Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

J. Brain

YazarMesaj
Jones Brain

Jones Brain

J. Brain Empty
MesajKonu: J. Brain   J. Brain Icon_minitimeSalı Ocak 04, 2011 7:18 am

İşte kendimi rahat ve mutlu hissedebileceğim bir yer. Küçüklüğümden beri hep alakasız olan işlere burnumu soktum. Macera peşinde koştum. Her zaman gerektiğinden hırslıydım. Yüzme tutkum ve ciğerlerimin bu kadar kuvvetli olması da bundan kaynaklanıyordu. Bir çok kişi tek bir şeye odaklanır. Tanrıların babası Zeus göğe, denizlerin hakimi Poseidon denize veya benim babam yüce Apollo güneşe ve barışa hâkimdi. Aslında olmam gerekenden farklı biri gibi davranıyorum. Her gece kampımda ateşe yaklaşıyorum. Yüzmeye gittiğimde nefes çalışmaları yapıyorum. Her hangi bir olası duruma karşı kendimi savunmamı öğrenmeliyim. Tanrılar aralarında pek mutlu değil zaten. Olimpos kaynıyor. Gelecekte bizi gökten yağan kollar ve bacaklar, denize karışan kan bekleyebilir. O zaman Poseidon'un kampından her hangi usta bir dövüşçüyle nasıl savaşabilirim? Deniz kıyısında benimde oyun dâhi oynar. Bu yüzden güçlü olmak bir şeyde usta olmak değildir bence. Her konuda kendini ileri sürebilmektir. Babamdan alıcağım dersi çok merak ediyordum. Çok hevesliydim ve çok heyecanlıydım ama bir sorunum vardı. Her zaman karşıma çıkan şu aşağılık takıntılarım beni yine öldürüyor. Önüme bir kadın düşman çıksa önünde diz çökecek kadar acizim. Babamdan güç eğitimi aldığım kadar ruhsal eğitim de almalıyım. Apollo barıştan yanadır ben ise bilmiyorum...

" Baba ! " diye seslenip yanına koşar adımlarla ilerledim.

Out: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] *** Tanışma rp'si.

J. Brain
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» J. Brain
» Jones Brain
» Jones Brain / RP yenileme.