Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

*Stephanie Amaranth Heaven~

+15
A. Anna Bianca Sentius
Kim Hyun Lee
Chase Brandon Lee
Jacquenetta Solielle
Isabella Andie
Cornelia Fackrell
Mitchie Carter
Isabelle Coco Franke
Cassandra Masen
Serena Su Hanzadeoğlu
Eduard Ryan Longrange
Clara Thompson
Aleda Beth Hwang
Satellite Morgan
A. Raina Lindgren
19 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

*Stephanie Amaranth Heaven~ Empty
MesajKonu: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 9:58 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

#Stephanie Amaranth Heaven
#16 Haziran'da doğdu
#17 yaşında
#L.A'da doğdu.
#Melez
#Hermes'in Kızı
#Tanrıların tarafında.
#İngilizce, Korece ve Japonca biliyor.

Eğlenmek ve gülmek, birde adrenalin.

Bu üç kelime beni açıklar aslında. Ama, sadece benim hoşlandığım kişiler yanımdaysa açıklar, birde gerçekten çok mutluysam. Haa... Şimdi anlamadım derseniz, arkadaş konusunda seçici biri olmamdan bahsediyorum. Öyle her selam diyen ile sıkı fıkı olmak gibi bi özelliğim yoktur. Önce insanların davranışlarını süzerim. Aklı başında, eğlenceli ve mantıklı olanlarını ayıklar ve onlarla arkadaşlık yaparım diyelim, diğerleri umrumda bile değil. Kendi duygularımı nadiren karşımdaki insana gösteririm. Pek gülmediğimden, çoğu zaman "Çok soğuksun" damgası yemişimdir bu yüzden. Belkide bu yüzden fazla arkadaşım yoktur... Neyse, dediğim gibi etrafımı pek takan biri değilim ben. Espri anlayışımda farklıdır zaten. Fazla cesaretli, soğukkanlı ve kendine güveni olan bir insanım. Burnum havada biraz, evet. Ama asla insanları durupta aşağılamam. Çünkü kimse aşağılanmayı hak etmez benim dünyamda. Arkamdan istedikleri kadar konuşsunlar. Çünkü; ben ne derlerse desinler umursamıyorum. Yani anlayacağınız negatif bi insanım ben.
Şarkı söylemeye ve resim yapmaya bayılıyorum evet, doğru. Piyano ve gitarda çalabiliyorum. Ayrıca annem model evet, kendisi ünlü olduğu için doğal olarak benide tanıyan insanlar çok.

Fizikten.

1.70 boyundayım. Beyaz tenli, sarı saçlı ve kahverengi gözlüyüm.
Oldukça zayıfım ama elimin bayağı bir ağır olduğunu söylerler.
Elastik bir vücuda sahibim.

Pozitif/Negatif.

+ Şekerlemeler
Eğer insan olsalar evlenirdim.
+ Kardeşlerim ve Babam
Var mı ki ötesi?
+ Athena Kulübesi
Hepsi özel onların!
Gerçek kardeşlerim gibiler.

+ Arkadaşlarım
Pek olmasada...
+ Tutku
En sevdiğim duygu!
+ Renkler
Zevkler. Mavi, mavi... ^-^
+ Müzik
Varoluş nedeni?
+ Tür?
Kulağıma hoş gelen.
+ Şarkı Söylemek
Bir yaşam nedeni.
+ Nasılsın?
Çılgın... İyi sen?
+ Değer verdiğin birşey?
Sevdiklerim
+ Sevmek
Ya ilk görüşte sevdirirsin,
Yada nefret ettirirsin.

+ Lakap?
Buz, Anne, Abla, Step(h), Ranth, Tiffany, Tipani.

- Yılışıklık
Nefret ederim. Ama eğer yapan
bensem sorun yok.

- Özentiler
İyidir iyidir... Örnek alınıyoruz.
- Asilik
Çok Fazla...
- Böcekler
Severim diyemem ama öldürecek
kadarda caniyim.

- Sevmediğin insan tipi
Başarısız, herşeye gülen, kendini
birşey sanan, liderlik taşıyan...

- Sende liderlik taşıyorsun ama...
Sana kim dedi benim kendimden
hoşlandığımı?

- Chase
Nefret
- En kötü yanın
Hem aksi hem kıskancım.
- Meyve/sebze?
Karpuz, kavun, salatalık, asya
armudu, pırasa, kabak sevmem.

