Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sözümü tutuyorum.

2 posters
YazarMesaj
Ayleyda Laurana Falls
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Ayleyda Laurana Falls

Sözümü tutuyorum. Empty
MesajKonu: Sözümü tutuyorum.   Sözümü tutuyorum. Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 10:01 am

Jason kampımıza yeni gelmişti ve ona Kano Gölü'nü gezdireceğim hakkında söz vermiştim.Kulübelerine doğru yürüyordum ki Jason zaten kapıya yaslanmış beni bekliyordu.Selam verdim.O da bana selam verdi ve gülümsedi.Kano Gölü'ne neden bu kadar gitmek istediğine anlam veremesem de sonuçta iyi arkadaşlarımla vakit geçirmek benim için en güzel hobiydi.Birlikte yola çıktık.Kano Göl'ü kulübelere fazla uzak değildi.Biraz yürüdükten sonra vardık.Gölün kenarına yavaşça yerleştim.O da aynısını yaptı.

"Eee...Kanoya binmeyecek miyiz?"dedi.

"Bunun göründüğü kadar kolay olmadığını biliyorsun değil mi?"

"Olsun!!Hadi!!"

En sonunda başımla onayladım.Gidip izin aldık ve iki tane kano aldık.Jason oldukça iyi gidiyordu.Ben ise dengeyi sağlamayı düşünüyordum fakat birkaç dakika sonra kendimi tamamen işin eğlencesine kaptırmıştım.Gayet iyi gidiyorduk ve oldukça hızlı olmaya çalışıyorduk.Sabah daha erkendi ve su ölüler kadar soğuktu.Düşsek ne kadar korkunç olurdu!!
Jason Parker
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Jason Parker

Sözümü tutuyorum. Empty
MesajKonu: Geri: Sözümü tutuyorum.   Sözümü tutuyorum. Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 10:53 pm

Kampa geldiğimden beri ilk ve tek arkadaşım Ayleyda'ydı.Kano Gölü'ne beni götürmek için söz vermişti.Klübemin kapısına yaslanmış halde onu bekliyordum.Uzaktan beni görmüş olmalı ki selam verdi.Bende ona selam verdim ve gülümsedim.Bu aralar arkadaşlarımla vakit geçirmek istediğim için onlarla durmadan geziyordum.birlikte yola koyulduk.Aslında Kano Gölü klübelere beklediğim kadar uzak değildi.Birlikte gölün kenarına yerleştik ve:

''Eee...Kanoya binecek miyiz?'' dedim.O da:

''Bunun göründüğü kadar kolay olmadığını biliyorsun değil mi?" Aslında tam aksine bu iş bana çok kolay görünüyordu.Ve ona:

"Olsun!!Hadi!!"dedim ve gidip iki tane kano aldık.İkimizde kanolara yerleştikten sonra biraz kürek çektik.Aslında ikimizde iyi gidiyorduk.Ardından:

''Hadi yarışalım'' dedim.O da anlamamış gibi bakarak:

''Nereye kadar?'' dedi.Aslında biraz aptallık etmiştim.İçimden ''Yarışalım... İyi de nereye kadar?'' dedim.Bana içinden aptal dememesini umuyordum.Ama sonra lafımı toparlayıp:

''Şu ilerideki büyük ağaca kadar'' dedim ve yarış başladı.Ayleyda benden iyi gidiyordu.Galiba kendini fazla kaptırmıştı.Ve bana:

''Hadi bakalım Jason bir kaplumbağa bile senden hızlı gider'' dedi.Ve ardından daha da hızlandı.Kendimi gülmemek için zor tutuyordum.Çünkü daha önce Ayleyda'yı bu kadar hırslı görmemiştim...

Ayleyda Laurana Falls
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Ayleyda Laurana Falls

Sözümü tutuyorum. Empty
MesajKonu: Geri: Sözümü tutuyorum.   Sözümü tutuyorum. Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 9:22 am

İçim hiç beklenmedik bir azim ve hırs ile dolup taşıyordu.Nedenini bilmiyordum.Sanırım kanonun kolay olmadığını Jason'a kanıtlamak istiyordum.Kendimi aptal gibi hissettim.Kendimi kanıtlamam bana veya Jason'a hiç bir şey kazandırmazdı.Ama şu anda istediğim tek şey Jason'ı geçmekti.Ve sanırım bunu başarıyordum ama o bana yetişir gibiydi.Gayet iyi gittiğini bildiğim halde bağırdım:

''Hadi bakalım Jason!!Bir kaplumbağa bile senden hızlı gider!''

