Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!

+28
Carmen Gabriel Boudicca
Cansel Emilie Hanzadeoğlu
Alonza Hathaway
Gregor Judas Aquila
Stephan F. Canner
Adrian Black
Ashton L. Flamé
Aaron Edmon
Darius Cladius Glaber
Terra M. Winchester
David Tyler
Lilly Jackson
Anny Moysre
Jessica Croft
Zack Care
Cecilia Tarteau
Diona Arsinoe Stanislaus
Arthur Murray
Shylâ Fackrell
L.Misuzu Flandre
Ayleyda Laurana Falls
Kristen Reneé Dawson
Athena
Ares
Matheas Moonlion
Sona McDiable
Steward Thurstan
Hermia Aigian Cocteau
32 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 6:22 am

Ya biriniz yazın da hiç farketmez babamız sinirlenio Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 12:17 am

Flood.

Hanginiz olduğu farketmez, bugün biri devam ettirsin şu parti rp'sini yoksa terör estirmeye başlıcam, daha fazla kızdırmayın beni Evil or Very Mad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 7:44 am

Abi küsme banaaaa Sad
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 5:15 am

senin kızman bana işlemio fazla bağırma kulübeden atarım seni stev bilio Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 6:47 am

Hah! Sen biraz daha yazma bakıyım rp'ye ne olacak Mia'cım Evil or Very Mad
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 7:00 am

yahu sınavlarım var kampta değilim 5 dk girip çıkıom bu yüzden rp yazamıom hem sus bakalım kapıya 2 adım dahaa yaklaştın Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 7:01 am

O kapıyı kırar seni de dışarı atarım bak yaz şu rp'ye Evil or Very Mad Artı Zeus Yumruğu'na da yaz, labirent görevini başlattım. O kadar bacım dedim bağrıma bastım bi rpyi çok görüyosun bana Evil or Very Mad
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 7:02 am

Artık biri şu parti rpsine yazsın, hemen!!!
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 7:04 am

rp yazaman artı nerden çıktı bu labirent hatırlamıom
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 7:04 am

Ya 57. görev vardı ya, benim rp başlğında demedin mi bende katılcam diye
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 7:59 am

scratch dedim mi??
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 8:04 am

EVET! Bak istersen rp başlığıma. Şimdi sıra sende rp'de, zeus yumruğu ellerinden öper bacım Very Happy
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 8:30 am

tamam yazmaya çalışıcam yarım saatte bir istifra ediom lanet olasıca kalamar sononcu tuvaltte koşuşumda hallim kalmadı ama yazıcam zeusu partiyi yazamam ama
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 2:46 am

Eee kardeşlerim sesiniz soluğunuz çıkmıyor yada biz adri ile yukarı çıktığımızdan beri aşağıdaki sesleri duyamıoz ?? Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 2:47 am

Fırtına öncesi sessizlik Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 2:26 am

Flood.

Belirli bir sıra yok, Amanda ve Kristen ikiniz de temizlik rp'sine yazın, ve kurguyu elinizden geldiğince güzel yapmaya çalışın. Sonra ben son bir post yazıp bitiririm.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 8:21 pm

Flood.

Arkadaşlar kulübemiz için bir slogan buldum, bizim okuldaki tayfamız için kullandığımız bir slogan ama buraya uyarladım işte Very Happy

Yarınki puanlamada eğer yine 1. olursak, ben konuda şöyle diyeceğim; "Ares kulübesi! What's your perfection!?"

Siz de sırayla hepiniz benim mesajıma alıntı yapıp : "Ares kulübesine; Ma-şal-lah!"

Biliyorum saçma ama eğlenceli Very Happy Maksat kardeşlik bağlarımızı güçlendirmek, diğer kulübelere en iyi olduğumuzu göstermek vs. Wink

Dua edin de bir aksilik çıkmasın, birinci olamazsak yalan olur bu slogan Razz

Bundan sonra da gelenek haline getiririz kazandığımız her şeyde böyle deriz falan Razz

Ve not: Aramıza yeni katılan bir kardeşimiz var, Shylâh Queen'e hoşgeldin diyoruz Smile Ve Mia; bizim iki adaydan birisi değildi Shylah, tamamen sürpriz oldu Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:55 pm

Orjinal abim cheers
Süpermiyiz ne Razz

Ares kulübesine; Ma-şal-lah!