-

Spoiler:

Hermes Çocukları, Namıdiğer Ailem.

Aleda Beth Hwang
En en en bitane kardeşim! Ben seni yerim. Kampa ilk geldiğim günde, hatırlıyomusun birbirimize bön bön bakıp gülüşmüştük, sonra ciddi durmaya falan çalışmıştık. İkimizde çekiğiz işte bu süper! *-* Babamızın Asyalı kadınları sevmesinden olsa gerek bu! Ayrıca o tatlı hareketlerinden hiç hoşlanmıyorum, biliyosun bunu yaramıyo bana artık o numaralaar. -.- Seni sevdiğimi unutma. <3 (Not: Ne kadar istemesende biliyosun ki 2 yaş farkla unninim ben senin hihi *-*)

Isabelle Coco Franke
İlk beni görüp Asyalı olduğumu anladığında "3.çekik kardeş artık çok olmaya başladınız siz. Bu kulübede değerimiz azalıyor sanırım!" esprisiyle kalbimi fethetmeyi başardın kardeş. Bir kere, fotojenik olduğun doğru ayrıca çokta güzelsin bence. Neyse, çatlak ve neşeli ruhunu seviyorum senin. Hayatta en çok değer verdiğim şeylerden birisin, Kardeş! <3

SunYuri Jung
3. ve kulübedeki son çekik kardeş! Yine tekrar ediyorum, hayatımda değer verdiğim en değerli insanlardan birisin benim için. Hakkında en çok endişe duyduklarımdan biri... haha! Bugünlerde ne kadar fazla görüşemesekte... Neyse, benim tarafımdan sevildiğini asla unutma!

Arkadaşım, Dostum, Diğerleri...

Chase Brandon Lee
Okul hayatım boyunca bana eziyet etmiştin resmen. Senden hala nefret ediyorum aslında ama... Sanki şimdilerde daha bir cazip geliyorsun gözüme. Belkide senden hoşlanıyorumdur, ne dersin? Hep o ayyaş Kim yüzünden senin hakkında ne düşüneceğimi bilmez oldum! Of.

Kim Hyun Lee
Kardeşim! 3 aylık yaz okulunda tanışmıştık seninle. Hep seni anlayabildiğimi söylerdin bana, anlıyordumda zaten. Kampa ilk geldiğin gün çok şaşırmıştım, doğru. Çünkü birbirimizden o 3 aydan sonra haber alamamıştık ve etrafımda beni anlayamayanlar ordusu oldukça boşluğun fazlasıyla belli oluyordu. İyikide burdasın. Hera'ya seni manevi çocuğu olarak aldığı için minnettarım. Ama şimdi bir ayyaşsın. Kıl insan. Ama seviyorum seni.

Summer K. Ramsey
Ortak! yada üç silahşörden ikincisi mi demeliydim... Neyse, görevden göreve koşturuyoruz sürekli. Bilgilerinle etkiliyorsun beni sen ama! Beraber koşuşturmaya devam ettirmeliyiz bence. Neyse, çok seviyorum ben senii!

Serena Melanie Holls
Artık onun için kardeşimden farklı kalmadı diyebilirim neredeyse. Çünkü kendisi kampa ayak attığımdan beri bana sevgi gösteriyor, e tabi benimde hoşuma -Neee hiç kendini beğenmişler birilerini sevemez mi?- gidiyor bu. Aslında fazla disiplinli olduğu için hanım hanımcık tavırlarını pek sevmiyorum, eh ben bi hırsızım sonuçta! Neyse, severim seni Sere. Benden çok fazlada ilgi beklemeni önermem ama. Sen yinede sev beni. Razz

Jessica Claire Masen
Persephone'nin tanışabildiğim tek çocuğu Jessica... Hmm... Aslında onunla konuştukça benzer yanlarımız olduğunu fark ettim. İkimizinde geç sinirlenmesi, kendimize olan güvenimiz falan... Ama en beğendiğim şey, içinde asilik var. Herhalde bundan iyi anlaşıyoruz birazda. Az tanımama rağmen hemen güvendiklerimden biri. Benim tarafımdan seviliyosun Jess.

