Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Parti Vaaar

+2
Clara Thompson
Cassandra Masen
6 posters
YazarMesaj
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Parti Vaaar Empty
MesajKonu: Parti Vaaar   Parti Vaaar Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 9:11 am

Hephastios çocukları, harika bir iş çıkararak, kulübemizi, resmen discoya dönüştürmüşlerdi. Dev bir disco topu tepede parlıyor, çevreyi aydınlatıyordu. Salondaki deri koltukların yanına küçük masalar konmuştu. Duvarların önüne küçük büfeler yerleştirilmişti. İçkiler, Amanda ve Glau sayesinde kaçak olarak bulunacaktı. Glau'nun odasında gizli bir bölmede tutuyorduk onları.

Süslemelere son bir kez bakıp Ed'i tebrik ettikten sonra odasının kapısından bana gülümseyen Glau'ya döndüm. "Her şey hazır mı?" Neden bashettiğimi anlayan Glau evet anlamında başını salladı. Ken, büfedeki çikolataya elini uzatmıştı ki onu elinden tutup geri çektim. "Biraz daha sabırlı olsana sen!" ona çıkışmama bozulan Ken, büfeden uzaklaştı ve geçip koltuğa oturdu. Hill odasına kapanmıştı. Her zamanki gibi. Lotte, bir şeyler yapabilmek için çevresine bakınıyordu. Yeni kardeşimizin ise ilk partisi olacaktı bu. Yine de onun açısından iyi geçeceğini düşünüyordum. Umarım da öyle olurdu.

Kapı ilk tıklatıldığında koşarak ulaştım ve kıyafetimi düzenledim. Beyaz desenli bir t-shırt üzerine yeşil ceket ve altına kot pantalon. Saçlar her zamanki gibi açık. Özgür parti kızı diye düşünüp gülümsedim kendi kendime. Kapıyı açtığımda karşımda Maya'yı gördüm. Gülümseyerek ona sarıldım. Planımdan habersiz teyzeciğim benim. "Hoşgeldin Mayaa." dedim onu içeri alırken.

Davetli olanlar hariç almıyoruz içeri, davetliler biliyor kendilerini :p
http://camelot.hareketforum.org/
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

Parti Vaaar Empty
MesajKonu: Geri: Parti Vaaar   Parti Vaaar Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 9:37 am

Bir parti olacağını duyduğu an Mitchie beni süsleyip püslemişti. Bazen onun Demeter kızı olduğuna şaşırıyordum. Aslında her zaman şaşırıyordum. Onun beni giydirmesine izin vermiştim ama tek birşartım vardı. Etek ve pembe yok. Sonunda beni giydirmeyi bitirdiğinde aceleyle kalktım. ''Maya! Daha saçlarını yapacaktım!'' diye seslenmişti ama böyle giderse partiye geç kalacaktım. Mitchie'den zar zor kurtulup dışarı çıktım. Yeğenlerimde parti var, ne kadar normal. Koşa koşa Persephone kulübesine vardım. Daha içeri girmeden bile disko topunun ışığını görmüştüm. Kulübe resmen ışıldıyordu. Omuzları açık yeşil üstümü çekiştirdim. Bu hiç rahat değildi, altımdaki koyu renk ve dar kot da öyle. Niye Mitchie böyle şeyleri seçerdi ki? Artık kaçıp Persephone kulübesinde yaşamayı düşünmeye başladım. Kapıyı çaldım ve bekledim. Bu partid yapacaklarım belliydi. Eğlen ve dans et. Ve tabii ki hiç bir şey içme. İçki beni çabuk çarpardı ve ben rezil olmak istemiyordum. Hele partide Ed ve Ares çocukları varsa.
Kapı açıldı ve Jess beni karşıladı. O da çok güzel olmuştu. Etrafa bakındım. İlk ben gelmiştim anlaşılan. Bir koltuğa oturup diğerlerini beklemeye başladım.
Ayleyda Laurana Falls
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Ayleyda Laurana Falls

Parti Vaaar Empty
MesajKonu: Geri: Parti Vaaar   Parti Vaaar Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 10:02 am

