Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yıldızların Düşmesi (Şikayet)

3 posters
YazarMesaj
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

Yıldızların Düşmesi (Şikayet) Empty
MesajKonu: Yıldızların Düşmesi (Şikayet)   Yıldızların Düşmesi (Şikayet) Icon_minitimeSalı Ara. 28, 2010 8:09 am

Bu ekrandaki kar yağışı bilgisayarımdaki interneti tam anlamı ile çökertti. Rp yazamıyorum. Belki ben şu an göremiyorum ama daha yazdığım cümlenin başı gözüküyor. Eklenmeden önce çok iyi, hiç durmadan çalışıyordu. (Bilgisayarda hiçbir şey açık değil, ek bir sekme yok, başka bir bilgisayar interneti engellemiyor. Yaklaşık 1 dakikadır yazmama rağmen ilk cümlem daha yeni geldi. Ben şimdi gönderiyorum umarım eksiksiz gelir size.)
Eduard Ryan Longrange
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Eduard Ryan Longrange

MesajKonu: Geri: Yıldızların Düşmesi (Şikayet)   Yıldızların Düşmesi (Şikayet) Icon_minitimeSalı Ara. 28, 2010 8:13 am

(bence o senin bilgisayarından kaynaklanan bir şeydir. Chrome veya Mozilla kullanmanı öneririm Smile )
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Yıldızların Düşmesi (Şikayet)   Yıldızların Düşmesi (Şikayet) Icon_minitimeSalı Ara. 28, 2010 8:16 am

Mozilla Firefox kullanıyorum.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Yıldızların Düşmesi (Şikayet)   Yıldızların Düşmesi (Şikayet) Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 7:29 am

Böyle bir şikayet duyduğum tek kişi sensin Alex, sorun düzeldi mi yoksa panelden yapabileceğim bir şey var mı diye bakayım mı?
http://olimpos.my-rpg.com
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Yıldızların Düşmesi (Şikayet)   Yıldızların Düşmesi (Şikayet) Icon_minitimePerş. Ara. 30, 2010 3:15 am

Hayır.

Siteye ilk kez linki yazarak girdiğimde hiçbir takılma söz konusu değil. 1-2 dakika sonra yıldızlar en alta düşünce sorun başlıyor.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Yıldızların Düşmesi (Şikayet)   Yıldızların Düşmesi (Şikayet) Icon_minitimePerş. Ara. 30, 2010 4:26 am

Enteresanmış. Hiçbir bug yok karların kodunda, tekrar kontrol ettim senin için. Sorun bilgisayarın veya ağınla alakalıdır.
http://olimpos.my-rpg.com

Yıldızların Düşmesi (Şikayet)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yıldızların Altında
» Sorun / Şikayet