Aima Pageton
Hım... Seni geldiğin ilk gün, etrafını sarıp çıkma teklifi eden kızlardan kurtarmıştım ben değil mi? Ah, farkındayım bu kamptaki melez kızlarının çoğunun sevgilisi olması büyük bir sorun ama her gelen yakışıklı meleze sarkmalarını gerektirmez! Neyse, yine başın sıkışırsa haber verde herkesi dağıtıyim yine. ^^

Alexis Kwon
Lex! Seninle tenha olduğundan dolayı hırsızlık yapmaya gittiğim cephanelikte karşılaşmıştık! İlk haftandı ve seninle beraber silahını seçmiştik. Tek gülümsemen ile bile kanım ısındı sana. Küçük ama eğlenceli bi geziydi. ^^ Yeni ve sayılı arkadaşlarımdan birisisin.

Jacquenetta Solielle
Sen çekikleri seviyorsun, bende çekiğim. Ayrıca kulübenizde yakın bir dostumda var! Bence o kadar kötü biride değilsin ayrıca. Beni seviyorsun, ve bende seni seviyorum.

Satellite Morgan
Fazla tanıdığım söylenemez, ama kampa ilk geldiğimde bana bayağı yardımı dokunmuştu diye hatırlıyorum. Aslında, çok hırslı biri olduğunu duymuştum yaa. Belki bir gün daha yakından tanıma fırsatı bulurum. Kim bilir?

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Maya Marie Collins
Buraya yeni geldim, ama kardeşlerim senden çok bahsediyor, cidden! İlk karşılaştığımızda bahçede önüme bakmadan yürürken çarpışmıştık sanırım. Ben özür dileyip yoluma devam etmiştim falan. Ama ben yakından tanımak istiyorum seni, özellikle kardeşleriminde sevdiği biri olduğu için. İyi anlaşacağımza eminim!

Cornelia Scarlett
Sık sık Kulübe'de adını duyduklarımdan biri daha... En kısa zamanda tanışırız umarım Cornelia, Poseidon'u da severim zaten. Aslında tanışmak için sabırsızlandıklarımdan birisin, evet evet! Hermes çocukları tarafından seviliyorsun. ^^

Eduard R. Longrange
Daha tanışmış sayılmayız ama bu aralar fazlaca etrafta görüyorum onu ya. Dış görünüş olarak sevimli bi tipi var, ama tipim değil ya. Neyse, Maya böyle bir sevgilisi olduğu için çok sanşlı. (:

Anna Blair Johnson
Aslında seni tanıyorum diyemiyicem çünkü daha çok etrafımda görüyorum ve selamlaşmaktan hariç konuşmamız ilerleyemedi henüz. Bir gün işim olmadığım zaman denk gelirsen konuşmayı denemeliyiz. ^^

Claire Angel Deeply
Cips için yaptığımız voleybol maçından hatırlıyorum seni. Sarı saçlarını cidden kıskanıyorum bazen. Güzelliğini Afroditten almışsın ayrıca. Bir gün doğru düzgün konuşmak için zamanımız olur umarım.

Düşman.[/b]

Mitchie Henz
Espri anlayışın nerelerde senin?! Demeter'in çocuklarını severim, ama senin Aly'me ukala tavırların bana fazla! Tebrikler o zaman sana, bir düşmanın vardı iki oldu! Gözüme gözükme.

En son Stephanie A. Heaven tarafından C.tesi Ocak 22, 2011 10:53 am tarihinde değiştirildi, toplamda 43 kere değiştirildi
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 10:03 am

Haha ilk ben yazıcam Razz
Öncelikle hoşgeldin kampaa. Sefalar getirdiniz , bir Koreli Hermes çocuğuyla daha karşılaşmak güzel Very Happy
O zaman ikonu vereyim;
Bu arada ben melez danışmanlarındanım yani istediğin soruyu bana sorabilirsin ve istediğin an rp yapabiliriz Wink
http://www.platis.forummum.net
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 10:32 am

Tamamdıır. ^^
Bi ara birbirimizi daha iyi tanımak amaçlı rp yapalım. ^^
Aleda Beth Hwang
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Aleda Beth Hwang

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 12:32 am

Benide benide. *-*
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 1:06 am

yazdım yazdım *-* Büyüğünüm ben senin bunu farkettim bu arada sdfg.
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 1:31 am

Beni de ekleyebilirsin istersen, tam bir kurgumuz yok daha ama kardeşlerini çok severim, seni de seveceğimden eminim ^^

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İstediğin birini seçebilirsin istersen, ben karar veremedim =(
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 1:41 am

