Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Büyük Macera (Son Bölüm)

YazarMesaj
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

Büyük Macera (Son Bölüm) Empty
MesajKonu: Büyük Macera (Son Bölüm)   Büyük Macera (Son Bölüm) Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 1:33 am

Arkadaşlar baştan söyleyeyim 2 tur sürecek.

Asphedol Tarlaları'nda Kronos'a saldırmıştık ancak saldırsakta boşuna idi. Çünkü yara almıyordu. Birkaç sefer hepimiz aynı anda onu düşürmeye çalışsakta bizi karınca gibi görüp umursamıyordu. Sat "Onun dikkatini çekip onu atamayacağımız belli." diyerek sözünü bitirmişti. Sanırım hepimiz bu sözünün doğru olduğunu ve artık bu maceraya son vermemizin iyi olabileceğini düşünüyorduk. Kafamı aşağı indirmiştim. Boynumun eğik olduğunu gören herkes bir planımın olmadığını anlamış ve geri dönmek için hamle yapıp uzaklaşmaya başlamışlardı. Sinirimden sanırım ağlamak üzereydim. Kükrercesine bağırarak kılıcımı alevlendirdim. Biraz yüksek gibi görünen bir yere atladım ve bacağına doğru kılıcımı sapladım. Saplaya saplaya sırtına ulaşmaya çalışıyordum ancak kükrememi duymuş ve ben düşeyim diye sallanıyordu. Dikkatle kılıcımı saplayarak sonunda dağ gibi görünen sırtına ulaşmıştım. Artık bir planım var gibi gözüküyordu. Gözüne kılıcımı saplayıp gözünü kapamasını sağlayacak ve Styks Irmağına birlikte düşerek onu bir süreliğine etkisizleştirecektim. Elini sırtına atar atmaz beni yakaladı ve gülümsemeye başladı. Alevlenen kılıcım yaklaşık 15 dakikadır alevleniyordu ve kaynar hale gelmişti sanırım. Sırtımdan tutuyordu ve bu kolay olacaktı. Alevlenen kılıcımı parmağına geçirdim ve kaşlarının çatılmasına gülerek tepki verdim. Parmağı yanmış olmalıydıki elini çekti. Yere uçuyordum ancak çekilen ele son anda kılıcımı batırdım ve o yükseğe doğru elini çekerken kafasına düştüm. Artık misyonumu bitirebilirdim. Gözüne doğru ağır adımlar atmaya başladım. Beni havaya kaldırdığında ilk başta kolumu, sonra sırtımı tuttuğu için kolumu hissedemiyordum. Diğerleri kafasında olduğum Kronos ile beni izliyordu hayretler içerisinde. Kılıcımı ağır ağır kafasına sallayacakken kendimş havada süzülürken buldum. Düşmeme yaklaşık olarak 7 saniye kadar vardı. Aklıma birşey gelmişti ancak yararmı bilmiyordum. Kırıkımsı kolumu omuzdan hızla sol elimde tuttuğum kılıca götürdüm ve aşağı hafifçe salladım. Ortalama büyüklükte bir ejder başlı alev topu çıkardım ve yere doğru giderken onu arkasından tuttum. Normalde tutmam imkansız gibi idi ancak bunu nasıl olduysa tutabilmiştim. Kendimi bilmediğim ve ilk kez şansıma denediğim birşey sayesinde kurtarmıştım. Yere yaklaşırken elimi bıraktım ve yuvarlanarak yere düştüm. Diğerleri Kronos biraz uzaklaştıktan sonra yanıma geldiler ve hala tek parça halinde olduğumu görüp gülümsediler."Yeni plan; kafasına çıkıp gözüne kılıcımızı batırarak Styks Irmağına düşürmek. Ben biraz sonra ayakta olurum. O zaman kimin ne yapacağını söylerim." dedim ve hızla nefes alarak uyuşmuş sağ kolumu biraz tuttum. Anlarcasına kafalarını salladılar.

Büyük Macera (Son Bölüm)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Büyük Macera (Bölüm 2)
» Büyük kaçış bölüm 2
» Büyük Bir Macera~
» Büyük ve Önemli Macera
» Büyük Bir Macera Teklifi :)