Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Harpyalara Yakalanıyoruz.

2 posters
YazarMesaj
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

Harpyalara Yakalanıyoruz. Empty
MesajKonu: Harpyalara Yakalanıyoruz.   Harpyalara Yakalanıyoruz. Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 8:22 am

Gece olmuştu ama benim hiç uyuyasım yoktu. Diğer kardeşlerim uyuduğu için canım sıkılıyordu. 'Ne yapsam acaba ?' diye düşünürken birden hafif bir tıklatma sesi duydum. Ortalık çok sessiz olduğu için ilk önce yerimden sıçradım. Sonra bu tıklatmanın kapıdan geldiğinin farkına vardım ve kapıyı açtım. Karşımda çok tatlı bir kız duruyordu, bu Maya idi. Doğa Tanrıçası'nın kızı... Onu birkaç kez kampta görmüştüm ve çok cana yakın bir kız olduğunu duymuştum.
"Selam ! Sen Summer olmalısın." dedi. Saat geç olmasına rağmen sesi çok canlı çıkıyordu. "Evet." diye onayladım onu. "Sanırım sen de Maya'sın." diye ekledim. "Maya, Marie, Mayahat, May... İstediğini söyleyebilirsin." dedi gülümseyerek. Gülünce daha da tatlı oluyordu.
Sonra onu içeri davet etmem gerektiğini hatırlayıp "Geçsene, biraz otururuz." dedim. Ama o başını yana doğru salladı ve "İsterdim ama başka zaman. Ben buraya belki yürüyüş yapacak birini bulabilirim umuduyla gelmiştim ama görünüşe göre herkes yatmış." dedi. Sonra aklına parlak bir fikir gelmiş gibi gülümsedi ve "Sum, baksana. Neden benimle yürüyüşe gelmiyorsun ?" diye bir öneride bulundu. "Kim, ben mi ?" diye anlamsızca bir soru sordum. O da heyecanla "Elbette." deyip beni onayladı, sabırsız görünüyordu. "Ne yani, bu saatte mi ?" diye sordum tekrar. Melez Kampı'nın bu saatlerde tehlikeli olduğunu sanıyordum ama bu onun umrundaymış gibi görünmüyordu. Muzurca gülümsedi ve "Neden olmasın ?" dedi. Evet, neden olmasındı ki ? Kulübede kalıp sıkıntıdan patlayacağıma biraz risk almayı tercih ederdim. "Peki öyleyse, ceketimi alayım." dedim ve ceketimi giyip Maya ile birlikte dışarı çıktım.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Harpyalara Yakalanıyoruz.   Harpyalara Yakalanıyoruz. Icon_minitimePerş. Ara. 30, 2010 8:17 am

Isıtılmış havayı içime çektim. İyi ki kampın içindeki hava ayarlanıyordu da, Noel soğuğuna maruz kalmıyorduk. Summer etrafa bakındı. Kamp meydanı her zamanki gibi müthiş görünüyordu. O heykeller ve küçük bahçenin görüntüsünü Basketbol sahası bozuyordu. Hafifçe iç çektim. ''Eee, Sum, yolumuz nereye?'' dedim. Sanki ona ilk defa Sum deniyormuş gibi baktı bana. Ah, belki gerçekten de öyledir diye düşündüm. ''Sum dememde bir sakınca yok değil mi?'' dedim ona bakıp. O da önemli değil derecesinde başını salladı. Bir süre ne yapacağımızı bilemez bir şekilde Athena Kulübesi'nin verandasına çıkan merdivenlere oturduk. Etrafı izlemek yine de müthişti. Ama bir sorun vardı. Başımın bir köşesini istila etmişti ama onu hatırlayamıyordum. Burada olmamamız gerektiğine dair bir hisse kapıldım. ''Sum, etrafı gezmeye ne dersin, bir şeyler beni rahatsız ediyor sanki.'' dedim yüzümü buruşturarak. Birlikte ayağı kalktık.
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Harpyalara Yakalanıyoruz.   Harpyalara Yakalanıyoruz. Icon_minitimePerş. Ara. 30, 2010 11:46 pm