Shylâ Fackrell
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Shylâ Fackrell

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:02 pm

Hoşbuldum. Bazen gelen süprizler de iyi olur gibime geliyor abi Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:03 pm

Biz de öyle umuyoruz Smile Çok iyi iki adayımız vardı, hangisini seçeceğimize karar veremiyorduk ama sen önce davrandın Smile Bakalım görelim şimdi, umarım en yakın zamanda alışıp sen de kardeşlerine ve abilerine çeker, bir numaralı kulübe olan Ares'e yakışır bir evlat olursun cheers
Shylâ Fackrell
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Shylâ Fackrell

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:12 pm

Alışırım en yakında zamanda da şimdi ilk gün sendromu yaşadığım kesin abi Smile Bunu atlatırız artık Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:13 pm

Hepimizin başına geliyor bu rahat ol sen Razz Anlamadığın noktalarda Amanda, Mia veya ben her zaman sana yardımcı oluruz Wink Daha da iyisi; grup msn'in adresi var sitenin girişinde, onu ekle oradan sana yardımcı olacak birilerini bulabilirsin her zaman Smile
Shylâ Fackrell
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Shylâ Fackrell

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:16 pm

Tamam olur Smile Şimdi kampta şöyle bir tur mu atsam acaba Very Happy Gerçi kaybolma ihtimalim de var ama olsun Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:19 pm

Kafana göre takıl, her şey serbest burada Razz Hımm, mesela ilk olarak ünlü seç, av-im yapımında birinden takım iste. Sonra siteye bir göz atarak bazı konularda bilgi edin; mesela favori silah, pegasus ve ebeveynden aldığın eşya falan. Favori silahı kendin seçiyorsun, pegasusu da ahırda bir rp yazarak edinebiliyorsun. Ebeveyninden aldığın sihirli eşya için de babamız tanrı Ares ile iletişime geç, sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır Wink
Shylâ Fackrell
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Shylâ Fackrell

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:26 pm

Sanırım siteyi ezberledim 7 gündür Smile Nerede ne var anlamında. Şimdi nereden başlasam diye düşünüyorum açıkçası. Pegasus edinmek mi, babamla karşılaşma mı, ilk gün mü onda karar veremedim. Avatar-imza için de resim arıyorum şimdi.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:29 pm

Grup msn'e gel hepimiz ordayız, sana yardımcı oluruz Wink

group1191362@groupsim.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:30 pm

Kardeşşşşşşşşşşşşşş cheers
Sürpriz oldu ama şimdiden sevdim ben seni. Grup msn'yi mutlaka eklemelisin. Babamız abim ve ben sürekli onlineyiz. Birbirimizide daha iyi tanıma fırsatı edinmiş oluruz. Bugün kulübe puanlaması var. İlk görevleri yaparak bize de yardımcı olabilirsin.
Şimdiden söyliyim. Bu abim biraz hödüktür ama iyiydir en sevdiğim kardeşim olur Razz
Babam Olimpos'un en iyi ebevynidir. İstediğin zaman onunla rp yapabilirsin.
Neyse çok uzattım sanırım. Hoşgeldinn lol!
Shylâ Fackrell
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Shylâ Fackrell

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:36 pm

Hoşbuldum Amanda abla Smile Hemen ekliyorum adresi de Smile
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 3:39 am

Öhm öm Hoş geldin sevgili kız kardeşim. !!! Şuan 3/5 kızlar önde Razz ve hmm adri artık koltukta uyucan kavgalarımızda üzgünnüm tüm yataklar doldu. Ve sizin gelmesini planladığınız kişilere ne oldu kimse yok ortalıkta Very Happy
Shylâ Fackrell
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Shylâ Fackrell

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!   Ares Kulübesine  Hoşgeldiniz!! - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 3:43 am

Planları ben bozdum Very Happy Herkesten önce davranınca, boştaki yere ben geldim galiba Mia Very Happy Hoşbuldum Very Happy

Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!
6 sayfadaki 14 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Sonraki
 Similar topics
-
» Hestia Kulübesine Hoşgeldiniz!
» Hoşgeldiniz :)
» Hoşgeldiniz sevgili Kardeşlerim...
» Hermes Kulübesine Ziyaret
» Poseidon Kulübesine Geliyorum