Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Adrian Black-Veda

YazarMesaj
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

Adrian Black-Veda Empty
MesajKonu: Adrian Black-Veda   Adrian Black-Veda Icon_minitimePaz Ara. 19, 2010 5:52 am

Adrian son kez çatı katına göz attı ve aşağı indi, sıraya geçmiş kardeşler olarak tektek vedalaştık. Sıra bana gelince önce kafamı karıştırdı normalde buna çok kızsamda bunu belkide bana son kez yapıyordu. Benden uzun olan abime sarılmak için parmak uçlarıma kalktım. Sonra kapıya yöneldi ve yavaşça tokmağı çevirdi. Gözlerimi kapadım. Onu giderken görmek istemiyordum çünkü biliyordum ki dönmeyecekti ve kanlarındaki ares kanı nedeni ile bundan hiç vazgeçmicekti...

En son Hermia Aigian Cocteau tarafından Ptsi Ara. 20, 2010 4:34 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Adrian Black-Veda Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Black-Veda   Adrian Black-Veda Icon_minitimePaz Ara. 19, 2010 6:02 am

Kapının tokmağını sağ elimle kavradığımda amacım arkama dönüp bakmadan gitmekti, ama bunu yapamayacağımı içten içe biliyordum. Nasıl yapabilirdim ki o iç çekmeleri, o hıçkırıkları duyunca? Benim de gözlerim dolmuştu, bunu başkalarına göstermekten nefret etsem de o lanet olasıca arkamı dönme isteği tüm ruhumu kaplamıştı artık. Dönüp yüzlerine baktım son bir kez; sonra ise bir anda kendimi kulübeden dışarı attım. Onların o yaşlı gözlerini daha fazla görmek amacımdan sapmama, vazgeçmeme sebep olabilirdi...
Bu yüzden koştum, koştum tüm gücümle. Beni asla yakalayamacakları bir hızla, gerçi onların peşimden gelmeyeceğini, kararımın değişmeyeceğini bildiklerinin farkındaydım ama yine de çok mantıklı düşündüğüm söylenemezdi. Bir daha asla geri dönmeyecektim, burası artık benim ait olduğum dünya değildi çünkü. Sevdiklerimi bırakmak her ne kadar acı verse de, bunu yapmak zorundaydım.
"Adrian!" diye bir ses geldi arkamdan. Kim olduğunu biliyordum, onun sesi normalde durmama sebep olabilirdi, ama bu anda değil. Hiç durmadım, koşmaya devam ettim. "Elveda." diye fısıldadım Thalia'nın ağacını geçerken. Nefes nefese kalmıştım.

(Elveda arkadaşlar Smile )

Adrian Black-Veda
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adrian Black
» Adrian Black
» Adrian Black
» Adrian Black
» Adrian Black ~