Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Afrodit Kızı ve Bayrak Kapmaca

YazarMesaj
Daisy Ivana
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Daisy Ivana

Afrodit Kızı ve Bayrak Kapmaca Empty
MesajKonu: Afrodit Kızı ve Bayrak Kapmaca   Afrodit Kızı ve Bayrak Kapmaca Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 7:11 am

Ormanın derinliklerine doğru ilerlerken o kağıt parçasında nasıl olurda Afrodit çocukları ve Artemis çocukları çıkar. Biz Afrodit kızları narinizdir. Tanrım. Artemis çocuklarının bayraklarını arıyorduk. Tabi onlarda bizimkini arıyorladı. Afrodit çocukları olarak Artemis çocukları etkileyip, dikkatlerini dağıtmak için bugün kendimize daha bir özen göstermiştik. Kırmızı takımdaydık.
Sonunda önümde beliren Artemis çocuğunu gözüme kestirdim. Bayrakları hemen orada, rüzgarla dalgalanıyordu. Yavaşça yaklaştım. Artemis çocuğu beklemekten sıkılmış görünüyordu bu yüzden de ayağına gelen taşlara vuruyor ve ilerliyordu. Hızlıca bayrağa doğru gittim. Hemen arkamda beliren Afrodit çocukları Artemis çocuklarına meydan okuyordu. Ama Afrodit çocuklarından ne bekliyorsunuz. Ama tahminimden daha iyi dövüşüyorlardı. Dalgalanan mavi bayrağı aldım ve havay kaldırdım. Afrodit çocukları bir zafere tanıklık etmişlerdi. İşte bu! Zafere bayılıyorum.

Afrodit Kızı ve Bayrak Kapmaca
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bayrak kapmaca!
» Bayrak Kapmaca
» Bayrak kapmaca!
» Bayrak Kapmaca mı ?
» Bayrak kapmaca.