Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kronus'un isteği

YazarMesaj
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

Kronus'un isteği Empty
MesajKonu: Kronus'un isteği   Kronus'un isteği Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 1:37 am

Kronus'un istekleri gün geçtikçe artıyordu.Bugünde Prokrustes''a gidip onu Othyrs Dağı'na götürülecekmiş.Benim için kolay bir görev ama sıkıcıydı.Pegasusuma bindim.Ve uçmaya başladım.

Pegasus gittikçe yavaşlıyordu.Sorunu anlamıştım.Onun şekere ihtiyacı vardı.Elimden en naneli ve acı olan şekerlerden 4 kutu verdim.Pegasus deliye döndü.Ve beni üstümden attı.7500 m yükseklikten düşmek baya eğlenceliydi.Tabi zemine düştüğünüz an böbrekleriniz parçalanacak,pankreasınız parçalanacaktı.Tabi bunlar en iyi ihtimaller.Yere düşmeden önce sise dönüştüm.Bu sis özelliğ beni korudu.Ne iyi değil mi?!

Prokrustes bir su yatağı satan bir dükkandaydı.Onu bulmak zor olmadı.Çevrede fazla su yatağı satan yer yoktu.Dükkana girdiğimde 20 tane su yatağı vardı.Farklı renkte,farklı görünüşlü su yatakları vardı.Galiba geç gelmiştim ki Prokrustes çıkmaya hazırlanıyordu.Beni görünce durdu.
Merhabalar!Su yatakları için mi geldiniz?Üzgünüz kapatıyoruz.
Yüzümdeki sinsi ifadeyi görünce neler olduğunu anladı.
Hayır!Lütfen yapma!Kronus'a bir kere daha gitmek istemiyorum!
Bu onun son sesleriydi.Onu bayıltmak için seramik iğne atıcısını almıştım.Öldürmez ama acı verir.Ama çok iyi bir bayıltıcıdır Prokrustes
bayılırken inliyordu.Sonra Theia'dan yardım istedim.Bizi ışınlayarak Titan Kalesine götürdü.Titan Kalesi son gördüğüm gibiydi.Yani bir saat önceki halinden farkı yoktu.Kronus'un tahtına gittim.Gittik daha doğrusu.Yanımda baygın olan Prokrustes ile taht odasına gittik.Kronus her zamanki gibi tahtına oturmuştu.Elinde bir bardak kırmızı şarap vardı.En azından buradan kırmızı şarap gibi görünüyordu.Titanın yanına gidip reverans yaptım.Sonra baygın olanı Kronus'a gösterdim.Sonra Kronus elini salladı.Ve Prokrustes bir anda uyandı.Etrafına baktı.Nerede olduğunu anlamıştı.Dramatik bir iç geçirdi.
Yeniden inşa edilmiş.Son halinden daha iyi olmuş.Dimi Kronus?
Kronus elini salladı.Prokrustes yanmaya başladı.Yanmaya başladında yine bayılmak üzereydi.Kronus yine elini salladı.Yanması kesildi.
Tamam tamam.Hala aynısın Kronus!Yıllardır aynısın
Kronus yine elini sallayacaktı.Ama:
Tamam!Sözümü geri aldım.Beni niye buraya getirdiniz?
Prokrustes cevabını bildiğin sorular sorma!Senin büyü gücünden yararlanmak istiyorum.Ve bir tanede su yatağı.
Su yatağı mı?TAbi olur.Ne renk istersiniz?Size indirimde yaparım.
Su yatağını hallederiz.Asıl konuya gelelim.Yardım edecek misin yoksa etmiyecek misin?
Kronus elini sallama başladı.Bu onun için iyi değildi.Prokrustes kafasını salladı.Kronus korkutucu bir şekilde güldü.Sonra Prokrustes evine yolladı.Bana teşekkür ederek tahtına çöktü.Bende odama gittim.Sonuçta bugünde artıdaydık.Gelecekte ne olacağını kim bilebilir.

Kronus'un isteği
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Serena'nın bir isteği var!
» Hades'in İsteği
» Hades'in İsteği
» Öneri isteği/Açılmasını istediğiniz kulübeler.