Jess'in partisi bayağa ses yaratmıştı.Ben de Jess'e yiyecek ticaretinde yardımcı olacağıma söz vermiştim.Sessizce Aleda'nın odasına girip odasında sakladığı cips,jelibon... ne varsa alıp çantama tıkıştırdım.Daha önceden giyinmiştim.Ben zaten hep uçuk kaçık giyinirdim.Bu yüzden hiç bir sorun çıkmazdı.Persephone kulübesine doğru yola koyuldum.Yoldayken biri beni gördü ve bana dik dik bakmaya başladı.Ne olduğunu anlayamadım.Daha sonra çantamın fermuarını çekmeyi unuttuğumu fark ettim.Hemen işi toparlamalıydım.

"Eeee...Bunlar maket cipsler!Bende şeker hastalığı var da..."diye uydurdum.

"İyi de...Cipste şeker yok ki..."dedi.

"Tamam!Sen kazandın!Ama kimseye söyleme!"dedim.

"Tamam.Ama bir şartla..."derken ben çoktan Persephone kulübesinden içeri girmiştim bile.Müjdeledim:

"Yiyecekleri getirdim!!"
Eduard Ryan Longrange
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Eduard Ryan Longrange

Parti Vaaar Empty
MesajKonu: Geri: Parti Vaaar   Parti Vaaar Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 10:42 am

Tamam, partiye gidiceğim için değil de Maya'nın partiye geldiğini bildiğim için giyinmem, bir saatimi almıştı.Son kez aynada kendime baktım ve gülümsedim.Partinin yapıldığı yere geldiğimde gözlerimi kısarak Persephone kulübesine parti için yaptığım dekorasyona baktım.Gerçekten de güzel olmuştu.Etraf, normalden beş kat daha genişletilmişti ve bu yüzden iki yüz melez alabilecek bir kapasitesi olmuştu.Partiye sadece bir kaç kişi gelmişti.O kişilerde dekorasyona ağızları açık bir şekilde bakmakla meşguldüler.Gözlerim ne kadar Maya'yı tarasa da ortalıkta görünmüyordu.Hiç olmassa içkiler geleceği için sakindim.Daha doğrusu olmaya çalışıyordum.Jess gülümseyerek kapıyı açtı.Kapıda, hayatımda gördüğüm en güzel kişi duruyordu.Maya.Sonunda yanına gitmeyi başardım ve sarıldım.Bir kaç iltifattan sonra tekrar kapı ardına kadar açıldı.İçeri giren Ayleyda'ydı.
"Yiyecekleri getirdim!!"
diye bağırdı.Tamam, bu da güzel bir şeydi.Ayleyda sonunda çantasından çıkan cipsleri bir kaseye döktü ve masalara koydu.Elim cebime gitti.Orada partinin sonunda May'a vereceğim hediye duruyordu.Tabii o zamana kadar sarhoş olmazsam.Elimle önümüzde ki kaseden Ayleyda'nın getirdiği cipslerden bir tane aldım ve yemeye başladım.Bir kaç kez kusacakmış gibi olmama rağmen sevmiştim.Sonra düşüncelerimden sıyrılmak için gözlerimi kırptım ve içeri giren melezlere baktım.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Parti Vaaar Empty
MesajKonu: Geri: Parti Vaaar   Parti Vaaar Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 9:53 am

Persephone kulübesinde parti vardı ve ben bu partiye davetliydim. Bu benim kampta katılacağım ilk partiydi. Onun için çok heyecanlıydım. Bir de Afrodit kızı oluğum için çok güzel olmalıydım. Ne giyeceğime karar vermek için dolabımı açtım. Ama birtürlü karar verememiştim. Yardım istediğimi anlayan kardeşlerim hemen geldiler ilk yardıma. Kardeşlerim dolabımdaki kıyafetlere baktıktan sonra bir tane kıyafetimi çıkarttılar.

