Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hiç olmazsa Luke burada!

YazarMesaj
Ayleyda Laurana Falls
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Ayleyda Laurana Falls

Hiç olmazsa Luke burada! Empty
MesajKonu: Hiç olmazsa Luke burada!   Hiç olmazsa Luke burada! Icon_minitimePerş. Ara. 30, 2010 8:05 am

Bugün tüm şiddetiyle kar yağıyordu ve herkes dışarıdaydı. Kar örtüsü, bütün melez kampını kaplamıştı. Kulübe bomboştu, yani ben öyle zannediyordum ki Luke'u gördüm. Sanırım o da birazdan dışarı çıkacaktı. Diğer kardeşlerim çoktan dışarı çıkmışlardı. Bir süreliğine onların kartopu savaşlarını izlemiştim. Şimdi düşünüyorsunuzdur, bu Ay, neden dışarıda değil? Nedeni, Luke ile iddiaya girmiş olmamız... Aslında olay şöyle başladı; ben, bütün gün boyunca etrafta dolaşıp, Luke'a yardım edeceğimi unutmuştum -odasını düzenliyordu.- Daha sonra olay aynen şuna döndü: "İddiaya varım ki sen bir gün bile yerinde oturamazsın. İki dakika bırakıyorum, dışarı çıkıyorsun." dedi,Luke. Aslında onu beklettiğim için üzgündüm. "Üzgünüm... Ama sadece bir şeye bakmak istemiştim! İddiaya girelim, o halde! Bütün gün kulübede oturacağım ve de dışarı çıkmayacağım!" dedim ve işte buradayım. Şansıma, bugün çok güzel bir gündü, her şeyi kaçırdım. Luke hazır olduğuna emin olunca kapıya yöneldi. "Sonra görüşürüz..." dedim. Çıkacaktı ki durdu ve bana baktı. "Bunu bana yapmak zorunda mısın?" dedi. "Neyi?" dedim. Kafam karışmıştı. "Pekala..." dedi ve iç geçirdi. "Ben de burada kalıyorum." "Ne?"

Hiç olmazsa Luke burada!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Luke Ewelon
» Serena'da burada...
» Burada Sıkılmak Mı ?
» Luke Ewelon
» Burada ne işin var?