Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanrıça Athenadan rahatlatma....

YazarMesaj
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

Tanrıça Athenadan rahatlatma.... Empty
MesajKonu: Tanrıça Athenadan rahatlatma....   Tanrıça Athenadan rahatlatma.... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 11:18 pm

4- Long Island kıyısında bir Tanrı/Tanrıça ile karşılaşacaksınız.
Mekan: Long Island kıyısı
Katılacaklar: Sadece sen
.

Güzel babamla Olimpos Konseyinde kavga ettik.Üstüne Zeus tan azar yedim.Ve şimdide yalnız başıma Long Island kıyısındaydım.Azar dan olsa gerek üzerimde bir sıkıntı var.Kimseyle ne konuşmak ne de oturmak istiyordum.Şuan sadece beni rahatlatan tek şeyi düşündüm “Müziğim”.Bayağıdır uğraşmıyorum.Belki ona zaman ayırmalıydım.Ama ne zaman.Ah notalar değil ben nankördüm.Suya baktım ve kendimi gördüm.Ne kadar değişik görünüyordum.Crist gibi değil Tanrı nın kızı Crist gibi…

Uzun uzun baktım ve suda bir yansıma daha belirdi.Athena.İçimdeki ses yeni azarın yolu göründü diyordu.Ayağa kalktım ve selamladım.Gülümsedi.

“İyi akşamlar tanrıçam bu ne tesadüf” dedim

“Aslında tesadüf sayılmaz burada olduğunu öğrendim ve geldim. Seninle konuşmam gereken şeyler var” İşte yine bir azar vakti daha.

“Buyurun tanrıçam”

“Bak kızım yaşadığın olaylar kolay değil ama kimsenin kolay değil, artık bir şeyleri aşmalısın.Konseyde yaptıkların hoş değildi neyse ki tatlıya bağlandı.”

Tanrıçam….”

“Beni dinle Cristina sen çok iyi bir kızsın ve baban bir tanrı.Tamam babanın sana karşı sorumlulukları var ama senin daha fazla çünkü sen melezsin o tanrı.Dikkatli olmalı, ona karşı daha saygılı davranmalısın aksi takdirde yüreğin hep şimdiki gibi sıkıntıda olur.”

“Beni anladın mı kızım

“Evet tanrıçam”

“Çok güzel.Siz bizim çok değerli hazinelerimizsiniz.Sizi çok seviyoruz.”

“Peki Tanrıçam,bundan sonra daha dikkatli olacağım.Babam beni affetti mi?”

“Tabiî ki de. Hadi şimdi yat.”

Nedense içim hala sıkıntılı ve buruktu.Tam arkamı dönüp giderken, Tanrıça seslendi:

“Bu arada Cristina baban seni çok seviyor”

Yüreğim bir anda rahatladı. İçimdeki sıkındı bu muydu?

“Bende onu seviyorum Tanrıçam.İyi geceler.”

“Sanada kızım”

Gerçektende seviyordum, Babamı seviyordum

Tanrıça Athenadan rahatlatma....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanrıça Hekate
» Tanrıça Artemis
» Tanrıça Aether
» Bir Tanrıça ve bir çaylak...
» Tanrıça Nyks ile Rp'ler.