Siyah , mini bir elbiseydi. Çok şıktı. Elbiseyi üstüme giydim. Altınada topuklu , siyah ayakkabılarımı seçtim. Sıra saçlarıma gelmişti. Elbiseme uygun bir saç modeli yaptı Anna. Emily'de makyajımı tamamladı. Böyle yetenekli kardeşlerimin olduğundan dolayı çok mutluydum. Bu işte çok başarılıydılar. Kokumu sürdüm ve siyah çantamı aldım. Artık hazırdım. Gidebilirdim. Hazırlanmam tam 2 saatimi almıştı. Fakat buna değmişti.

Spoiler:

Partiye biraz geç kalmıştım sanırım. Hemen kulübemden çıktım. Persephone kulübesine vardım ve içeri girdim. İlk parti sahibi Jess'i gördüm. Gülümsedim. Maya ve Ed çiftlerimiz çoktan gelmişlerdi. Ay'da gelmişti. Çok geç kalmadığımı anladım. Partinin dekarosyanı süper olmuştu. Ay'ın yanına oturdum ve sohbete katıldım.
Misafir
Misafir

Parti Vaaar Empty
MesajKonu: Geri: Parti Vaaar   Parti Vaaar Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 1:48 am

"Partiye davetlisin (Gelmezsen meyve olursun.)
Jessica'dan Adrian'a.
Zaman: Başladı bile!
Yer: Persephone kulübesi
Kostüm: Sarhoş olduğunda kolay kolay çıkaramayacağın bir şeyler."

Böyle bir davetiyeyi de zaten Jess'ten başkasının hazırlaması beklenemezdi. Pembe renkli ve çiçeklerin süslediği bu davetiyeye bakakalmıştım bir süre için. Sonra da ne yapacağıma karar vermeye çalıştım. Persephone kulübesinde bir parti ha? Hem de baş düşmanım Jessica tarafından veriliyor... Ve ben de davetliyim! "Bu kadarına da pes doğrusu." diye geçirdim içimden.
Acaba bir tuzak olabilir miydi bu? Bu ihtimali düşünsem de, başkalarının da bu partiden bahsettiğine tanık olmuştum. Aslında gidip biraz eğlenmek hiç de fena olmazdı... Yok yok, gerçekten iyi olurdu. İçimde beliren bu pervasızca isteği göz ardı edemezdim, ben de partiye gitmeye karar verdim.
Şimdi sıra en nefret ettiğim bölümde, yani hazırlanmadaydı... Saçlarımı alelacele yıkayıp kuruladıktan sonra her zaman yaptığım gibi dağınık görünmesi için epeyce uğraştım. Sonra da giysi seçimine geldi sıra. Alışkanlıklarımın dışına çıkmaya karar verdim bu kez, siyah bir kot pantolon giydim. Ve bunun üstüne de siyah bir gömlekle yine siyah renkli bir ceket. Giysilerim beni yansıtıyordu sanki, en az ruhum kadar karanlıklardı.
"Hoşgeldin... Ee şey, Adrian." dedi Jess Persephone kulübesinin kapısında. Beni görünce gülümsemesi kaybolmuş, yüzü bir anda ekşimişti nedense.
"Böyle soğuk karşılayacaksan neden davet ettin ki beni?" diye sordum ona. "Parti bu sonuçta, bir gecelik de olsa birbirimize karşı olan nefreti unutabiliriz sanırım, ne dersin?"
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Parti Vaaar Empty
MesajKonu: Geri: Parti Vaaar   Parti Vaaar Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 2:08 am

Davet ettiklerim yavaş yavaş gelmeye başlamıştı. Kardeşlerime onlarla ilgilenmelerini söyledikten sonra büfeye bıraktığım davetli listesini elime aldım, gelenlerin yanına artı koymaya başladım. Kardeşlerim zaten buradaydı. Eduard ve Maya gelmişti. Ayleyda, yiyecekleriyle beraber gelmişti. Onları nereden aldığıysa tam bir gizemdi. Ardından tekrar listeye baktım. Amanda gelmemişti. Adrian'ın geleceğini düşünmüyordum. Adaşım olan arkadaşım Claire gelmişti..