Eklemiş bulunmaktayım. Kurgum bi problem yaratırsa ö.mle halledelim ^^
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 1:47 am

Hayır, çok güzel olmuş merak etme ^^
Eduard Ryan Longrange
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Eduard Ryan Longrange

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 2:14 am

Beni de ekle Razz Bu arada lejantın güzel olmuş Wink

A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 3:58 am

Tamamdır Edward. Razz
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 4:04 am

Bakkk şekerinn geldiii. Razz
En güzel yerlerden birini istiyorum. Hatta kardeşlerinden sonraki en güzel yer olsun!! Razz
RP de yapıcaz bol bol. Aklıma şuan birşey gelmiyor. İstersen pmden konuşuruz şekerim. Very Happy Öptümm!! :-*
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 4:24 am

Tamamdır. Razz
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 4:24 am

heyy beni de ekle Very Happy

icon lejantta seç*beğen*al
http://camelot.hareketforum.org/
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 4:38 am

Ekledim. Smile
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 4:39 am

tmm, çok güzel olmuş, tek bir şey dışında, benim 4 tane kardeşim var, ama ilk gelen benim Smile
http://camelot.hareketforum.org/
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 4:40 am

Aslında tanıdığım yazıcaktı başında ama yazmamışım dalgınlıktan, düzeltiyorum hemen. Very Happy
Isabelle Coco Franke
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Isabelle Coco Franke

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 5:08 am

Bende varım! 3.çekik kardeş artık çok olmaya başladınız siz Razz. Bu kulübede değerimiz azalıyor sanırım Razz Very Happy (şaka Very Happy)

ICONS:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 5:29 am

Şimdi ben Aleda'yla düşmanım -sadece kurguda- .
Bizim kurgumuz düşman olabilir, Aly'le ilişkin çünkü kardeşlikten öte. Ama o kadar ileri de gitmeye bilir. İstersen arkadaş falan da olabiliriz yani. Takıl kafana göre Very Happy
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 6:49 am

@Belle'm O kadar güzel bi espri yaptınki kurgumuzada yazdım biliyomusuuun. Razz

@Mitchie Gözüme gözükme. -Kurgu gereği Razz-
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 7:08 am

Kampa hoşgeldin Hermes kızı *-*
Henüz seninle tanışmadık ama olsun Hermes çocuklarıyla aram çok iyidir seninle de iyi anlaşacağımızı umuyorum^^
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] al bu da iconum Very Happy
Mm.. Kurguda.. Seninle de iyi olmak isterim ben yaa, tabi sende istersen..^^
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 9:40 am

Eklediim. ^^
Isabelle Coco Franke
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Isabelle Coco Franke

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 11:23 pm

Sende benim hayatımda en çok değer verdiğim şeylerden birisin, Kardeş! <3 Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 3:10 am

Düşman olalım hoş geldin mesajıma cevap atmadın Razz Şaka bir yana, takıl kafana göre Smile
Isabella Andie
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Isabella Andie

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 3:59 am

Kardeşim beni de ekle Smile İconlar lejantımda,seni seviyorum I love you
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 4:42 am

İkinizide ekledim! ^^

@Adrian
Aslında mesajını gördüm ama hoşgeldinle başlayıp iyi eğlencelerle bitirdiğin için yazacak bişey bulamadım o yüzden cevap atamadım. Ayrıca düşmanlara eklememi çok beklersin bikere. Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 4:50 am

Ahaha lafı olmaz zaten öylesine yazdım Very Happy Ayrıca neden benimle düşman olmayasın ki? Genelde beni tanımayan kişiler tarafından pek sevilmem Rolling Eyes
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 5:29 am

Tanımadığım birini neden sevmiyim/nefret ediyim ki onu tanımadığım ve bana zarar vermediği sürece ^^ Very Happy
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 10:39 am

Günceel, güncel ve güncel. Razz
Jacquenetta Solielle

Jacquenetta Solielle

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 10:03 am

Kampta sevildiğim kişilerin sayısı oldukça azdır, ama kardeşim de çekik, ne diyebilirim çekikleri seviyorum yani seni de sevebilirim. (:
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

MesajKonu: Geri: *Stephanie Amaranth Heaven~   *Stephanie Amaranth Heaven~ Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 2:42 pm

Ekledim. ^^

*Stephanie Amaranth Heaven~
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Krystal Heaven~
» Krystal Heaven - Görevler
» Autumn Raina Heaven