''Sum, etrafı gezmeye ne dersin, bir şeyler beni rahatsız ediyor sanki.'' dedi Maya huzursuz bir şekilde. Bunun üzerine ayağa kalktık ve tekrar dolanmaya başladık. Melez Kampı ile iligili bir konuşmaya dalmıştık ki birden çığlığa benzer bir ses duyduk. Hemen başımızı sesin geldiği yöne doğru çevirdik ama hava karanlık olduğu için bir şey görünmüyordu. "O ses de neydi ?" diye sordum Maya'ya. Ama daha o cevap veremeden tam yanımdan hızla geçen bir şeyin rüzgarını hissettim. Korkuyla irkildim. Maya da tedirgin olmuşa benziyordu. Birden aklına kötü bir şey gelmiş gibi gözleri kocaman açıldı. "Bunu nasıl unuturum ? Deminden beri beni tedirgen eden şey buymuş demek." diye söylendi kendi kendine. Sonra bana dönerek "Bu bir Harpya. Yani kanatlı, uçan, kötü bir yaratık. dedi. Yutkunarak "Peki şimdi ne yapacağız ?" diye sordum. Sonra onun gözlerindeki cesareti gördüm. "Savaşağız." dedi ve aniden kılıcını eline aldı. Onun bu hareketini görünce ben de hemen aynısını yaptım. Fazla beklememize gerek kalmadan harpya bize doğru hızla gelmeye başladı. Tam bizi ezecekti ki son anda kaçmayı başardık. Derken arkadan birkaç tane daha tiz çığlık sesleri duyuldu. Anlaşılan harpya yalnız değildi. İşte bu kötü olmuştu. Derin bir nefes aldım ve savaşmaya hazırlandım.
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Harpyalara Yakalanıyoruz.   Harpyalara Yakalanıyoruz. Icon_minitimeC.tesi Ocak 01, 2011 2:51 am

Summer cebinden bir saat çıkardı ve telaşla harpyaların yüzüne tuttu. Ne yaptığını anlamamıştım ama harpyalar kısa bir süre de olsa durmuştu. O arada hemen bileğimden Doğataşını çıkardım. Kılıcım karanlıkta parlıyordu. ''Hey! Harpyalar! Buraya gelin bakalım!'' diye bapırdım. Ne zamandır böyle bir dövüş yapmıyordum. Bu bana iyi gelecekti. En öndeki harpya ve ona yardıma gelen diğer iki tanesi saldırıya geçtiler. İlkini dönerek karşıladım, diğerine kılıcımın yassı yüzeyiyle vurdum. Diğerinin kafasına doğrudan kılıcımı indirdim, maalesef tozları etrafta uçuştu. Diğer iki harpya toparlandı ve kızgın bir şekilde bana baktılar. Kılıcı sıkı sıkı tuttum. İkisinin arkasından bana doğru bakan Summer'ı görmüştüm. O an aklıma bir şey geldi. Boynumda asılı duran yüzüğü hızla zincirinden ayrıdım ve ona attım. ''Haydi Summer, bana yardım et!'' dedim. Bir Athena kızı olarak Doğa Yüzüğün'nün nasıl çalıştığını anlamasını umuyordum.
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Harpyalara Yakalanıyoruz.   Harpyalara Yakalanıyoruz. Icon_minitimeC.tesi Ocak 01, 2011 4:15 am

Ben Korku Saçan'ımla harpyaları bir süreliğine oyalarken Maya da kılıcını harpyalara doğru tutarak "Hey! Harpyalar! Buraya gelin bakalım!'' diye bağırdı. Bunun üzerine zaten böyle kışkırtıcı bir hareket bekleyen harpyalar Maya'nın üzerine doğru hızla uçmaya başladı. Ama Maya hazırıklıydı. Çok iyi savaşıyordu. Harpyalardan birini halletmişti bile. Ama diğer ikisi buna çok sinirlenmişlerdi ve saldırıya hazırlanıyorlardı. O sırada Maya bana doğru döndü ve boynundaki kolyeden küçük bir yüzük çıkarıp bana doğru fırlattı. Ardından da "Haydi Summer, bana yardım et !" diye seslendi. Ani bir reflekse attığı yüzüğü hemen yakaladım. İlk önce bununla ne yapacağımı anlamadım ama üzerinde yazan "Doğa Yüzüğü" yazısını görünce olayı kavradım. Bu yüzüğün istediğin bir kişiyi dondurabildiğini duymuştum.
Daha fazla vakit kaybetmeden yüzüğü parmağıma taktım ve gözlerimi kapadım. Harpyaların bir anda donup kaldıklarını hayal ettim. Farklı bir şeyler hissetmeyi bekliyordum ama hiçbir şey hissetmedim. Gözlerimi tekrar açtığımda harpyalar tam Maya'nın önünde donup kalmışlardı. Maya bunu görünce hemen diğer iki harpyayı da kılıcıyla toz haline getirdi ve bana gülümseyerek "İyi iş çıkardık, Sum." dedi. Elimde olmadan ben de gülümsedim ve "Harika bir deneyimdi, bu arada çok iyi dövüşüyorsun." dedim hayranlıkla. O da "Ah, teşekkür ederim. Merak etme, bir gün sen de öğreneceksin." dedi ve bana göz kırptı. "Umarım..." diye fısıldadım içimi çekerek ve bir daha gece gelmemek üzere oradan uzaklaştık.

Maya'nın ekleyeceği bir şey yoksa Rp bitmiştir.

Harpyalara Yakalanıyoruz.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pegasusumla Harpyalara Yakalanıyoruz
» Üvey Anneme Yakalanıyoruz.