Sanırım biraz onur kırıcıydı.Ah,işte yine o his!Yine kendimi aptal gibi hissediyordum!Böyle iyi gittiğim zamanlarda mutlaka gözüm bir şeye takılır,bunun sayesinde de her şeyi elime yüzüme bulaştırırdım.Aynı,şimdi yaptığım gibi!Altımdan oldukça büyük bir balık geçiyordu.Kürekleri çekerken bir yandan da balığa bakıyordum.Pulları parladıkça bütün güzelliğini dış dünyaya vuruyordu.Bunları düşünürken birden Jason'ı gördüm.Hızla yanımdan geçti ve bu,buz gibi suyun bir dalga şeklinde üzerime düşmesine sebep oldu.Saçlarımdan damla damla su damlıyordu.Şimdi daha fazla hırs yapmaya başlamıştım.Hissettiğim soğuğa aldırmadan Jason'a bakıyordum.Yüzünde belirgin bir gülümseme vardı.Ona hak veriyordum.Ben olsam ben de gülerdim.Ama birazdan gülen ben olacaktım.

"Hey Jason!Son gülen iyi güler!!"

"Kimin önce güldüğüne bağlı!"
Jason Parker
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Jason Parker

Sözümü tutuyorum. Empty
MesajKonu: Geri: Sözümü tutuyorum.   Sözümü tutuyorum. Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 4:56 am

Ay suyun içinde bir şeye takılmıştı.Ne olduğunu tam göremiyordum fakat herhalde bir balıktı.Fırsatçı bir ifadeyle güldüm ve yanından hızla geçtim.Bana baktı ve onu geçtiğimi gördü.Ardından bana sinirli bir ifadeyle baktı.Aslında Ay'ı daha önce hiç böyle görmemiştim.Fakat şimdi hırs onun gözünü kör etmişti.Bana sinirli bir şekilde:

''Hey Jason!Son gülen iyi güler!!" dedi.Tekrar güldüm ve ona:

''Kimin önce güldüğüne bağlı!" dedim.Bu sözüme daha da çok sinirlendi ve nasıl olduğunu anlamadığım bir hızla beni geçti ve ağacın yanına doğru ilerledi.Bitiş çizgisini geçtikten sonra benim ağzımın açık halde ona baktığımı görünce bana pis bir gülümsemeyle:

''Ne demiştim Jason, son gülen iyi güler'' dedi.Ayleyda sanki başka birisiymiş gibi benimle konuşmuştu.Sanırım kızdığında böyle oluyordu.Bir daha onu kızdırmayacağıma dair kendime söz verdikten sonra:

''Ayleyda, sen nasıl?-'' dedim.Fakat sözümü tamamlayamadan:

''Bilmiyorum Jas, kızdığımda hep böyle oluyor, fakat beni kızdırmakla iyi ettin seni yendim'' dedi ve tekrar gülümsedi.Bende gülümseyerek:

''En iyisi seni bir daha kızdırmayayım'' dedim ve gülümsedim.O da bana gülümsedi ve ardından kanolarımızla geri dönmeye başladık...
Ayleyda Laurana Falls
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Ayleyda Laurana Falls

Sözümü tutuyorum. Empty
MesajKonu: Geri: Sözümü tutuyorum.   Sözümü tutuyorum. Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 8:10 am

İçimdeki hırs birdenbire sönmüştü.Şimdi kaslarım iflas etmiş gibi acıyordu.Geriye doğru dönüyorduk.Jason hala olayın şokunu atlatmaya çalışıyordu.Aslında ben de hemen hemen aynı duygular içerisindeydim.Geriye doğru ilerlerken sola doğru kürek çektim ve bilerek Jas'e çarptım.O da kanoyu sağladı ve bana çarptı.Güldük.

"Güzel bir gündü değil mi Jas?" dedim.Islak saçlarım önüme düşmüştü ve onları geriye atmaya çalışıyordum.

"Kesinlikle"dedi.Kanolarla birlikte kıyıya yanaştık ve kanoları diğer kanoların yanına taşıdık.Şimdi ilk işim kulübeme gitmekti.Çok yorulmuştum ve duş almam gerekiyordu.

"Görüşürüz Jas!"dedim.

"Görüşürüz Ay!"dedi.Yumruklarımızı çarpıştırdık ve kulübemize doğru yol aldık.

RP Bitmiştir.

Sözümü tutuyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ares çocuğuna kafa tutuyorum :P
» Medusa'nın kardeşini yok ediyorum, Zeus'a kafa tutuyorum ve saç bakımı yaptırıyorum!