O anda kapımız tıklatıldı. Listeye baktım ve Sere'nin gelmiş olabileceğini düşünerek, yüzüme bir gülümseme yerletirdim ve kapıyı açtım. Karşımda Adrian'ı görünce artık refleks olduğu için gülümsemem kayboldu. "Hoşgeldin... Ee şey, Adrian." dedim. O ise bir an bana baktı. "Böyle soğuk karşılayacaksan neden davet ettin ki beni? Parti bu sonuçta, bir gecelik de olsa birbirimize karşı olan nefreti unutabiliriz sanırım, ne dersin?" yüzüme tekrar bir gülümseme yerleşkirirken "Alışkanlık." diye cevapladım onu.

O içeri geçip koltuğa otururken, ben Glau'nun odasına yöneldim. "İçkiler hazır değil mi? Harika, o zaman onları içerideki, boş büfenin üzerine koyalım, evet. Hepsini koymalı ki çeşit çok olsun. Ama sonra kanıtları ortadan kaldıracağız, Athena görürse bizi öldürür." dedim gülerek. O sırada Glau odasından çıkmış içkileri masaya koyuyordu. Adrian'ın gözlerinin de içkilerde olduğunu görebiliyordum. Maya ise tedirgin bir şekilde bakıyordu içkilere. Onun yanına gidip koluna yavaş bir şekilde vurdum. "İçeceksin değil mi Maya? Hadi ama! Bugün korkmak ya da duraksamak yok, sadece eğleneceğiz." dedim kurnaz bakışlarla. "Adrian! Amanda gelmeyi düşünmüyor mu? İçki getireceğini söylemişti!"

Clara Thompson
Clara Thompson

Parti Vaaar Empty
MesajKonu: Geri: Parti Vaaar   Parti Vaaar Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 6:10 am

Jessica Adrian'a seslendikten sonra bana döndü. Her zamanki beni bir şeye ikna etme gülüşünü yaptı. Ama bu sefer yemeyecektim. ''Hayatta olmaz yeğen. Beni kandıramayacaksın! Bu gece içki içmem!'' Jessica hiç etkilenmemiş gibi bana bakmayı sürdürdü. Bu kızdan korkulur. Hele ben çok çabuk etki altına girerim ve bunu hiç de iyi bulmuyorum. Hemen ayağı kalktım. Bir kaç içkiyle dolu masanın çevresinden dolaştım ve etrafa bakındım. Ay hala cipslerle meşguldu. Diğerleri de sohbet edip etrafta dolaşıyorlardı. Eduard'da ortalıklarda değildi. Düşündüm de eğer sarhoş olursam onun beni görmemesi daha iyiydi. Biraz etrafa karıştıktan sonra Ay yanıma geldi. Elinde bir içki vardı tabii. Hi çde etkilernmiş görünmüyordu, onu tanıyordum. Daha on iki yaşındayken bile bütün içkileri bilirdi, şimdi ise hepsini içebildiğine emindim. ''Hey, May, nasıl gidiyor? Şu cipslerden tatmalısın, çaldığıma değmiş yani.'' Kalabalığın arasında Jess'i görünce Ay'e bakmadan onun ters yönüne daldım. Arkama bakmaktan bir kaç kişiye toslamaya yüz tutmuştum. Sonunda nihai olay gerçekleşti.
''Ah!'' Birisine çarpıp anında yeri öpmüştüm. İyi yanlarımdan biri de şuydu, ne kadar çok canım acırsa, o kadar az sesimi çıkarırdım. Bir el kalkmama yardım etti. ''Ah, Ed, üzgünüm, Jess'den kaçmakla meşguldüm.'' Ed buna alışıkmış gibi omuz silkti, kim bilir, belki de alışıktır. Bir anda müzik değişti. Müzik çaların yanında Claire'ın durduğunu ve sırıttığını görmüştüm zorlukla. Çalan çok yavaş bir müzikti, belki vals müziği? Claire'e kaşlarımı çatarak baktım. Onun içinse bizim yaşadığımız çok romantik bir andı. Onun sevgilisi yoktu tabii! Başımı kaldırıp Ed'e baktım. ''Sanırım dans etmemiz gerekiyor.''
Eduard Ryan Longrange
Eduard Ryan Longrange

Parti Vaaar Empty
MesajKonu: Geri: Parti Vaaar   Parti Vaaar Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 7:29 am

''Sanırım dans etmemiz gerekiyor.''

