Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rose & Robert (Kış*11)

YazarMesaj
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

Rose & Robert (Kış*11) Empty
MesajKonu: Rose & Robert (Kış*11)   Rose & Robert (Kış*11) Icon_minitimeC.tesi Ocak 01, 2011 12:54 pm

Bilindiği gibi erkek arkadaşım Robert ile birlikte, Hoover Barajı yakınlarındaki bir üniversitede birinci sınıfta okuyoruz. Athena kulübesinden yakın dostum Sere ile Toynaklı İhtiyarlar'dan Koç Hedge de bize eşlik ediyor. İşte, bu kurgu 2011'in bahar aylarına kadar aynen devam edecek. Genelde kaybolma olaylarında falan ismim çok geçtiği için, burada belirtmek istedim. Karakterimin rp yazmasını gerektirmeyecek her türlü durumda, izin almadan beni kurgularınıza katabilirsiniz ama bu aralar aktif olarak hiçbir göreve katılamayacağım.
*Yazın bomba gibi gelmeyi planlıyoruz, aklımızda şimdiden çok güzel maceralar oluştu. Smile
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

Rose & Robert (Kış*11) Empty
MesajKonu: Geri: Rose & Robert (Kış*11)   Rose & Robert (Kış*11) Icon_minitimePaz Şub. 20, 2011 4:36 am

Düzenleme yapıyorum; kış kurgumuzda biraz değişiklik oldu. Ben Hoover Barajı yakınlarındaki okulumuzu bıraktım, polis olacağım. Razz Oradaki oda arkadaşım Sere ile birlikte, Paris'te kendi evimize çıktık. (Bkz, 'Serena ile Rose'un Evi') Smile Robert ile hala sevgiliyiz ama onun yoğun üniversite programı yüzünden bu aralar fazla görüşemiyoruz. İkimiz de elimizden geldiğince fazla uğruyoruz kampa.

Rose & Robert (Kış*11)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ateş & Su (Rose & Robert'ın Düğünü)
» Robert ile Rp'ler
» Robert Harris
» Robert Harris
» Alo?! Robert Arıyor!