandığımdan daha güçlüydü, ilk denemesine göre oldukça iyiydi.

"Pekala Crist, aynısını bir insanda yapmayı dene."

Ardından odaya bir adam getirdim. Adamın eli çok kötü kesilmişti ve yere kanlar damlıyordu. Crist bunu ne kadar zorluk yaşayarak iyileştirecekti, merak ediyordum.
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

Cristina Black  Empty
MesajKonu: Geri: Cristina Black     Cristina Black  Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 10:43 pm

Düşündüm ve odaklandım adamın eli fena kanıyordu bunu da mı hayal edecektim bilmiyordum.Ama denemeye değerdi.Düşündüm adamın iyileştiğini ama gözlerimi açtığımda admın eli hala kanıyordu

"Yapamıyorum" dedim.Korktum adamın canı acıyordu

"Yapabilirsin tekrar dene"Tekrar yaptım ama olmadı.
Tanrıça tekrar denememi söylüyordu ama düşünmek yerine adama dokundum.Gözlerimi kapadım ve benim içimdeki şifayı aradım ve buldum beyaz bir ışık adama göndermeye çalıştım bütün gücümle.Başım dönüyordu ama vazgeçmedim ve Tanrıçanın sesini duydum

"Crist Yeter bırak iyileşti,Crist yeter adam çok iyi,Crist yeter!"ama bırakamıyordum ve bir güç adamla beni ayırdı ve bayıldım...

Uyandığımda tanrıça başımda bekliyordu

"Kızım çok iyiydi ama kendindeki şifayı değil beyninde yarattığın şifayı vermelisin"dedi...
Athena
Athena

Cristina Black  Empty
MesajKonu: Geri: Cristina Black     Cristina Black  Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 10:59 pm

Babasının kızı olduğu çok belliydi. Şifayı yaratmak yerine kendindeki gücü karşısındakine veriyordu, bu da onun güçsüz düşmesine sebep oluyordu.

"Karşındakini iyileştirmek için bir daha sakın kendi gücünü kullanma Crist, bu seni öldürebilir." dedim katı bir ses tonuyla.

Sonra, adamın elinin tekrar korkunç bir şekilde kanamasını sağladım. Bu sefer yara daha büyüktü.

"Unutma, herşey beyinde bitiyor. Şimdi tekrar dene ama uzaktan ve düşünce gücünle."
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

Cristina Black  Empty
MesajKonu: Geri: Cristina Black     Cristina Black  Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 11:28 pm

Pekala düşünce gücü artık sana uğramnın zamanı gel bana...Düşündüm ve adama dokunmadan ona şifa vermem gerektiğini anımsadım ve uzaktan onu düşündüm yaranın kapanmasını ve adamın sağlığına kavuşmasını düşündüm.

"Oldu"dedim çok güzeldi şifa verme duygusu benim başımı döndürüyordu.

"Evet Crist oldu aferim sana bakalımsırada ne var?"
Athena
Athena

Cristina Black  Empty
MesajKonu: Geri: Cristina Black     Cristina Black  Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 11:38 pm

"Tamam, şimdi biraz da bu gücün tersi üzerine çalışalım. Çoğu melez özel gücünün zıttını geliştirmeyi düşünmez bile. Şimdi, aynı adamın elinde tekrar bir yara oluşmasını sağla."

Evet, iyileştirebilmek, şifa vermek güzeldi ama Cristina'nın işine savaş sırasında yaramaz özelliklerdi. Karşısındakini bu güçlerini kullanarak, etkisiz hale getirmeyi de başarmalıydı.
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

Cristina Black  Empty
MesajKonu: Geri: Cristina Black     Cristina Black  Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 11:58 pm

Evet bakalım adamın koluna nasıl bir yara düşünmeliyim dal kesiğimi kılıç kesiğimi?Kılıçta karar kıldım ve düşündüm.Admın acısını hissediyordum çok feciydi gözlerimi açtım ve keşke açmasaydım adamı felç etmiştim.İki büklüm yerde uzanmış inliyordu.