Başımı sallayarak onayladım. Aslında dans etmeyi pek beceremezdim ve kendimi Maya'ya rezil edebilirdim ama kabul etmiştim nedense. Sanırım bunun cevabı elimde duran yarısı içilmiş içkiydi. Kolay kolay sarhoş olmazdım, ama Maya'nın dans davetini kabul etmemin nedeni en yakın bu görünüyordu. Elimi Maya'nın beline koydum. Müzikle pek uyum sallandığımız söylenemezdi. Maya'dan izin isteyip Claire'nin yanına gittim ve ona bir cd verdim. Claire ben bir şey diyemeden başını tamam anlamında salladı ve kıkırdadı. Ah, bu Afrodit kızları ! Tekrar Maya'nın yanına gittim. Çalan müzik ritmini değiştirdi. Kabul etmem gerekirse oldukça romantikti. Bir kaç kişi bu müzikten rahatsız olduysa da bir şey demedi ya da ben fark etmemiştim. Elimi tekrar Maya'nın beline koydum ve dans etmeye başladık. Bu sefer -ilk defa- uyumlu bir çift olmuştuk. Ya ben dansta ilerlemiştim ya da Maya'nın hareketleri benim rezil olmamı engelliyordu. Şaşkın bakışları altında gülümsedim.

Şarkı sonunda bitmişti. Öne uzanarak Maya'yı öptüm. Kızardığımı hissediyordum, zaten hemen bakışlarımı yere indirdim. Jess, Maya'ya doğru geliyordu. Elinde bir bardak içki vardı. Maya da kızararak ekledi."Benim Gitmem gerekiyor sanırım." dedi. Gülümseyerek başımı salladım. Sonra partiye gelen yeni melezlere doğru gittim.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Parti Vaaar Empty
MesajKonu: Geri: Parti Vaaar   Parti Vaaar Icon_minitimeC.tesi Ara. 18, 2010 9:42 pm

Her şeyi kaçırmış mıydım yani? Sinirle hırladım. Kulübemde aynanın önünde öylece kendime bakıyordum. Lucy’nin yaptığı saçlar ve Helen’in hafif makyajı… Tamam güzeldim. Ama Persephone Kulübesinde yaşanan her şeyi kaçırmıştım. Gözlerimi devirip kapıdan gelen kulak tırmalayıcı sesi duydum. ‘‘Bayan O’Leary! Kes şunu, geliyorum.’’ Bayan O’Leary her zaman ki gibi heyecanlıydı. Oda benimle geliyordu. Maya ve Jess’in cehennem tazılarını görmek istiyordu galiba. Bende kendi kendime gülümsedim. Dolabımda asılı duran elbiseyi aldım ve hemen giyinmeye başladım.

Athena Kulübesinden çıkarken giydiğim o minicik elbiseye baktım ve yüzümü buruşturdum. Bacakları gözler önüne serdiği için biraz çekine çekine yürüyordum. Büyük ihtimalle partide olan yakışıklı çocuklar benden etkilenmişçesine bakacaktı. Daha sonra dans kaldıracaklardı. Tamam, bundan hoşlanıyordum ama bazen baymıyor mu? Hep aynı taktikler. Kulübeden içeri girdiğimde o eğlenceli atmosferi gördüm. Jess’i görür görmez yanına koşup sarıldım. Bana çok değişik bakıyordu. Anladığım kadarıyla bu geceki Serena ben değildim. Gülümsemeye çalıştım. Tabi bu gülümseme gözlerimi pörtletene kadardı. Hazırladığı sahne mükemmeldi. Hele de mikrofon, gitar ve baterinin durduğu bölümü görünce gözlerim doldu. Acaba Jess bunu bile bile mi yapmıştı? Uzun süre önce müziği bırakmıştım fakat bir şeyler beni sahneye doğru çağırıyordu. Bunu yapmamam gerektiğini düşünerek boş koltuklardan birine oturdum.
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Parti Vaaar Empty
MesajKonu: Geri: Parti Vaaar   Parti Vaaar Icon_minitimePtsi Ara. 20, 2010 6:59 am