"Ah kızım vur dedik öldürdün ama iyi kullandın,şimdi daha hafif ama canyakan bir yara aç"
Denedim ufak bir yara olmasıı ama tekrar baktığımda biraz daha büyük bir yara olduğunu gördüm

"Ya diyelimki savaşta yanlışlıkla kardeşlerimden biriini ağır yaralarsam Tanrıçam bu beni üzer.Sizce bu işi bırakmalımıyım?"
Athena
Athena

Cristina Black  Empty
MesajKonu: Geri: Cristina Black     Cristina Black  Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 12:04 am

"Hayır Crist, sadece bu büyüyü yaparken dikkatli olmalısın. Şimdi... biraz da kontrol gücünü geliştirelim." dedim.

Odada 10 tane adam yarattım. Hepsinin üzerinde kırmızı tişört vardı, bir tanesindeyse mavi.

"Aynı anda kırmızı tişörtlü 9 adamı birden bayıltmaya çalış ama mavi tişörtlü olana zarar vermemeye dikkat et. Ve... onları sadece bayılt, öldürme."
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

Cristina Black  Empty
MesajKonu: Geri: Cristina Black     Cristina Black  Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 12:09 am

Bu gerçekten zordu mavi adamı koru .... Bende kendimce bir yönem geliştirmeliydim..Ama nee...Buldum mavi adam benim annem olsun öyle hayal ediyim böylece belkide ona fazla şifa bile verebiliirm.
Düşündüm annemi o adamlardan korumam gerektiğni ve bayılmam gerektiğini unutmamalıydım.
Gözlerimi açtım ve Başarmıştım
"İşte buu" dedim yüksek sesle sonra kendime geldim çünkü yanımda bir Tanrıça vardı ama çok sevinmiştim
Athena
Athena

Cristina Black  Empty
MesajKonu: Geri: Cristina Black     Cristina Black  Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 12:22 am

Evet, bu kadar çalışma yeterliydi. Apollon kızı gerçekten şifa konusunda çok iyiydi. Suratımda memnun bir gülümsemeyle sihirli sözcükleri söyledim:

"Büyü teknikleri profesörü olarak, seni dersimden mezun ediyorum Cristina."

(İstediğinde kendini geliştirmek için tekrar ders alabilirsin. Tebrik ederim Smile)

Sözlerim üzerine Crist sevinçten havalara uçarak derslikten çıktı. Yeni yeteneklerini denemek için sabırsızlandığı her halinden belli oluyordu.
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

Cristina Black  Empty
MesajKonu: Geri: Cristina Black     Cristina Black  Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 10:23 pm

Artık başka yeteneklerede yer vermek gerekiyordu.Sırada güneş ile ilgili yetenek geliştirmek gerekiyordu.İçeri girmeden tık tıkladım.
"Tanrıçam "dedim oradaydı.Bu kararı vermekteki amacım kendimi geliştirmekti.
Athena
Athena

Cristina Black  Empty
MesajKonu: Geri: Cristina Black     Cristina Black  Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 5:04 am

Bu sesin sahibini tanıyordum. Gülümseyerek "İçeri gel Crist!" diye seslendim. Apollon kızıyla daha önce şifa yeteneği üzerine çalışmıştık ama sanırım başka yetenekler için de kendini geliştirmek istiyordu. İçeri girdiğinde ona karşıma oturmasını işaret ettim, sonra "Evet, hangi özelliğini geliştirmek için yardımıma ihtiyacın var?" diye sordum.
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

Cristina Black  Empty
MesajKonu: Geri: Cristina Black     Cristina Black  Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 8:01 am

"Tanrıçam tırmanma duvarında ateş topu yapabildim ama nasıl yaptım hatırlamıyrum, daha güçlü olabilmek için bir özelliğimi geliştirmek istiyorum.Yani güneş de olabilir bu konu hakkında beni aydınllatırsanız sevinirim"dedim.Daha çok yetenek daha çok güç demekti.Dua ederek güneşin ban yardım etmesini istedim.

Cristina Black
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cristina Black
» Cristina Black
» Cristina Black Görevler
» Cristina Black / İksir dersi.
» Adrian Black