Parti harika gidiyordu. Sere de buradaydı. Eksik olan Leo kalmıştı o da yakında gelirdi. Ama ben sadece bir noktaya odaklanmıştım. Maya. O sarhoş olmadan şu kulübeden çıkamayacaktı. Biraz eğlense ne olurdu sanki. Yani hep kaçacak değildi ya. Kaçamazdı da zaten. Hemen büfeye gidip şarap aldım ve Maya'nın peşinden koşmaya devam ettim. En sonunda yakaladığımda korkudan ağlayacak haldeydi. İçkinin neden onu korkuttuğunu pek anlamasam da pek aldırmadım ve açmamaya niyetli olduğu ağzına şarabı yaklaştırırken, elimle burnunu tıkadım. Bir süre çırpındı ama ben ondan daha çok göreve gidip canavarla dövüşmüştüm. Üstelik ok da atıyordum. Kısaca ondan daha güçlüydüm. "Boşuna uğraşıyorsun teyzecik. Bugün seni sarhoş etmezsem bana da Jess demesinler." Bir kez daha kaçmaya çalıştı ama nefesi tükenmişti. Ed'in kötü bakışları altında şarabı resmen Maya'nın ağzına döktüm.

Maya, sarhoş olmaya başladığı sırada gözüm kapıya yakın olan Adrian'a kaydı. Kimsenin onu görmesini istemiyor gibiydi. Hemen yanına gittim tabi ki. "Sen! Nereye gidiyorsun bakalım?" dalga geçeceğini düşünmüştüm ama gözlerinde hüzün vardı sanki. "Benim gitmem gerek Jessy. Sonra.. Neyse hoşçakal." arkasından öylece bakakaldım. Ben ona bir şey demeye fırsat bulamadan çıkmıştı. Sere, bunu gören tek kişi gibiydi. Yanıma geldi.
‘Ne oldu Jess?" diye sordu. Adrian, Ares Kulübesine giderken bir süre onu izledim. Amanda ile konuşmalarını gördüm. "Gidiyor." diye fısıldadım sadece. İkimiz de kapıdan bakarken Maya'nın sesi duyuldu. "Hey! Siz ikiniz neye bakıyorsunuz?"
Clara Thompson
Clara Thompson

Parti Vaaar Empty
MesajKonu: Geri: Parti Vaaar   Parti Vaaar Icon_minitimePtsi Ara. 20, 2010 7:20 am

Jess ve Sere arkasını döndü. Bunları zar zor görebilmiştim, kendimi hiç de iyi hissetmiyordum. Neden bilmiyorum ama bu gün daha da etkilenmiş gibiydim. Hafifçe sallandım. Birisinin beni tutmasını istemeliydim am konuşamadım bile. Sere yanıma geldi ve beni bir armut koltuğa oturttu. ''Maya, iyi misin?'' Hafifçe gülümsedim. Bu kadar saçma bir şey için endişelenmemesini söyleyecektim ama sonra vazgeçtim, kim bilir nasıl görünüyordum? Ah, hemen gitmeliydim. O küçük bünyemin kaldıramayacağı bir şey yapmıştım ve şimdi her an bayılabileceğimi hissediyordum. Jess ve Sere'ye son bir kez baktım ve ayağı kalktım. Yani, kalkabildiğim kadar kalktım. Hafifçe elimi kaldırdım, hoşçakal der gibi sonra kapıya doğru yürüdüm. Kapıyı açtığımda temiz hava beni biraz kendime getirmiş gibiydi. O anda birisinin kolumu tuttuğunu fark etmiştim.

Parti Vaaar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Parti (11 Eylül)
» Parti ve Kötü Son
» Olimposta Parti
» Sere'mize Parti!! :)
» Mayahat'ımıza Parti